Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Úgy van, gyári elől 5,5, hátul pedig 6.

Igazság szerint hétfőn megyek pályanapra és nem akarom leharcolni a vadiúj Bridgestonokat, úgyhogy lemezfelnire feldobom addig a régi szettemből megmaradt két jobb állapotú Kumhot előre. :D

Nem hinném hogy a gyári 5,5nél keskenyebb lenne, tehát mindenképpen kifele jön. Nem lesz másabb, max később dobja el a seggét.

Módosítva : Bundee
Link to comment
Megosztás:

Azért ahogy nézem még minden cucc gyári volt, én meg kb 2 évente cserélek toronycsapágyat mióta először megbontottam. :D

Én visszarakom ezt, kimostam belőle a régi zsírt kicsit kottyan de akadásmentesen forog, újra bezsíroztam és majd megy vissza.

En szilentbol egyszer vettem gagyit..szet is szakadt egy honap alatt. Aztan a lemforder mar eve ota birja. Csapagyra nem emlekszem milyen lett olyan reg volt. :)

Autoomega ha jól láttam rajta..remélem egy darabig bírja.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma alá merészkedtem a kocsimnak és a bal oldali külső féltengely gumiharang (szerintem mostanában) elszakadt. Bele lehet látni a fémig :( Nekem holnap még mennem kell vele min. 160 km-t, nem tudom mennyire használ neki.

Ha jól láttam a jobb illetve bal oldali gumiharang nem ugyanolyan méretű?

Kép róla: http://kepfeltoltes.hu/150810/20150810_144749_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Cserélni otthon mennyire macerás? Vissza olvastam a fórumban ki kell majd szedni a belsejét, kimosni (mivel?) illetve ha lehet ugyanoda vissza tenni mindent.

A menetét körülbelül leírná valaki?

Hans-pries vagy Spidan márka jó-e?

Üdv mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy nincs, másnapra hoznak de a srác szabadságon van a héten és a bolt is zárva. De úgy néz ki találtam alternatívát.

ja nekem is csak az egyik oldalon van cserélve, me elöször nekem sem volt, de össze kellet rakani, most csak a jobb oldalt van....vagy a bal oldolat :confused: :omg:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.