Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem a cigi közbe le kell bontani a vezérlést! c14nz

Én nem cigizek, ezért meg is tudom fordítani. :)

Jó, de attól még fel kéne melegednie a motornak 90 fokra.

Eddig hogy mutatott a műszer? Műszeregységet nem cseréltél azóta?

Menet közben amikor kapja szembe a -10 fokot a hűtőre+ a motorra? Esetleg a dugóban araszolva nem? Vagy ha 4000-felett használják. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Motorfüggő :) nekem a 10 percben benne van még egy cigi is :D

nem tom ti hogy csináljátok (lehet hogy feltaláltam a spanyol viaszt) de én legutóbb úgy tüntettem el a löttyöt a rendszerből, hogy lehúztam a tágulásit a termosztátházzal összekötő csövet, majd egy másik csővel leengedtem az anyagot egy flakonba a tágulásiból. Ahogy fogyott a tartályból a lé a termosztátházba fújt levegővel szépen ki lehetett egy csomó vizet hajtani a rendszerből.

Így pazarlódott el semennyi lé a rendszerből a termosztát kivételekor.

uff

Link to comment
Megosztás:

nem tom ti hogy csináljátok (lehet hogy feltaláltam a spanyol viaszt) de én legutóbb úgy tüntettem el a löttyöt a rendszerből, hogy lehúztam a tágulásit a termosztátházzal összekötő csövet, majd egy másik csővel leengedtem az anyagot egy flakonba a tágulásiból. Ahogy fogyott a tartályból a lé a termosztátházba fújt levegővel szépen ki lehetett egy csomó vizet hajtani a rendszerből.

Így pazarlódott el semennyi lé a rendszerből a termosztát kivételekor.

uff

Traktornál lehet, nekem marha komplikált leenegedni, ha a hűtő sarkánál bontom meg akkor is ráfolyik a bölcsőre, hiába rakom alája a lavórt megy össsze-vissza. Legutóbb a kiegyenlítő alatt bontottam meg egy csövet, és odaraktam egy ferdén levágott flakont, de így is ment mellé rendesen. Ha már egyszer cserélni kell a hűtőfolyadékot pár évente rakhattak volna be egy leeresztőt. :D

Link to comment
Megosztás:

Mi a franc van divat lett termosztátot cserélni? :)

Csak a benzines kollégáknak. :D Unalmukban, két hibakód villogtatás között. :D

Kár hogy ne 10 perces meló már ha tényleg ez a baja!

Na nálunk bőven elég erre 5 perc is, ha esetleg mégis cserélünk. :)

Link to comment
Megosztás:

Traktornál lehet, nekem marha komplikált leenegedni, ha a hűtő sarkánál bontom meg akkor is ráfolyik a bölcsőre, hiába rakom alája a lavórt megy össsze-vissza. Legutóbb a kiegyenlítő alatt bontottam meg egy csövet, és odaraktam egy ferdén levágott flakont, de így is ment mellé rendesen. Ha már egyszer cserélni kell a hűtőfolyadékot pár évente rakhattak volna be egy leeresztőt. :)

Ez a része nálam is így, ment, csak én eleve cserélési szándékkal engedtem le belőle, így különösebben nem hatott meg hogy félre is folyik (akkora műanyaglavórral készültem hogy a bölcsőn folyó lét is megfogta :D ) aztán ment bele az új. A termosztát cseréhez meg nem engedtem le a löttyöt, jó helyen van az ott benne :)

Link to comment
Megosztás:

Ez a része nálam is így, ment, csak én eleve cserélési szándékkal engedtem le belőle, így különösebben nem hatott meg hogy félre is folyik (akkora műanyaglavórral készültem hogy a bölcsőn folyó lét is megfogta :D ) aztán ment bele az új. A termosztát cseréhez meg nem engedtem le a löttyöt, jó helyen van az ott benne :)

Mennyi folyt ki? Fél deci? :)

Link to comment
Megosztás:

Ez a része nálam is így, ment, csak én eleve cserélési szándékkal engedtem le belőle, így különösebben nem hatott meg hogy félre is folyik (akkora műanyaglavórral készültem hogy a bölcsőn folyó lét is megfogta :D ) aztán ment bele az új. A termosztát cseréhez meg nem engedtem le a löttyöt, jó helyen van az ott benne :)

Én is azért engedtem le, mert öntöttem bele 2 liter tömény fagyállót, de akkor sem eresztem le a földre , a kutyák miatt is, meg amúgy sem illik. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! 2 bajom van az astrámmal! Az egyik hogy ha sok fogyasztót használok (szellőző motor 2.fokozat, világítás, hátsó ablakfűtés) akkor parazsolni kezd a töltés visszajelző! Fogyasztók nélkül nem! A másik az üzemi hőfok! Tavaly télen cseréltem termosztátot mert akkor is az volt a bajom mint mos hogy felmegy 90 fokra majd egyből visszaesik és nem is tud visszamenni üzemire! Megint termosztát? Ezekbe tud valaki segíteni? Köszi

Szerintem nagyon alacsony az akkud töltöttsége. Töltsd fel rendesen egy külső akkutöltőről!

