Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

On 2016. 01. 29. at 10:15, aholy írta:

Menetrögzítő? Önzárós anya?

Én a menetrögzítőt oda nem tenném, mert az eléggé meg tudja fogni. Aztán ha nincs légkulcs ami pulzálva lazítja fel, nincs ember aki ellent tud fogni a teleszkópon, roncsolás nélkül...

Link to comment
Megosztás:

2 órája, pszilaj írta:

Én a menetrögzítőt oda nem tenném, mert az eléggé meg tudja fogni. Aztán ha nincs légkulcs ami pulzálva lazítja fel, nincs ember aki ellent tud fogni a teleszkópon, roncsolás nélkül...

Gumis biztos van a kozelben, és még ha el is kér 500-1000Ft-ot a két csavar lelazításáért, annyit szerintem akkoris megér hogy tuti nem lazul fel. Meg ez nem olyan dolog amit havonta cserélni, piszkálni kell. Pár évet biztos kibírnak a legsz.rabb gátlók is.

Link to comment
Megosztás:

7 órája, pszilaj írta:

Én a menetrögzítőt oda nem tenném, mert az eléggé meg tudja fogni. Aztán ha nincs légkulcs ami pulzálva lazítja fel, nincs ember aki ellent tud fogni a teleszkópon, roncsolás nélkül...

Nézd a lehetőségeket, kontraanyát nem tudsz oda tenni, mert nem férsz hozzá két kulccsal. Csak az önzáró marad és/vagy a menetrögzítő. Meglazítani meg lehet, mert amig meg van húzva addíg nem pörög el a teló szára, amikor meglazul akkor meg már ugye nem fogja a menetrögzítő sem. Azért ha már szóba jött megnéztem én is az enyémet, de nem lazult fel az önzáró anya.

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 02. 01. at 7:38, pszilaj írta:

Én a menetrögzítőt oda nem tenném, mert az eléggé meg tudja fogni. Aztán ha nincs légkulcs ami pulzálva lazítja fel, nincs ember aki ellent tud fogni a teleszkópon, roncsolás nélkül...

Hát én elvágtam flexel az egyik telót, szóval legrosszabb esetben így is le lehet szedni :) 

Link to comment
Megosztás:

9 órája, szilvand írta:

Hali!

Telo csere után kiderült, hogy nem csak a régi gátló volt calibrából való, hanem a rúgó is. Most ugye astra gátló van benne, viszonta rúgó maradt a calibrából való, milyen problémákat okozhat ez a helyzet?

Van magasságkülönbség az astra rugóhoz képest?

Link to comment
Megosztás:

4 órája, szilvand írta:

Sajnos nincs összehasonlítási alapom, szóval passz...

itt van róla kép:

https://www.dropbox.com/sc/m8laxt74dzdoo9b/AACw2TAu8ggy2N1ALLYEVLwUa

Hát úgy ránézésre nincs nagy különbség ha a kerékjáratnál a rést nézem, szerintem elmegy vele. Ha sokkal kisebb vagy nagyobb lenne a rugó akkor lehetne tartani attól hogy felüt a gátló vagy éppen nagyon kijön és mozog a helyén. De a felütközés gátló ott van a porvédő alatt?

Link to comment
Megosztás:

Annak nincs, csak pl nekem is hátul kilágyult rugók voltak, előre meg bekerült az automatának a rugója, azt a segge ült, az eleje meg ágaskodott. Brutálisan alulkormányzott lett tőle az autó. 

Szar volt vele menni. Az astra most olyan hozzá képest mint egy gokart, és nem csak a gsi cuccok miatt. 

Link to comment
Megosztás:

7 perce, wookie írta:

Annak nincs, csak pl nekem is hátul kilágyult rugók voltak, előre meg bekerült az automatának a rugója, azt a segge ült, az eleje meg ágaskodott. Brutálisan alulkormányzott lett tőle az autó. 

Szar volt vele menni. Az astra most olyan hozzá képest mint egy gokart, és nem csak a gsi cuccok miatt. 

