Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!
Aki írta (Ambrus Zsolt) a hibakiolvasós módszert azzal, hogy lehetne felvenni a kapcsolatot? Ugyanis kivillogtattam a hibakódot és a 42-es hibát dobta ki, ami a sebességérzékelő feszültség túl magas hiba. De ez nem tudom mit jelent. Esetleg valaki találkozott már ezzel a hibával vagy van fogalma arról hogy mi lehet ez a hiba?

Link to comment
Megosztás:

Kisblokk szívósor tömítés mennyire többször használatos?

Az van ugyanis, hogy injektor csere során az injektor végén levő (c20ne befecsi) kis müanyag baszás behullott a szívócsatornába.

Mondván a motor beszívni úgy sem tudja, nézzük meg mit csinál, (tudom,én vagyok a férfinemiszerv) kb a 15. másodpercben be is támasztotta a szelepet.

a Tiedbe raktál c20ne injektort?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Aki írta (Ambrus Zsolt) a hibakiolvasós módszert azzal, hogy lehetne felvenni a kapcsolatot? Ugyanis kivillogtattam a hibakódot és a 42-es hibát dobta ki, ami a sebességérzékelő feszültség túl magas hiba. De ez nem tudom mit jelent. Esetleg valaki találkozott már ezzel a hibával vagy van fogalma arról hogy mi lehet ez a hiba?

Ez nem az útjeladó az óra hátuljában? Motorkód?

Link to comment
Megosztás:

Nem lehetne valahogyan kiszedni? Például a gyertya helyén keresztül kompreszorral megnyomatni?

Bszki, hogy ez nekem nem jutott eszembe! Köszi a tippet!!! :D Nem esett be az égéstérbe, mert nem tud, csak a szelep alá szorult. De akkor ez nem is hülyeség.Gyertya ki, szelepet lenyomom, és megfújjuk. (de jó hogy be van szarva a kompresszorom is...)

Aludarabbal viccesebb. :D

Ne is idegesíts....

a Tiedbe raktál c20ne injektort?

Igen, etanol miatt.

Link to comment
Megosztás:

Bszki, hogy ez nekem nem jutott eszembe! Köszi a tippet!!! :D Nem esett be az égéstérbe, mert nem tud, csak a szelep alá szorult. De akkor ez nem is hülyeség.Gyertya ki, szelepet lenyomom, és megfújjuk. (de jó hogy be van szarva a kompresszorom is...)

Ne is idegesíts....

Igen, etanol miatt.

;)

1438834-20140425-CbDeZK.jpg

Link to comment
Megosztás:

Bszki, hogy ez nekem nem jutott eszembe! Köszi a tippet!!! :D Nem esett be az égéstérbe, mert nem tud, csak a szelep alá szorult. De akkor ez nem is hülyeség.Gyertya ki, szelepet lenyomom, és megfújjuk. (de jó hogy be van szarva a kompresszorom is...)

Ne is idegesíts....

Igen, etanol miatt.

miért is az jó neki? több cucc megy át rajta? eredeti ECUval?

Link to comment
Megosztás:

Vezérlés felújítás előtt állok és inkább még előtte kérdeznék pár dolgot, monthogy utánna vakarjam a fejem.

A vezérlés felújítástól halkabb lehet a motor?

Vezérműszíjból(készlet) melyiket ajánljátok? Gates, Conitech, SKF, és ezeknek mennyi a reális ára kb?

Vízpumpából melyik lenne jobb? SKF, Valeo, Graf? Ezek is kb milyen árban reálisak?

A motor x14nz, köszönöm előre is.

Én Pont a héten, Szerdán (23.-án) cseréltettem vezérlést az Astrámban (16XEl)

SKF feszítőgörgő, SKF vezetőgörgők, SKF vízpumpa, Gates szíjak, Wahler termosztát, MANN levegő, üzemanyag, olaj szűrők. Mobil 1 10W40 olaj.

