Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

III. BW szállás foglalás


MOR16V

Recommended Posts

  • Hozzászólások 132
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én is meghirdetnék még egy szabad helyet nálunk a 2+2 ágyasban. Mellettem lenne még 1 hely. Sajnos úgy jött ki, hogy Bebida nem tud ott lenni. B) Akit érdekel, írjon PÜ-t, vagy hívjon!

én rámozdulnék, ha lehet 1 napig tartsd fenn nekem pls

még nem látom tisztán, hogy lesz e helyem Balázskáéknál, de rákérdzek :)

Link to comment
Megosztás:

Én meg azon agyaltam, hogy csak csöveznék a Pééknél, mert egy kétágyas szobában tuti elfér még egy hálózsák, vagy matrac.

ebben az esetben mennyit kellene fizetni? :)

Ne mán.... ez most komoly? A sátor 4200 Ft ... A házak és a szobák fix személyesek.

Nem szeretnék minden házat átkuttani, hogy van -e potyázóB) Mert nem erre koncentrálnék.

Azok akik fizetnek, azoktól úgy is befogok kérni egy korrekt szoba / ház beosztást. Az IFA-hoz kellenek adatok és az így előre összegyűjtött adatok segítik a gördülékeny átvételt, tanulva a tavalyi káoszból:)

Link to comment
Megosztás:

Több visszamondás is érkezett a szállásfoglalás kapcsán. Így újra vannak szabad helyeink!

Következőek:

3 ágyas panzió szoba. Ami klubtag esetén 21.000 Ft, nem tag esetén pedig 28.800 Ft/2fő/2éj a rendezvény teljes idejére tehát 2 éjszakára 2 főnek.

Ebből van 1db

Jelentkezni lehet : hemi@opelklub.hu

Javítva: 2007.08.01. Már elfogyott 2 ágyás. 1db 3 ágyas van!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Köszönöm szépen hogy gondoltatok ránk, de van szállásunk már. Stikában intéztünk egyet B)

A nagylökhárítós kékasztrás Andrisékkal leszünk egy faházban.

Viszont:

Sajnos Ők nem klubtagok. Ők 19.200 at utaltak.

Viszont mi mind a ketten klubtagok vagyunk, és helyettünk is tévedésből a nemklubtagi ár lett elutalva.

Vissza lehet kapni ezt az összeget valahogy???

Köszönöm szépen ..

:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.