Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintem a helyesírási rész ebben a témában egyáltalán nem állja meg a helyét. :huh:

Én értettem hogy mirőll van szó és az is aki tanácsot adott. :lol:

Akinek pedig piszkálja a szemét az húzzon a "hogyan írjunk helyesen" fórumba és oktathatja azokat az embereket akik vágynak is rá! :)

Link to comment
Megosztás:

Srácok megtudja mondani nekem valaki hogy a képen látható piros keretben helyetfoglaló "tekerentyű" micélt szolgáll? :huh:

Bár közelről nem ismerem ezt a motort, nekem egy nagyon hasonló van az injektorhídon, amire azt mondták hogy ott lehet megfelelő eszközzel ellenőrizni az üzemanyagnyomást. De ez csak tipp.

Link to comment
Megosztás:

Bár közelről nem ismerem ezt a motort, nekem egy nagyon hasonló van az injektorhídon, amire azt mondták hogy ott lehet megfelelő eszközzel ellenőrizni az üzemanyagnyomást. De ez csak tipp.

Köszönöm... értelek én is ilyesmire gondoltam de nem100%ig voltam biztos benne sőőt egyáltalán nem ezért gondoltam megkérdezem a tapasztaltabb tagokat, ja és a motor C20XE ezt elfelejtettem leírni! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Akinek pedig piszkálja a szemét az húzzon a "hogyan írjunk helyesen" fórumba és oktathatja azokat az embereket akik vágynak is rá! :lol:

Na én mondjuk ilyet sem mertem volna leírni egy 1 napos regisztrációval és 3 egész eddigi hozzászólással. :huh:

Dehát különbözőek vagyunk. Egyébként a téma áttért már az egyéb csevegés topikba.

Link to comment
Megosztás:

Nem is távolságról beszéltem :lol: Ha figyelmesen elolvasod, akkor arról beszéltem, az elektróda és pólus között

potenciálkülönbség alakul ki. ;) Abban igazad van, hogy fontos az átívelési távolság az adott dielektromos állandó

és a gyújtófeszültség függvényében, azért is olyan fontos a gyertyahézag beállítása pl az egypólusú hagyományos

gyertyákon :huh:

Az erőmű látogatás jó ötlet, még sosem voltam, de kíváncsi lennék rá. Szerintem egy tavaszi hétvégén többen

is mennénk, ha van rá lehetőség :)

Erőműlátogatás... Nagyon szívesen szólsz előtte 1 héttel elküldöd az adatain és én elintézem a belépőd arra a napra amikor jönnél :)

Telefonszámom a profilomba ottvan és ott vagy akár mailban vagy itt PÜ ben vagy ahogy neked kényelmes és ahogy időd engedi :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm Mindketőtöknek ígymár világos és még anyit hogy ahogy néztem nálam az mintha lazán lenne ráhúzva menyire kell azt meghúzni ? :huh:

Nem számít, mert alatta van a szelep. Gondolom inkább porvédő szerepe van. (nekem legalábbis volt már lazán rácsavarva és nem volt gond belőle, persze anniyra lazán ne legyen, hogy véletlen elhagyd)

Link to comment
Megosztás:

Nem számít, mert alatta van a szelep. Gondolom inkább porvédő szerepe van. (nekem legalábbis volt már lazán rácsavarva és nem volt gond belőle, persze anniyra lazán ne legyen, hogy véletlen elhagyd)

Rendben meglesem... én kis naív meg azthittem valami alapjárati szabályzó lehet :huh: legelőször... :) Nade mondom csaknem ideteszik... Na majd lemegyek és meglesem és tekerek rajta kicsit! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Erőműlátogatás... Nagyon szívesen szólsz előtte 1 héttel elküldöd az adatain és én elintézem a belépőd arra a napra amikor jönnél :huh:

Telefonszámom a profilomba ottvan és ott vagy akár mailban vagy itt PÜ ben vagy ahogy neked kényelmes és ahogy időd engedi :lol:

Szerintem pár embert még érdekelne majd a dolog... csoportos belépő is lesz? :)

Link to comment
Megosztás:

kipufogóhoz még egy kérdés.

a trolónyomáshoz kell ugyebár a fojtás.

nem elég a mocinak a katalizátor okozta fojtás??

gyárilag van kétféle középdob, mint már tudjuk, átömlős illetve terelőlapos, hátsó dobban is megvan ez a két verzió??