Úgy gondolom elég jó cuccokat rakattam bele, került amibe került... Az alkatrészek jó árasítva lettek vásárolva...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Már régebben (kb1 éve :D) kérdeztem tőletek hogy X16SZR motort hogyan lehet tuningolni hogy kicsit több lovacska legyen benne. És erre mondtátok hogy rakjak rá másik hengerfejet. Azt is mondtátok hogy melyik motorkódú hengerfejet tegyem rá, de nem találom ezt a beszélgetést :D És most itt állok még mindig egy gyári 75 lovas autóval :D Meg tudnátok mégegyszer mondani hogy milyen hengerfejet keressek? És ha veszek olyan hengerfejet akkor cserélnem kell a befecskendező rész egészét meg a kipufogót, ECU-t, gyújtást... Vagy csak felrakom a hengerfejet és jó is? Ehhez sajnos még nem értek, de szeretnék! :) Előre is köszi!

Sziasztok.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Már régebben (kb1 éve :D) kérdeztem tőletek hogy X16SZR motort hogyan lehet tuningolni hogy kicsit több lovacska legyen benne. És erre mondtátok hogy rakjak rá másik hengerfejet. Azt is mondtátok hogy melyik motorkódú hengerfejet tegyem rá, de nem találom ezt a beszélgetést :D És most itt állok még mindig egy gyári 75 lovas autóval :D Meg tudnátok mégegyszer mondani hogy milyen hengerfejet keressek? És ha veszek olyan hengerfejet akkor cserélnem kell a befecskendező rész egészét meg a kipufogót, ECU-t, gyújtást... Vagy csak felrakom a hengerfejet és jó is? Ehhez sajnos még nem értek, de szeretnék! :) Előre is köszi!

Sziasztok.

C16SE amit te keresel. Arra lehet átépíteni, és akkor lesz kb 100ló. De mivel a tiedben nem olyan dugók vannak, ezért csak kb.

http://napivuki.blog.hu/2012/04/15/agyalas_9

http://napivuki.blog.hu/2012/05/15/c16nz_c16se_atepites

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szia.

Mitől nem járhat? Vegyem le pipákat mikor rázza magát?

Mivel ez központi befecskendezős és a mwechanikai gondot is elvethetjük, mert az nem szűnik meg, valószinűleg a gyujtással lesz gond. Ha elosztó-rotoros, akkor lehet csak sima páralecspódás, miután kiszárad az elosztó, ez megszűnik. Lehet még gyertyakábel, gyertya hiba. Ha egyenként lehúzkodod a pipákat amikor rázkódik meg tudod találni melyik hengerrel van a gond, ugye akkor nem változik a motor hangja ha a nem járó hengerről húzod le a pipát. A gyertyakábeleket ellenőrizheted úgy, hogy rákötsz egy drótot a karosszériára, és sötétben amikor jár a motor végighúzod a végét a gyertyakábelek mellett, ha átugrik valahol szikra akkor a kábel átüt. Gyárilag a kábeleknek 3-20Kohmosnak kell lenniük, ezt is ki lehet mérni multiméterrel. Ha megvan melyik henger rosszalkodik, akkor lehet csereberélni is a gyertyákat megnézni nem "vándorol-e" a hiba.De ha mostanában nem volt cserélve akkor lehet mindet.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

sziasztok! tud valaki segiteni abban hogy milyen "interfészt"? vegyek ami jó az opelomba, ugye ez az amit a diagcsatiba dugok és usb-n kötöm a gépre, amin egy programmal pl:élő adatot tudok olvasni? a kocsi astra f 1.4 16V X14XE '98. nézegettem a neten de nem vagyok biztos benne melyik jó ehhez az évjárathoz és nem akarok potyára venni egy 10-20 ezres tételt. ha valaki tud mondani nekem olyat ami szerinte biztos jó az enyémhez annak hálás lennék. köszi a segitségeket!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.