Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Rájöttem miért jó ez az adalék! Beletöltöd mész, reménykedsz, majd arra az elhatározásra jutsz,hogy hidrótőke csere :)

Némi pozitív eredmény azért van de ugye meggyógyulni nem fog! :wink:

Még mindíg kutakodom honnan lehet ócsóé hidrótőkét szerezni :)

Link to comment
Megosztás:

szerintem 2-3ezer körül használtat lehet kapni, ami biztos olcsóbb, mint az új, és attól, hogy használt, még jó lehet... de ezt csak én gondolom :roll: biztos irígységből, mert nekem se volt soha új tőkém :roll:

Ha érdekes a használt is, akkor nézünk valamit...

Link to comment
Megosztás:

asszem marad a gyári a gyári 5w40 szinti...

PetiGsi azért sztem a cirka 10e kmer alatt a fél liter szerintem nem sok olajfogyasztás :roll: 8)

Nekefd ebben a hónapban még nem aktuális a dolog? Én péntekig meg akarom csinálni.. már közeleg a min felé a szint, és nincs kedvem feleslegesen töltögetni utána.....

Link to comment
Megosztás:

nyáron én is lefogom, pedig még csak 2500 van a mostani olajban, az is 10w40 de nem gyári... és nem tetszik néha a hangja, nem mondom hogy rossz, de tuti kicserélem.. ezelőtt amúgy mindig gyárit kapott, csak én nem szervízbe vittem hanem ismerőshöz, akkor meg még nem tuttam, hogy az Opel olaj a rulez...

Link to comment
Megosztás:

Nah. Kess oksa.. te cserélted le, vagy vhol? ha igen, mennyiért csinálták?

Olaj: 10w40 félszinti 4000 HUF !!!!! Petya!!! Ugyanott ahol tavaly vettem(tük)!!!

5w40 7000 :!: :!: csaaak!!! Érdekes!!

A cím: Opel alkatrészek

1143 Hungária Krt 67

Tel: 222-0135

Tud vki vmit erröl a boltról? Hogy adhatja ilyen relative "baromi" olcson a szintit? máshol 10rongy körül van.

Elöször arra gondoltam vmi bóvli, de mint irtam. tavaly is náluk vettük, és a sztrádába töltötték be. És nem szoltak h ez kamu olaj. Gondolom mondták volna. Meg külsöre is minden ok volt rajta.

Más. Kuplung bowden... azt is megkérdeztem, azt meg 2500ért tudna az ürge. arra is jóval nagyobb árat hallottam....

jah petya :!: :!: ezenfelül olajszürö 550, alátét meg 1-2száz forint...szal sztem ott veszem meg a cuccost. Majd szólj ha kell! Lehet holnap megyek érte!

Link to comment
Megosztás:

Holnap kész lesz a vasam! 8) 8) :) Drága mulatság lesz :!: :oops: Pontos árat majd akkor tudok ha elhoztam.

A hegerfejben valamék szelepvezető volt repedt vagy valami ilyesmi. :idea: :?: A mester mondta.

Na meg síkba húzták.

Megjöttek a feszítőgörgök , tömitések is.

Már beszereztem múlthéten az összes vizcsövet.

Na meg olajcsere egyebek.

Én is 10W40et használok-az vált be (gyái opel+szürő 4800 HUF körül van)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.