Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok.

Kotyogást lehet hallani rossz úton a kocsi elejéből

Normál aszfalton nem csinálja...

Ez a része adja a hangot amit a képen bejelöltem: Ez az a rész..

Kézzel mozgatva is lehet hallani meg 2-3cm mozog is le föl..

Ezt a lógást hogy lehet megjavítani?

Köszi a válaszokat...

Biztos vagy te abban hogy konkrétan az a két valami amiben van csavar is azok adják a hangot??

Az elég durva lenne ha az kottyanna, háhogy még lógjon 2-3 cm-t!!!

Nem szokott az autód váletlenül önmagától jobbra balra menni, főleg ha nyomvájún mész???

Szerintem te inkább egy kicsivel bejjebbről hallod a kotyogást, ami a "Fogasléc" lesz és az sajna csak csere...

Link to comment
Megosztás:

Biztos vagy te abban hogy konkrétan az a két valami amiben van csavar is azok adják a hangot??

Az elég durva lenne ha az kottyanna, háhogy még lógjon 2-3 cm-t!!!

Nem szokott az autód váletlenül önmagától jobbra balra menni, főleg ha nyomvájún mész???

Szerintem te inkább egy kicsivel bejjebbről hallod a kotyogást, ami a "Fogasléc" lesz és az sajna csak csere...

ja tuti az adja a hangot...

nem kóvályog az úton (kivéve ha buszmegállónál lévő nyomvájú,de ott a tranzit is kóvályog 1-et :D )

remélem nem fogasléc...

Link to comment
Megosztás:

Már megbeszéltük skype-on, hogy létezik ott egy bizbasz a szervós kormányműnél, ami nagyon durva kikopás esetén vertikálisan erősen kottyan. Azt illik cserélni, csak senki nem tud róla, mert A Vektrában létezik csak elvileg. :D

Jah meg skype online seggitségben!

Na pont ezért van ez a fórum hogy ezeket megosszátok, és tudassátok mindazokkal akinek hasonló a problémája!!!

Sajnos a Szkájpot, csak 2 ember halja.....:)

És ez csak a szervósnál van, mert néha én is szoktam hallani, valamit onnan de arra azt mondták hogy "nyugi" csak a fogasléc van kikopva.....

Link to comment
Megosztás:

Már megbeszéltük skype-on, hogy létezik ott egy bizbasz a szervós kormányműnél, ami nagyon durva kikopás esetén vertikálisan erősen kottyan. Azt illik cserélni, csak senki nem tud róla, mert A Vektrában létezik csak elvileg. :D

És pontosan mi az a bizbasz? Cikkszám, bármi..... :D Nekem is szervós a kocsim, és kicsit kotyog is a kormányműnek az a középső része, ahova a kormányösszekötők vannak csavarozva.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Kíváncsi voltam és bepróbáltam a gsi hátsórugót a kombimba.

http://kepfeltoltes.hu/130303/DSC_0541_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/130303/DSC_0542_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez csak le lett engedve... menni nem mentem! Nem mertem! :S

lehet hogy fel tudom emelni eddig az enyémet, de én terepjáróval vagyok. Csak teletankolva takar rá a felnire. :D
Link to comment
Megosztás:

Üdv !

Olyan problémám lenne, hogy ma amikor lassan kanyarodtam be a parkolóba kormányfordítás közben ropogó hangot hallani.

Meg tudnátok mondani ez mitől lehet ?

Szervós a kombim.

A féltengely a sebesség ütemében kitekert kormánynál kattog, ha gyorsítasz akkor gyorsabban, a kerékcsapágy az morog de egyenesben is a toronycsapágy kormánytekeréskor ropog...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.