Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Üdv mindenkinek, hidrotőkék századszor is.

1. Még annó januárban Uhuhu tanácsára 5w40-et töltöttem a kocsiba, mert sokáig dízelhangja volt hidegben indítás után, és ezt az olajat hamarabb megkapja, mert folyékonyabb. Így is volt, utána lényegeset javult.

Azt mondta viszont ugyanekkor egy ismerős, hogy ha melegszik az idő, jobban fog szólni 5w40-nel, mert könnyebben elereszti a tőke az olajat. Ezt nem igazán értettem, de teljesülni látszik: amióta jobb az idő, nem közvetlenül indítás után, de még azelőtt, hogy rendesen megmelegedne a motor, két percig fémesen cicceg, fordulatszámmal gyorsulva. (gondolom a hidrotőke az) Ha most cserélek olajat, töltsek bele 10w40-et? Szerintetek javulni fog?

2. Kirohadt a középdobom, erős kifújós hangja van, sz@r így autózni. Szerintetek mit csináljak? Utángyártott? Vagy szereltessek egy szimpla csövet a helyére? Mit tanácsoltok?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

IQBéla!

1. Igen, nagyon vékony az 5W-s olaj, tegyél bele gyári 10W40 félszintit,

ha már úgyis cserélni kell!

2. Elmész Dudás Sanyihoz ( www.dudasdob.hu ), Ő olcsón megcsinálja

Neked a középdobcserét, sőt, őszintén véleményt fog nyilvánítani, ha

talál még más hibát is. :)

Ne szedesd ki, mert csúnya élces hangja lesz nélküle!

Link to comment
Megosztás:

hát hangos lesz az tuti!hallottam már közép dob nélkülit és nem rossz sztem....de kilo fölött elvisel7etlen....döntsd el h neked meik a fontosabb....de én a helyedben ha sok pénzem lenne rakatnék oda vlmi "teljesitmény növelö" dobot.....áteresztöt vagy folytót vagy tudja tököm hogy meik használ....majd ezt 16vGabesz megaszondja....csűsz

Link to comment
Megosztás:

hát hangos lesz az tuti!hallottam már közép dob nélkülit és nem rossz sztem....de kilo fölött elvisel7etlen....döntsd el h neked meik a fontosabb....de én a helyedben ha sok pénzem lenne rakatnék oda vlmi "teljesitmény növelö" dobot.....áteresztöt vagy folytót vagy tudja tököm hogy meik használ....majd ezt 16vGabesz megaszondja....csűsz

Hát nekem nincs középdobom, csak egy cső van helyette, és hátul pedig Remus bácsi csücsül. Amit el tudok mondani, hogy nagyon szép hangja van ennek a kombinációnak. :wink: (Nekem legalábbis nagyon tetszik)

Nem hangos, inkább szép mélyen duruzsol. Persze ha tolod neki azért ő is kitez magáért!

Akit érdekel megmutatom valamelyik nap :wink:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

oks Qpack....akkor megyek a szervizbe...köszi...

Mennyi az annyi mooby?

stp?

hááát nekem kicserélték azt a kábelt amelik a gyertyákhoz megy(szakember vagyok mint lássssátok :) )

kipucolták az alapjáratmotoromat,és még néhány csavart meghuztak és mindezért valami 7000 Hunforintot fizettem.ebböl gondolom hogy em lehetett drága.

csoki

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

A jó mulkorjában irtam hogy nem indul a verda,és ha el is indul rángat döcög torpan szal nem az igazi! Minden lehetségez tisztitót kipróbáltam,semmi!

Többen is azt mondták hogy vigyem el valami

jó szervizbe "szakihoz"! Telefonáltam ide oda "opel szerviz-bosh márkaszerviz" a tünetek alapján sehol nem tudtak semmit mondani!

Egy barátom ajánlott egy nem tul ismert "menő" villamosságist,felhivtam és mindjárt 10 féle dologra gondolt,levittem a kocsit és 1 napi keresgélés után meg volt a disznóság ami a gyujtáselosztó alatti "jeladó" volt!

Ma délutánra beszerezte 7000 ft-ért és cserélte!

Minden ismerettség és kedvezmény nélkül 4000 ft-ot kért a melóért!!!!

Ezzel csak azt akartam mondani hogy nem feltétlen fontos mindjárt az opel szervizbe szaladni óránként 5000-es átviszgálásért!!