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Szerintetek egy c14NZ motor teljes felújítása mennyibe fáj?Mindent ki szeretnék cserélni amit lehet,mert szakadt a vezérműszíjam és eddig 100,000 Ft van a motorban meg 2 szerelő és sz.r.Minimális hozzáértéssel kivitelezhető?Én szeretném csinálni nem akarok szerelőt látni.Van villamossági ismerősöm meg olyan aki már látott ilyet :D.A használt motor vétele is felmerült bennem de elvetettem mert félek hogy zsákbamacska lesz.Mit javasoltok?Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Vezérléssel van gondom,ha beállítom a lendkeréknél OT-t jelre,adagoló jelen van,az első hengernél hogy kellene állnia a szelepeknek?Főtengely szíjtárcsát nem vettem le,azt nem látom hogy áll,valamint a vezérműtengely kerékben nincs furat csak a tengelyben.Amikor indítom,úgycsinál mintha nem lenne kompresszió.Nem is indul be.Hengerfej volt síkbaköszörülve,v.mint kapott új tömítést.

Motor:17D Isuzu.

Köszönettel:Laci

Link to comment
Megosztás:

Én nem cigizek, ezért meg is tudom fordítani. :D

Menet közben amikor kapja szembe a -10 fokot a hűtőre+ a motorra? Esetleg a dugóban araszolva nem? Vagy ha 4000-felett használják. :D :D

Biztos az autóm sz?r már megint. -15 fokban 80-90 km/h-s sebességgel is szépen tartja a 90 fokot a termosztát maximálisra tekert fűtés mellett és 3-as befújási erősséggel. :D

Szerk: azt még hozzátenném, hogy a termosztát be tud zárni és nem csak két állása van, hanem rendesen szabályoz, mozog. Attól, hogy még a hűtő kapja a hideget nem befolyásolja a motor hőmérsékletét, mivel arra csak akkor kering víz, mikor szükséges, tudod Te is jól. A motor meg kapja a hideget, de a forró kipufogóleömlő biztos, hogy melegít rajta, valamint a hűtő is védi valamennyire. Alapjában véve a vízhűtésnek tudnia kell úgy működnie, hogy a 90 fokot mindenképp lehessen tartani.

Csak a benzines kollégáknak. :) Unalmukban, két hibakód villogtatás között. :P

5 éve üzemel a gyári termosztát, már 100 ezer kilométer van benne. :)

Szerintem nagyon alacsony az akkud töltöttsége. Töltsd fel rendesen egy külső akkutöltőről!

Inkább diódahídra/feszültségszabályzóra tippelnék. Pont azért parázslik, mert annyi fogyasztó van már bekapcsolva, hogy nem egyenlítődik ki a feszültség az izzó két pontja között és ilyenkor az előgerjesztés sem üzemel normálisan.

Link to comment
Megosztás:

Biztos az autóm sz?r már megint. -15 fokban 80-90 km/h-s sebességgel is szépen tartja a 90 fokot a termosztát maximálisra tekert fűtés mellett és 3-as befújási erősséggel. :D

Szerk: azt még hozzátenném, hogy a termosztát be tud zárni és nem csak két állása van, hanem rendesen szabályoz, mozog. Attól, hogy még a hűtő kapja a hideget nem befolyásolja a motor hőmérsékletét, mivel arra csak akkor kering víz, mikor szükséges, tudod Te is jól. A motor meg kapja a hideget, de a forró kipufogóleömlő biztos, hogy melegít rajta, valamint a hűtő is védi valamennyire. Alapjában véve a vízhűtésnek tudnia kell úgy működnie, hogy a 90 fokot mindenképp lehessen tartani.

Szar hát, de ha szépen beszélsz velem és idehozod, megcsinálom. :) :)

Link to comment
Megosztás:

Biztos az autóm sz?r már megint. -15 fokban 80-90 km/h-s sebességgel is szépen tartja a 90 fokot a termosztát maximálisra tekert fűtés mellett és 3-as befújási erősséggel. :)

Szerk: azt még hozzátenném, hogy a termosztát be tud zárni és nem csak két állása van, hanem rendesen szabályoz, mozog. Attól, hogy még a hűtő kapja a hideget nem befolyásolja a motor hőmérsékletét, mivel arra csak akkor kering víz, mikor szükséges, tudod Te is jól. A motor meg kapja a hideget, de a forró kipufogóleömlő biztos, hogy melegít rajta, valamint a hűtő is védi valamennyire. Alapjában véve a vízhűtésnek tudnia kell úgy működnie, hogy a 90 fokot mindenképp lehessen tartani.

5 éve üzemel a gyári termosztát, már 100 ezer kilométer van benne. :D

Inkább diódahídra/feszültségszabályzóra tippelnék. Pont azért parázslik, mert annyi fogyasztó van már bekapcsolva, hogy nem egyenlítődik ki a feszültség az izzó két pontja között és ilyenkor az előgerjesztés sem üzemel normálisan.

Pontosan! A termosztátnak ez a feladata, mindig minden körülmények között üzemin tartani a motort! De évente cserélni? Igaz nem gyárit hanem utángyártott termosztátot raktam bele egy éve! Most rakok bele gyárit már ha találok valahol mert eddig nem sikerült!

Link to comment
Megosztás:

Pontosan! A termosztátnak ez a feladata, mindig minden körülmények között üzemin tartani a motort! De évente cserélni? Igaz nem gyárit hanem utángyártott termosztátot raktam bele egy éve! Most rakok bele gyárit már ha találok valahol mert eddig nem sikerült!

Milyen márkájú utángyártottat? Nagy autósboltokban kapható a gyári biztosan.

Link to comment
Megosztás:

rosszul nem lehet beszerelni termosztátot, csak egy féleképp lehet belerakni!

Hogyne lehetne, a termosztát házától függ. Az egyikbe van annyi plussz hely, hogy simán berakható fordítva, hézagmentesen felrakható a helyére. Ilyenkor aztán 105-fokon nyit. :D De fűtés az van rendesen! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.