Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Üdv Mindenki!!!

Olyan kérésem lenne... hogy lehetne bekötni utólag astra f c16se motornak bekötni akopogás érzékelőjét mert sajnos nincs meg a helye, a kábel és az érzékelő megvan de a kábelkorbácsban sajnos nincs kivezetés, az a bajom hogy nagy az előgyújtás és "becsörög" a motor.

Köszi a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

hali! Hát az nincs átdugva,95ön van, de próbáltam is már, mert több szerelő is mondta, a másik része az hogy a motorblokk az nz volt gyárilag, nekem c16se blokkom volt eredetileg de sajnos blfsz autószerelő miatt aki fordítva tette fel a hengerfej tömítést beállt a motorom. szóval most c16nz blokk van rajta si hengerfejjel. Ezért ha van valami trükk amitfel tudok használni az jó lenne.

Link to comment
Megosztás:

És a 2 pólus mitől jobb? Mitől több?? mert ahova behúz a szikra az ugyan ugy mind a kettőnél egy pontba megy, és sosem a vége ég el hanem ahova behúz!

Nekem mindig is 1 polus volt, DIS-es motorban, ha most én azt kicserélem 2 esre akkor mit fogok tapasztalni?mind abban a percben, mind abban a héten és mind abban a fél évben?? Azért kérdem mert Gyertya csere elött állok épp..

Évekig DIS-es gyújtású géppel 1 pólusú gyertyával jártam, aztán vagy 2 éve váltottam 2 pólusúra, azt tapasztaltam, hogy finomabban jár a motor azóta, úgy érzem, hogy kiegyensúlyozottabban jár vele. Nem, nem azért történhetett ez, mert eleve rosszak, elhasználtak voltak az előző (1p) gyertyák, mindig időben voltak cserélve, sőt a legutóbbiak kb félidőben. :P

Link to comment
Megosztás:

Évekig DIS-es gyújtású géppel 1 pólusú gyertyával jártam, aztán vagy 2 éve váltottam 2 pólusúra, azt tapasztaltam, hogy finomabban jár a motor azóta, úgy érzem, hogy kiegyensúlyozottabban jár vele. Nem, nem azért történhetett ez, mert eleve rosszak, elhasználtak voltak az előző (1p) gyertyák, mindig időben voltak cserélve, sőt a legutóbbiak kb félidőben. :P

Sajna mire szolhattam volna a szerelőnek, hogy 2p gyertyát tegyen bele, már benne volt az 1p.

Majd legközelebb az lesz!

Köszönöm, a tapasztalatot!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Dis trafó halódásának mik a kezdő tünetei? S mennyit szoktak ezek elmenni?

A DIS "trafó" ha elkezd haldokolni, azt melegen veszed észre. Meleg állapotban csökken a szikra teljesítmény, áthúz. Ebből következően lehet gyújtás kihagyásod, vagy gyenge szikra teljesítmény.

-Ha a műgyanta kezd megrepedni, akkor intenzívebb kigyorsításokkor be-be ránt a motor és hibakódot dob (MIL lámpa). Ekkor egy kb 3-4 mm vastag bakelit lemez aláhelyezésével még kihúzható jó néhány évig (család x14xe-je 4 éve fut így hibamentesen).

-Ha a belső szerkezet, belső szigetelés sérült azt csak cserével orvosolhatod (kb 30 rugó az új).

ui.: Ha álló motornál nem hagyod rajta a gyújtást huzamosabb ideig a szekéren (hogy szóljon a rádió :D ) akkor szinte örök élet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok kedves egybegyültek. olyan problema lépett fel hogy, szereztem egy 1.6 si c16se motrokodu astrát,és kissé ramagy állaptban van a motorja,olajsáros volt,még az is,peddig párszor már átlett mosva.A vezérmü tengejbe hornyot mart a izé :icon1: .Na mind1 nem ez a lényeg.hanem az h valaki tudna nekem szerezni 1 jó állapotu vezérmütengejt? És 1 kis okitást is elbirnék,hogy mit kell tudni a motorrol,és mire kell figyelni.Bocsi az esetleges rossz megfogalmazásért,de off-on vagyok. :blink: :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok kedves egybegyültek. olyan problema lépett fel hogy, szereztem egy 1.6 si c16se motrokodu astrát,és kissé ramagy állaptban van a motorja,olajsáros volt,még az is,peddig párszor már átlett mosva.A vezérmü tengejbe hornyot mart a izé :icon1: .Na mind1 nem ez a lényeg.hanem az h valaki tudna nekem szerezni 1 jó állapotu vezérmütengejt? És 1 kis okitást is elbirnék,hogy mit kell tudni a motorrol,és mire kell figyelni.Bocsi az esetleges rossz megfogalmazásért,de off-on vagyok. :blink: :D

TengeLY

Inkabb a bodet vihetned mar elfele.. :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy lehet beállítani a kuplungot mert szinte majdnem egy vonalba áll a fékpedállal, és szinte amikor épphogy engedem fel a kuplungot szinte egyből fogni kezd.

Ebbe szeretnék segítséget kérni, hogy ezt hol lehet beállítani.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy lehet beállítani a kuplungot mert szinte majdnem egy vonalba áll a fékpedállal, és szinte amikor épphogy engedem fel a kuplungot szinte egyből fogni kezd.

Ebbe szeretnék segítséget kérni, hogy ezt hol lehet beállítani.

Előre is köszönöm a válaszokat!

A motortérben tudsz tekerni a bowden végén a menetes részen található anyán. Ha ott nem tudod már javítani akkor csere.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.