Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Brék egy kérdés nékem nem recseg a váltóm  de nem is GSI  viszont  kb 2500 as ford ig mintha utánfutót húznék de utána meg mint állat nézte mán a szerelő de nem mutatott semmit a compúter  a katalizátortól lehet ilyen??? már ha rossz akkor :?

Ugyanez a problémám, azzal a különbséggel hogy nem mindig csinálja, de elég sokszor ahhoz hogy zavaró legyen. Nekem tuti nem a katalizátor a ludas. :) (esetleg annak hiánya)

Link to comment
Megosztás:

Recsegés ellen probáljátok ki, hogy üresbe kirak=>kuplung kinyom majd felenged=>ismét kinyom és rükibe rakás...nekem bejött, jó hogy nem opelon, de igy sosem reccsen...

Ezt teherautónál tanultam kétszerkuplung, gázfröccs, váltás, mindig bejön, tuti dolog :)

igaz nekem nem gsi-m van, de nem is recseg, csak ha rövid a lábam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Recsegés ellen probáljátok ki, hogy üresbe kirak=>kuplung kinyom majd felenged=>ismét kinyom és rükibe rakás...nekem bejött, jó hogy nem opelon, de igy sosem reccsen...

Ezt teherautónál tanultam kétszerkuplung, gázfröccs, váltás, mindig bejön, tuti dolog :)

igaz nekem nem gsi-m van, de nem is recseg, csak ha rövid a lábam :lol:

Link to comment
Megosztás:

Noss nekem is a kipuffos ember mondta a BRÚTUSBAN 6000 ért megcsinálják visszarakósra is ha akarom eddig csak a csövet cseréltem 50 es re de jobb lett már azzal is bár nincs hátsódob és ha kiveszik a katit lehet hogy lelőnek a hangja miatt ./ bár akkor beültetem Ágit he he / :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Szóval mégis csak érdemes kivenni??? :wink:  

Mert akkor nekilátok én is. Sokkal hangosabb lesz?? Mert már így is jó hangja van. 8)  

Üdv.: Atommanó

Szerintem érdemes!! Nem kicsit jön meg az autó hangja utána!! Bár nekem még középdobom sincs,ugyhogy a gép hangja NAGYON ÁLLAT!!!!!

:) :lol: :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor, ha kiktatom a katalizátort akkor brutálisabb lesz a hangja a gépnek,

Nekem gyári pufóm van a gsi-in.Multkor egy pufós alábújt és azt mondta, hogy gyári de ezen felül még nem is olyan régi!Tehát a pufót cserélték.(olaszból van a verda)!

Szép a gyári és ezért nem is akarom lecserélni-de nekem túl halk-tehát ha kivenném a KATIT akkor jobb lenne a hangja???????????? :shock:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.