Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Hali.

Megjöttek a Bilstein hátsó lengéscsillapitók, de nem tudom kivenni az alsó csavarokat, mert szét van verve a vége, mind a kettö csavarnak.

És ez a két szétvert vég, benne van a hidban.

Ezt miért verik szét, amikor önzáró anya van rajta?

Hogy lehetne ezt kiszedni?

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Megjöttek a Bilstein hátsó lengéscsillapitók, de nem tudom kivenni az alsó csavarokat, mert szét van verve a vége, mind a kettö csavarnak.

És ez a két szétvert vég, benne van a hidban.

Ezt miért verik szét, amikor önzáró anya van rajta?

Hogy lehetne ezt kiszedni?

Gyárilag kivehető, csak be van rohadva.

Ha meg nem jön, akkor flex :D

Link to comment
Megosztás:

Gyárilag kivehető, csak be van rohadva.

Ha meg nem jön, akkor flex :D

Hali.

Csak a flex fog segiteni.

A kis lyukon ahol a anyacsavar feje van a hidban, ott vésövel odabasztak a menetnek, hogy véletlenül se tekeredjen le az önzáró anya.

De olyan szinten, hogy a csavar vége szét van nyilva.

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Csak a flex fog segiteni.

A kis lyukon ahol a anyacsavar feje van a hidban, ott vésövel odabasztak a menetnek, hogy véletlenül se tekeredjen le az önzáró anya.

De olyan szinten, hogy a csavar vége szét van nyilva.

Csá!

Amiről te beszélsz, az nem csavarbiztosítás vágóval. A lengéscsillapító csavarjának a vége enyhén kúpos és be van hasítva, ugyanis önmetsző csavar. Erre azért van szükség, mert amikor beszereled nem biztos, hogy beletalálsz a lengőkar belsejében lévő anyába. Ezért ha kalapáccsal megütöd a csavar fejét és véletlenül megnyomja a menetet, akkor az önmetsző csavar szépen kijívítja a hibát.

Az, hogy nehezen jön ki, attól lehet, hogy menetrögzítővel lett beszerelve.

Csőváz!

Link to comment
Megosztás:

Csá!

Amiről te beszélsz, az nem csavarbiztosítás vágóval. A lengéscsillapító csavarjának a vége enyhén kúpos és be van hasítva, ugyanis önmetsző csavar. Erre azért van szükség, mert amikor beszereled nem biztos, hogy beletalálsz a lengőkar belsejében lévő anyába. Ezért ha kalapáccsal megütöd a csavar fejét és véletlenül megnyomja a menetet, akkor az önmetsző csavar szépen kijívítja a hibát.

Az, hogy nehezen jön ki, attól lehet, hogy menetrögzítővel lett beszerelve.

Csőváz!

Hali.

Köszi a választ.

De sajna késö, :D már kivettem, de csak szerencsére az egyiket.

És rájöttem hogy mi a szitu a csavarral.

Igy van ahogy mondod.

Most vehetek egy csavart Opeléknál.

Link to comment
Megosztás:

Megpróbáltam ma a kormánymű alján lévő csavart meglazítani,de egyszerűen képtelenség hozzáférni.

Alulról sem nagyon lehet szerintem,mert pont ott megy alatta a bölcső.

Hogy rohadna meg a német kötsög,amikor legyártotta. :D

Most vehetem le a kormányművet,pedig csak állítani kellene rajta és rögtön jó lenne.

Link to comment
Megosztás:

Megpróbáltam ma a kormánymű alján lévő csavart meglazítani,de egyszerűen képtelenség hozzáférni.

Alulról sem nagyon lehet szerintem,mert pont ott megy alatta a bölcső.

Hogy rohadna meg a német kötsög,amikor legyártotta. :D

Most vehetem le a kormányművet,pedig csak állítani kellene rajta és rögtön jó lenne.

Mitet te akarsz álitni? :D

Link to comment
Megosztás:

Megpróbáltam ma a kormánymű alján lévő csavart meglazítani,de egyszerűen képtelenség hozzáférni.

Alulról sem nagyon lehet szerintem,mert pont ott megy alatta a bölcső.

Hogy rohadna meg a német kötsög,amikor legyártotta. :D

Most vehetem le a kormányművet,pedig csak állítani kellene rajta és rögtön jó lenne.

Igen.Zörög egy picit és idegesít.

Nem értelek, ha már leszeded, miért nem teszed fel azt az űűűűűűberf@c@ kművet amid van????? :D :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Sedan astram van. Lengescsillapitokat meg rugokat szeretnek cserelni az automon. Sachs gazosakra gondoltam. Ami a rugokat illeti GSI rugokra gondoltam. Segitsetek ramegy az az enyemre? Ha igen mennyit ultetnek? Mennyire kemenyebbek? Koszi ;)

A gátló jó választás, de rugóban kicsit körültekintőbbnek kell lenni. Ugyanis a GSi-k nehezebbek jóval, mint pl egy mezei 1.4 vagy 1.6 astra,

és ha egy jó állapotú rugót teszel át, az nem fog ültetni rajta. Max akkor érsz el ilyen hatást, ha már kifáradt rugót teszel át (zömében csak

ilyet találsz már a bontókban), de az meg a menetteljesítménynek nem tesz jót :rolleyes:

Szerintem vegyél egy szett ültetőrugót, az a tuti ;)

Link to comment
Megosztás:

Csakis vadonatuj rugokban gondolkodom. Azert gondoltam Gsi rugokra mert elegge bbilleg kanyarban az auto. Nem szeretnek amugy ultetni rajta, es azert kerdeztem hogy mennyit ultet a gsi rugo illetve a komfort erzet milyen lesz?

Újban is annyiba kerül a GSi rugó, mintha vennél egy jó minőségű rugószettet, és azok között is van, ami csak 2cm-t ültet.

Én két éve kérdeztem, akkor az 1.6 gyári rugója kb 8000/db áron volt.

Link to comment
Megosztás:

Vagom en.Azert is cserelem a gatlokat de pl. amikor most beleulunk 5en akkor leul az auto mint allat. Olvastam itt a forumon arrol a felfujhato cuccrol de az gondolom draga szorakozas. Vmi koztes megoldas kene es ne uljon le az auto annyira 5 szemely alatt. segitsetek

Ha nem akarsz ültetni, csak erősíteni a rugón, akkor keress jó állapotú, dieselből való rugókat, azok a nagyobb súly miatt erősebbek. A kanyarstabilitáson pedig segíthetsz erősebb stabrúddal.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.