Link to comment
Megosztás:

Atommanó! Én valamikor meghallgatnám azt a cső megoldást, mert perpillanat nem nagyon van pénzem normális középdobot venni, szarokat meg nem komálom, szóval meghallgatnám vmikor, ha lehet...

Szaszagsi, váltó egyben van még?

Mörfi, arra a hidrotőke tisztító adalékra próbálj meg visszaemlékezni, lécci-lécci!

Link to comment
Megosztás:

Ez engem is érdekelne::arrow: Mörfi, arra a hidrotőke tisztító adalékra próbálj meg visszaemlékezni, lécci-lécci!

IqBéla!

Mikor szeretnéd? Holnap valamikor jó neked? :)

Vader!

Most dícséred a Remust, nem komálod, vagy csak a Dudás támogatott??? :)

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

A REMUS király dolog, nincs ellenfele szerintem. :)

Szóval arra akartam igazán célozni, hogy az előtte jövő csúnya

élces hangot képes széppé varázsolni, viszont képzeld el ezt egy

gyári dobbal, vagy valamelyik olcsó sportdobbal. Hallottam ilyet,

nem kellemes élmény. :)

u.i: Az tény, hogy Dudás szponzorál, de Én is megválogatom hogy

ki a partnerem. Szerintem Ő az egyik legjobb szaki a témában,

feltétel nélkül hallgatok rá kipufogó témában. Ha ez jelent valamit... :)

Link to comment
Megosztás:

generátor szervíz/autovillamossági kéne nekem....Amit dark irt az békáson van szal nem a szomszédban....lécci aki volt már ien szervizben és pozitiv volt az élmény az ossza meg velem a mühely telszámát/netes elérését...kösz elöre!

Link to comment
Megosztás:

Opel16v!

Ha már ugy is mindent tucc akkor áruld már el légyszi hogy milyen csapágy kő a generátoromba!! állitolag 6001 es számu de én nekem lövésem sincs, te meg állitolag felnyitottad már egyszer- kétszer a motorháztetőt!szal légyszives add át a tudásod! :wink:

köszke

Link to comment
Megosztás:

Lacee!

Én már egyszer mondtam hogy ne házilag próbáld ezt megoldani,

hanem vidd el szakszervízbe, mert más dolgok is vannak, amit nem

árt megejteni ilyenkor. Ne sajnáld rá, ha rám hallgatsz!

Egyébként fogalmam sincs milyen kell bele, Én bizti elmennék szakihoz

ilyen problémával.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

A jó mulkorjában irtam hogy nem indul a verda,és ha el is indul rángat döcög torpan szal nem az igazi! Minden lehetségez tisztitót kipróbáltam,semmi!

Többen is azt mondták hogy vigyem el valami

jó szervizbe "szakihoz"! Telefonáltam ide oda "opel szerviz-bosh márkaszerviz" a tünetek alapján sehol nem tudtak semmit mondani!

Egy barátom ajánlott egy nem tul ismert "menő" villamosságist,felhivtam és mindjárt 10 féle dologra gondolt,levittem a kocsit és 1 napi keresgélés után meg volt a disznóság ami a gyujtáselosztó alatti "jeladó" volt!

Ma délutánra beszerezte 7000 ft-ért és cserélte!

Minden ismerettség és kedvezmény nélkül 4000 ft-ot kért a melóért!!!!

Ezzel csak azt akartam mondani hogy nem feltétlen fontos mindjárt az opel szervizbe szaladni óránként 5000-es átviszgálásért!!

mert opel szervizben meg sem talaljak a hibat

tapasztalatbol mondom

az én astra gsi-m sokat fogyasz és egyre szarabbul megy

be vittem opel szervizbe .. mire azt mondtak minden rendben

no azért ne nézzenek már palinak

amit neki nem ir ki a tech 1 - 2 az nem is hiba neki rendben van

mikor lehet olyan hiba hogy a motorkontrol lámpa nmw vilagit de attol meg szar valami

mint pl nekem a lambdszonda ...

de a lényeg kérem szépen annak a fazonnak a a cimét/szamat//minden elérhetöségét..

Link to comment
Megosztás:

Gabi!

Nem akarom házilag csináln..nem is tudnám!! rád hallgatok.....csak gondoltam ha tudom a csapágy számát akkor azt megveszem csapágy boltban viszonylag olcson és nem kell dupláját fizetnem magáért a csapágyért is....csak ezért kérdeztem....amugy igy is ugy is generátor szervizbe viszem h berakják.....szoval ennyi...azért köszi.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.