Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Hőgombánál mindegy hogy mit kérek a boltban? Elég ha annyit mondok a boltosnak hogy C16NZ-hez kell? Vagy abból is van többféle?

Elég ennyi, még azt tedd hozzá, hogy melyikről van szó (az egyvezetékes műszerhőgombáról, vagy a kétvezetékesről).

Link to comment
Megosztás:

miért van az hogy a gumikarikát senki se mondja????

arra is nagyon figyelj, mert nekem ugy leesett, alig találtam meg.

Jogos. Tényleg figyelni kell erre is, csak annyira egyértelműnek tűnt.

Meg nekem a dzsuvától le sem lehetett szedni még készakarva sem, nemhogy véletlenül :) :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi! Akkor hamar beszerzek eggyet! Amúgy ezt cserélni lehet meleg motornál is meg hidegnél is? Nincs ilyen megkötés mint a lambdaszondánál pl hogy csak melegen szabad?

Azon kívül, hogy esetleg megégeted magad a forró motorblokkal ill. hűtővízzel egyébként nincs rá megkötés.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A segítségetekre van szükségem.

Opel Astra F Caravan 1.6 16v Ecotec (X16XEL) gép tulajdonosa vagyok, és a minap vezérműszíj szakadásom volt 10 ezer Km után.

A kérdésem: -Elképzelhető, hogy a szelepek nem hajoltak el? Vezérműszíjcsere és go?

-Ha beleütött akkor mire számíthatok (alkatrész? ár?)

Akinek volt már hasonló hogyan oldotta meg?

A válaszokat előre is köszönöm!

Mackósajtot keresed meg,neki volt ilyen ha jól emléxem.

Akivel a vezérléscserét csináltatad tud erről? :)

Link to comment
Megosztás:

Opel Astra F Caravan 1.6 16v Ecotec (X16XEL) gép tulajdonosa vagyok, és a minap vezérműszíj szakadásom volt 10 ezer Km után.

A kérdésem: -Elképzelhető, hogy a szelepek nem hajoltak el? Vezérműszíjcsere és go?

-Ha beleütött akkor mire számíthatok (alkatrész? ár?)

Akinek volt már hasonló hogyan oldotta meg?

Kérdésem: milyen szíj volt benne (márka)? beállt valami, és úgy szakadt? ami esetleg beállt, az volt cserélve előző vezérléscserénél (milyenre?)?

Szinte elképzelhetetlen, hogy legalább egyik sorban pár szelep ne hajolt volna el.

Szét kell szedni, utána lehet biztosat mondani. Ha csak szolid a dolog, akkor szelepcserékkel megúszod, ha rondább, akkor komplett

generál dugókkal, gépműhellyel. Ami mindenképpen kell: hf felújítás (szelepeket is bemarrják újra, síkolás, stb), új hf csavarok,

új tömítések. Felső határ 300, ha komplett generál kell... de reménykedjünk :)

Link to comment
Megosztás:

Kérdésem: milyen szíj volt benne (márka)? beállt valami, és úgy szakadt? ami esetleg beállt, az volt cserélve előző vezérléscserénél (milyenre?)?

Szinte elképzelhetetlen, hogy legalább egyik sorban pár szelep ne hajolt volna el.

Szét kell szedni, utána lehet biztosat mondani. Ha csak szolid a dolog, akkor szelepcserékkel megúszod, ha rondább, akkor komplett

generál dugókkal, gépműhellyel. Ami mindenképpen kell: hf felújítás (szelepeket is bemarrják újra, síkolás, stb), új hf csavarok,

új tömítések. Felső határ 300, ha komplett generál kell... de reménykedjünk :)

Nekem nem ilyen jellegü volt 8v mocin.

Én a hengerfejezést BP-en a XIII. Csángó utca 6-ba csináltattam.

http://www.hengerfej-szerviz.hu/

Nekem volt egy kipuf csonk töcsavar törésem amit nem lehetett szépen eltávolítani.

Így be kellett hegeszteni a lyukat, menetet fúrni, síkolni, szelepszár szimmeringezni, szelepek becsiszolása és kitágítattam a beömlö és kipufogó csatornákat (ez 8000 volt). Mindez 2nap és 30e ft volt összesen.

A Makraiék 30e-ret mondtak csak a szimmeringezésre...

Szerintem is beleütött legalább tengelyenként 1-1 szelep. Reméljük nem nagyon.

üdv josh

Link to comment
Megosztás:

8v-nél elég olcsón meg lehet úszni az ilyet, de a 16v más tészta :)

Amúgy Szuromi 25 körül szokta vállalni a 16v hf felújítást, ebben van

szelepek becsiszolása, szelepfészek marrás, síkbahúzás, hidrotőkék és

olajjáratok kipucolása, összes szimmering csere (anyag már benn van

az árban), nyomáspróba. És általában 2-3 nap alatt megvan.

Link to comment
Megosztás:

Aki cserélte nekem a vezérműszíjat nem írta számlára. Felhívtam és letagadta. Igy garancia kilőve.

Lehet nem is cserélt ki tudja.

Hétfőre kaptam időpontot a szerelés megkezdéséhez, nem tom milyen szíj van benne, de ha kibontjuk megírom.

Ha nem jön be a szíjcsere és indítás akkor azt mondta a szerelő, h 100 ezer lesz, benne ( szelep csere, beállítás, tömitések, szíj, meló).

Link to comment
Megosztás:

8v-nél elég olcsón meg lehet úszni az ilyet, de a 16v más tészta :)

Amúgy Szuromi 25 körül szokta vállalni a 16v hf felújítást, ebben van

szelepek becsiszolása, szelepfészek marrás, síkbahúzás, hidrotőkék és

olajjáratok kipucolása, összes szimmering csere (anyag már benn van

az árban), nyomáspróba. És általában 2-3 nap alatt megvan.

Én a szerelgetést itthon csináltam meló után.

Nem mondom, hogy kényelmes volt, de csomó minden mást is megcsináltam.

Meg nem tudok normális szerelöt se, így meg ha valami nem jó csak magamat szidhatom.

Link to comment
Megosztás:

amit nem musz már nem fogok én se senki másra bízni, meg ha csináltatok is valamit megkérem mutassa meg mit hol cserélt.

aztán ha még csak azt se látni hogy acsavarhoz nyulva lett volna, naaa na akkor jönnek a bajok, ésfizetés nélküli távozás, pattogás esetén hepaj :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.