Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Emberek jövő hónapban jár le a vizsgám :) Privibe tudtok infót ahol levizsgáztathatom a gépet? +kenőanyag infóval :)

Kenöanyag... castrol gtx :wink:

amugy mennyibe van mostanság egy kuplung szett? (tárcsa +szerkezet?) arrébb van, ugyan, de félek lassan kelleni fog.. néha frankon hallom a csapágyat.. :) (legalábbis sztem azt hallom... kinyomom elhallgat..)

Link to comment
Megosztás:

az hool is van? váltóban? és mit is csinál? :shock: amugy amugy is valszeg kopott a kuplungom, legalábbis ezt mondta egz szaki..szerinte a k.pedálnak fentebb kellene lennie..talán még lehetne rajta állitani, ha megindulna az a rohadt anya a bowden végén :evil: (padloig kell nyomnom,h rendesen oldjon)

Link to comment
Megosztás:

Future!

Nem akartam hízelegni, de tényleg jó a gép csak gondolom még nem sokszor próbálkoztál vele!!! :wink:

Beszéltem a sráccal aki csinálta a kocsidat!!! :wink:

A Gabi mindig riogat hogy városban szar lesz ha nagyobb tengelyt teszek bele!!! :)

Tényleg szar???

Az alapjáratod hol van???

"Ma találkoztam Future-rel...... :oops: "

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Laci4!

Kb. 5 perc alatt otthon, szerszám nélkül elvégezhető. :)

Atommanó!

Tengely+chip jól eltalált párosítás esetén... :)

Ilyenkor a motorkarakterisztikában alulról elfogy a nyomaték, kicsit

homorú lesz a görbe. Fent viszont sokáig egyenes a max. nyomaték

közelében. :)

Link to comment
Megosztás:

Hali

Vmit nem értek.........a német e-bay en néztem 1-2 dolgot (chip tuning) és felsorolnak mindíg vmi számot :"Steuergerätenummer" ez mi az isten?

(Azoknak a motorvezérlő elektronikáknak a száma amikbe belerakható a chip?!)

Bitte beachten: Der Chip ist für Steuergeräte mit der Nummer:

0261 200 185

0261 200 191

0261 200 258

0261 200 376

0261 200 475

0261 200 481

Ha vkinek van vmi 5lete vagy pontos infója akkor nekíméljen :)

Link to comment
Megosztás:

Future!

csak gondolom még nem sokszor próbálkoztál vele!!! :wink:

Szeva Atommanó!

Hát tényleg, ami tény, az tény!!!! Nem voltam idáig egy gyorsulásin se, max. a városban bohóckodtam vele......az igaz, ezt meg kell ám tanulni!!

Beszéltem a sráccal aki csinálta a kocsidat!!! :wink:

Ki is az??? :) (sajna nekem több tippem is van, de köztük van a Muha Csabi is!!)

A Gabi mindig riogat hogy városban szar lesz ha nagyobb tengelyt teszek bele!!! :)

Tényleg szar???

Az alapjáratod hol van???

1általán nem szar....ezzel a kicsivel nagyobb tengellyel szinte semmi rosszat nem lehet tenni az autóval. Városban tökéletes, fogyasztásügyileg is pöpec a gép.

Az alapjáratom olyan 950környékén van és tök egyenletes!!!!!

Üdv, Future. :)

Link to comment
Megosztás:

Laci4! Ha majd olvasod a fórumot akkor üzenem : alakul a dolog :)

Elöbb lettem kész a teszteléssel nem tudom mennyivel erősebb a gép de érezhető és sajnos a fogyi is több lett :) Persze még nem tökéletes és az elektronika is szétvan bombázva a gépben de már a végefelé halad a project.

Tényleg nem tud vki olyan helyet ahol teljesítményt lehet mérni?

Milyen árfekvés egy ilyen "bevizsgálás"?

Link to comment
Megosztás:

Túl erős az autó, a kerék elforog a gumi meg nyikorog. :)

Egyébként honnan hallod?

Nem hiszem hogy eleg eros lenne az 1.4 8V ahhoz hogy negyedikben kiporgesse a kereket :)

Valahonnan jobb oldal felol de nemtom hogy futomutol vagy motorterbol...

Kedden megyek lengokar szilent cserere de nem hiszem hogy az.

Mennyi egyebkent egy lgk-szilent elettartalma?

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem hogy eleg eros lenne az 1.4 8V ahhoz hogy negyedikben kiporgesse a kereket :)

Valahonnan jobb oldal felol de nemtom hogy futomutol vagy motorterbol...

Kedden megyek lengokar szilent cserere de nem hiszem hogy az.

Mennyi egyebkent egy lgk-szilent elettartalma?

van a féktárcsa mögött egy takaro lemez. az szokott hozzáérni a féktárcsához. az tud ilyen sipolo hangot adni menet közben mert a két fém összeér, és az nyikorog.

vagymég a fékbetét elkopott.

a lengőkar szilent inkább kopog....

Link to comment
Megosztás:

igen a lengokar szilent az mar annyira csattog hogy tok ciki mikor halljak a szomszed utcaban is hogy megerkeztem (macskako van :) )

amugy azert gondoltam hogy valami motorikus dolog lehet a nyikorgas mert csak akkor hallani ha nyomom a gazt...

De amugy nem allando, most fel oraja mentem egy kort es nem hallottam.

feszito gorgo nem tud nyikorogni/csorogni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.