Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Igen arra gondolok.

Volt itt valami pogácsa ötlet , az hogy fest? Mert ha már megvan a kerék akkor ha egy mód van rá akkor megtartanám :evil: , ha ha hamarosan nem találok megoldást rá akkor megválok tőkük. :)

Link to comment
Megosztás:

A pogácsa ide nem jó, mert még kijjebb hozza a kereked, és még

jobban beleér a hátsó ívbe. Vagy átalakítod a betétet, vagy kisebb

ET-jű felni. :)

Mekkora lenne jó? egyszer majd sokára én is ilyen kerekeket szeretnék jó lenne nem megszívni...

(a gépem tök gyári állapotú, 175/70 R13 gyári felnivel). Egyébként a 195/50 R15 -ös cumót elviseli minden átalakítás nélkül? úgy értem tudom, hogy nagyobb terhelést jelent a futóműnek, de mennyivel? sokkal gyorsabban elkopnak a dolgok, vagy csak épp egy picit?

köszi előre is

Link to comment
Megosztás:

Mekkora lenne jó? egyszer majd sokára én is ilyen kerekeket szeretnék jó lenne nem megszívni...

(a gépem tök gyári állapotú, 175/70 R13 gyári felnivel). Egyébként a 195/50 R15 -ös cumót elviseli minden átalakítás nélkül? úgy értem tudom, hogy nagyobb terhelést jelent a futóműnek, de mennyivel? sokkal gyorsabban elkopnak a dolgok, vagy csak épp egy picit?

köszi előre is

talán lehet próbálkozni a 185/60 R14-el -> ez váltóméret és valszeg semmibe sem ér bele

tavaly egy ilyen garnitúra gumiról késtem le....olyanokról amik tök jo állapotú Borbet felniken voltak mert a kollégám azzal együtt adta el a koscját :evil: :evil:

Link to comment
Megosztás:

talán lehet próbálkozni a 185/60 R14-el -> ez váltóméret és valszeg semmibe sem ér bele

tavaly egy ilyen garnitúra gumiról késtem le....olyanokról amik tök jo állapotú Borbet felniken voltak mert a kollégám azzal együtt adta el a koscját :evil: :evil:

Igen ezen is gondoltkoztam már, s ez tűnik a legoptimálisabbnak, csak hát biztos szebb lenne a 15-ös :)

Link to comment
Megosztás:

...(a gépem tök gyári állapotú, 175/70 R13 gyári felnivel). Egyébként a 195/50 R15 -ös cumót elviseli minden átalakítás nélkül? ...

nekem fastrán dettó volt a gyári méret és shimán feltettem rá egy 195-50-r15 combot és nem volt semmi zűr vele, csak élveztem,h tapad... viszont a kanyarokban hiányzott a csikorgás, helyetee belépett az életembe a kanyarstabilitás :)

Link to comment
Megosztás:

Pizoman!

Attól függ, hogy kiállításra viszed a verdát, vagy használod itt Pesten! :)

Én így használom, igaz nem Pesten élek, de szoktam járni a fővárosba, igaz a mellékutakat igyekszem elkerülni, bár volt már olyan is hogy 2-es sebességfokozat meg elakadásjelző (na meg aztán azokat a kopó alkatrészeket is hamarabb kell csrélnem :evil: )de nem érdekel, így kell kinéznie azt kész!!!

Link to comment
Megosztás:

195/50R15 szerintem a legjobb méret az F Astrára!

A felnivel kell vigyázni, legjobb erre a 6,5 col széles, ET35-39.

Ha 7 colost veszel, az már necces, fel kell próbálni (főleg a hátsót).

Az elsővel nekem sincs semmi bajom, a hátsóval is csak azért van gond, mert bele lett téve a műanyag kerékjárati dob.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy óriási kérdésem! Szereztem négy alufelnit a tipusidegen OFF autómra (Lada) aminek az osztóköre stimmel a gyárival 4*98, viszont a kerékagy lukja kónuszos hátulról (felni hátuljától) előre felé...ez még mindig nem lenne probléma, de kb 63mm-ről indul és 50mm-nél fejeződik be az átmérő csökkenése...a lada kerékagya viszont 59mm átmérőjű, tehát kb 4 mm-es szakaszon fog felülni a kerékagyra...

Elég lesz ez a felfekvési felület mint tehermentesítő, és mőgé tehermentesítő nélküli pogácsát rakni?

VAGY

Képzeljetek el egy aluminium hengert (átmérő: kb 13cm), aminek a közepéből kiesztergálunk egy 60mm-es lukat olyan mélyen amilyen hosszú a Lada kerékagya, így rá lehet húzni az agyra, és a maradék kilógó hengert kívülről leesztergálni 63-50mm kónuszura, igy rá lehet tenni a felnit. Természetesen a kerékcsavarok lukjai már megvannak rajta.

Szerintem a második megoldás biztonságosabb lehet, DE igy az alufelni kb 4,5 cmm-el kijjebb lesz mint a gyári felni, ami nagyon dögösen fog kinézni, de vajon a futómű (gyári) elviseli-e ezt a változást? Mert igy összesen 9cm-el lesz szélesebb a nyomtáv!!!! A másik probléma, meg szerintem az, hogy nagyon a kasztni széléhez fog közelíteni, sőt talán ki is fog alóla lógni, aminek a rendőrök sem örülnek (forgalmi elvétel).

A felni mérete 13"-os 5" széles és ET29-es

A gyári felni 13"-os 4,5" széles és ET29-es

175/70-es gumit akarok rá tenni

Segitsetek pls, mit tegyek?

Link to comment
Megosztás:

Astra nagymesterei!

92 c20xe hátul bennmaradt a sárgakoni, elölre most kellett új gátló és két gyári lett betéve! ha ültetném 60-40 van azt hiszem... milyen tipusú rugót ajánlotók? bírja-e elöl a gyári gátló? kerekek 7x16 gondolom nem kell szélesíteni, azt tudom,h kell toronymerev+kvédő... ezen kívül mi kell :?:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, hogy emlékeztek-e, de kínom volt, hogy rázott a kormány az alu kerekekkel. Na a problémát a 3. gumisnál történő centírozás oldotta meg. És a legszomorúbb az, hogy elég nagy (25 grammos) eltérések voltak az egyes gumisok centírozásai között... :x

Link to comment
Megosztás:

Astra nagymesterei!

92 c20xe hátul bennmaradt a sárgakoni, elölre most kellett új gátló és két gyári lett betéve! ......

Ha szabad megkérdezni, mennyiért vetted és hol? csak mert sajna nekem is kellene,mert mint kiderült, ugy néz ki a jobb elsö lengéscsillapítom kapott egy pofon,és elferdült. :) Úgyhogy kell vennem. Igy már persze párban illene. Kellene nekem egy számlára(ráverem a rohadt kátyúra), egy meg minnél olcsóbban:)) :wink:

Ja viszont persze mindkettö egyforma kellene.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.