Link to comment
Megosztás:

Erőműlátogatás... Nagyon szívesen szólsz előtte 1 héttel elküldöd az adatain és én elintézem a belépőd arra a napra amikor jönnél :huh:

Telefonszámom a profilomba ottvan és ott vagy akár mailban vagy itt PÜ ben vagy ahogy neked kényelmes és ahogy időd engedi :lol:

A telószámot csak a forum adminjai, modijai látják legyen inkább a másik 2.

Link to comment
Megosztás:

hát ahhoz, hogy megfelelő torlónyomást alakuljon ki, ahhoz hogy a nyomatékgörbe ne laposodjon el!!!!

De mi a megfelelő, és honnan laposodik el? (egyébként szerintem a lapos nyomatékgörbe jó) Ez nem ilyen digitális, hanem mértéke van. Ha nem raksz rá egyáltalán kipufogót, akkor is fog menni az autó. Azt hogy te milyen fordulatnál milyen változásokat fogsz észlelni ilyen picinek számító átalakítással azt senki nem fogja neked megmondani. Próbáld ki, ha jó vagy nem érzékelsz igazán különbséget (én erre szavazok) akkor tartsd meg, ha nem jó valamiért akkor cseréld vissza. :huh:

Link to comment
Megosztás:

olvass vissza kicsit, Gabival beszélgettünk róla, és ő mondta ha nincs elég folytás a rendszerbe, akkor nincs torlónyomás, attol meg ellaposodik kicsti a nyomatékgörbe, lehet elaposodás helyett csökkenésre gondolt.

a lapos nyomatékgörbe gondolom azért jo szerinted, mert akkor elvileg egyforma nyomaték van mindne fordulatszámban?

Link to comment
Megosztás:

olvass vissza kicsit, Gabival beszélgettünk róla, és ő mondta ha nincs elég folytás a rendszerbe, akkor nincs torlónyomás, attol meg ellaposodik kicsti a nyomatékgörbe, lehet elaposodás helyett csökkenésre gondolt.

a lapos nyomatékgörbe gondolom azért jo szerinted, mert akkor elvileg egyforma nyomaték van mindne fordulatszámban?

Nekem az a meglátásom, hogy igen bonyolult dolgokra vársz igen egyszerű választ. Ilyen pedig vagy nincs vagy nem helytálló.

Ez az ellaposodás szerintem picit pontatlan megfogalmazás. Egyébként hogy laposodik? A lokális maximumok csökkennek vagy a minimumok nőnek? Nem mindegy. Változik/hat a görbe.

Igen azért jó, ha megfigyeled mostanában sok újabb autó (főleg feltöltött motorokkal) büszkélkedik azzal, hogy neki pl: 1500-4000-ig mindenhol rendelkezére áll a nyomatékmaximum legalább 90%-a.

Link to comment
Megosztás:

jaja azért kérdeztem, mert én is arra gondoltam, épp ezért nem kell visszagorni a sebességeket se az ujabb feltöltősökbe, pl haver passatja 50ről ugy kigyorsit 5 be hogy csak lesek kétfelé....

én arra lettem volna kivi, hogy szerinte(tek)d ha nincs a rendszerben csak áteresztő dob, attol romolhat a teljesítmény??

és szerintem erre irta Gabi hogy csökken a nyomaték...

nézegetteme egy lebontott katalizátort, aminek a porcelán része még egyben volt, az is elég nagy fojtást tud adni a rendszernek...hogy az utána lévő rendszerbe lévő fojtás mennyire befolyásolja azt nem értem, és nem tudom.

szégény gázok mire átjutnak azon a porcelnszűrőn....mégeccer elégetve...

hát igyis ugyis az lesz amit irtál, meg az is lett volna proba szerencse :huh:

ha nem vezsek észre teljesítményromlást marad az ha igen akkor megy bele fojtás

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.