Na és ha egyszer majd berakom hátra a G-caravan rugókat ami magasabb is meg nehezebb autóba is készült akkor hogyan alakul a kormányozottság?

Link to comment
Megosztás:

Valszeg elmegy majd túlkormányzottság irányába, ami szerintem kevésbé gáz, bár ez függ a mértékétől. 
Nekem az asztmában hátul a vectra rugói vannak, elöl meg gsi, most így áll kb normálisan, és tudok vele kanyarban driftelni kézifék nélkül is. :D De amúgy elég semleges, tehát nem akar kitörni se eleje se hátulja. Mondjuk keményebb gátlókat azért kérne, mert az 1.4-esé vannak benne,

Link to comment
Megosztás:

4 perce, wookie írta:

Valszeg elmegy majd túlkormányzottság irányába, ami szerintem kevésbé gáz, bár ez függ a mértékétől. 
Nekem az asztmában hátul a vectra rugói vannak, elöl meg gsi, most így áll kb normálisan, és tudok vele kanyarban driftelni kézifék nélkül is. :D De amúgy elég semleges, tehát nem akar kitörni se eleje se hátulja. Mondjuk keményebb gátlókat azért kérne, mert az 1.4-esé vannak benne,

Eléggé papisan veszem a kanyarokat alapból csak télen ha eleresztem pölö körforgóban akkor veszem észre hogy az orrát tolja.

Link to comment
Megosztás:

7 órája, zotya975 írta:

Hát úgy ránézésre nincs nagy különbség ha a kerékjáratnál a rést nézem, szerintem elmegy vele. Ha sokkal kisebb vagy nagyobb lenne a rugó akkor lehetne tartani attól hogy felüt a gátló vagy éppen nagyon kijön és mozog a helyén. De a felütközés gátló ott van a porvédő alatt?

Felutkozes gatlo benne van, azt hiszem 70 mm-es, ilyen feher szivacsos valami. Ami idegesit, hogy az uj gatlokkal eloszor ereztem a javulast , de megint egyre jobban pattog a futomu. Arra gondolok, hogy lecsavarodott a telo kupakja, mert nem volt keznel menetrogzito. Most hetvegen ranezek, hogy mi lehet a gond, mert a fetarcsa-betet csere lesz.... amugy jo lenne ket honap, amikor nem kell szerelni semmit. Most pl eldugult a hatso fuvoka, elereszt a csomagtarto teleszkop, stb.....

Link to comment
Megosztás:

4 órája, wookie írta:

Annak nincs, csak pl nekem is hátul kilágyult rugók voltak, előre meg bekerült az automatának a rugója, azt a segge ült, az eleje meg ágaskodott. Brutálisan alulkormányzott lett tőle az autó. 

Szar volt vele menni. Az astra most olyan hozzá képest mint egy gokart, és nem csak a gsi cuccok miatt. 

Na majd ha megszerzem neked is a SAAB rugókat :P
Azzal pont egy kicsivel magasabb lesz a hátulja, meg keményebb is.

Link to comment
Megosztás:

12 órája, wookie írta:

Valszeg elmegy majd túlkormányzottság irányába, ami szerintem kevésbé gáz, bár ez függ a mértékétől. 
Nekem az asztmában hátul a vectra rugói vannak, elöl meg gsi, most így áll kb normálisan, és tudok vele kanyarban driftelni kézifék nélkül is. :D De amúgy elég semleges, tehát nem akar kitörni se eleje se hátulja. Mondjuk keményebb gátlókat azért kérne, mert az 1.4-esé vannak benne,

Dobjál bele narancssárga Koni gátlókat és tuti lesz! :)

A jövő hét után nekem is meglesznek valamikor az A Vectra GT rugók...

Nyáron vagy tavasszal bele is fogom pattintani. Mert az utóbbi időben el lett hanyagolva a kocsi és hallom a kopogásokat a futómű felől, a burrogást a kilukadt középső kipufogódob mögül.

Lesz mit csinálnom rajta. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.