Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Üdv mindenkinek.A kérdésem hogy elkövetkezett a termosztátom cseréje (x14nz),és a kérdésem hogy mi a menete?Le kel szerelnem a vezérlést vagy sem,mert sehol sem találom,így első ránézésre.A másik meg hogy tud valaki egy linket küldeni letölthető szerelési könyvről?Előre is köszönöm.

Hi!

Igen, a vezérlés mögött található, úgyhogy célszerű egybekötni a két dolog cseréjét, ha a közeljövőben esedékes.

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Van egy 1.7 td 68 lovas gépem.

Az önínditóm reggelente mikor indítanám a szekeret és mikor már elkapná elkezd szalajtani.

A behúzot kicseréltem újra szóval az nem lehet a ludas.Szerintetek mi lehet a gond?

Olvastam valami olyat is hogy van valami nagyobb strapabírobb önínditó ezekhez a gépezetekhez?

Erről tud valaki valamit?Esetleg tapasztalat?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Egy olyan problémám lenne(hátha vki már találkozott vele),hogy van egy F Astrám 1.6 16V Echotech motros (X16XEL),és kb már 3éve szenvedünk vele hogy időnként(egyre sűrűbben) 3ezret pörög,akár alapjáraton és ilyenkor gázadás nélkül megy az auto!Ha valamit kicserélünk 1-2 hónapig megjavul!Bár ha hideg motornál mig rajta van a szivato hozzáérek a gázpedálhoz egyből felpörög egész addig amig kicsit fel nem melegszik,olyankor leállitom,ujrainditom és tök jo lesz egész addig amíg le nem kell állitanom,utánna rögtön megbolondul és egyfolytában pörög egész addig mig teljesen vissza nem hül a motor!Végignéztük már az összes vákumcsövet a motortérben minden jó,az összes szenzor minden ki lett mérve minden jó,voltam opel szervizben,minden jol működik!Már cseréltünk:Hőgomba,alapjárati motor,gázpedál potméter(3szor),egr szelep ledugózva!Válaszotokat előre is KÖSZÖNÖM!!!

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Van egy 1.7 td 68 lovas gépem.

Az önínditóm reggelente mikor indítanám a szekeret és mikor már elkapná elkezd szalajtani.

A behúzot kicseréltem újra szóval az nem lehet a ludas.Szerintetek mi lehet a gond?

Olvastam valami olyat is hogy van valami nagyobb strapabírobb önínditó ezekhez a gépezetekhez?

Erről tud valaki valamit?Esetleg tapasztalat?

Szerintem nincs más hozzá, és egyszerűbb venni egy bontottat mint ezt szerelgetni.

Link to comment
Megosztás:

Nem néz ki sz*rul, bár egyetlen képről úgysem lehet megmondani milyen állapotú. Amúgy meg az NE vs. XE egy örök vita. :) Mindenki azt dícséri, ami neki van...

AZ ne vs. xe hogy lehet vita tárgya? Az XE egy erős valami, amit leginkább tuningra használnak,az NE meg a papás motor, lemegy a föld hátáról, de azért elég meggyőzően mozog.

Szóval arra gondolok hogy a két motornak tök különböző a felhasználási területe.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.