Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!!

Furcsa hangokat hallok a gepezetbol ha felnyitom a motorhaztetot es behajolok ugy viszint nem hallom!

Viszont ha elmegyek a kocsitol kb vagy 4 metere akkor mar hallom ilyen pufogo kattogos furcsa hangot!

Lehajoltam es alulrol jon a hang! A leomlom par helyen meg van nyomodva.

Link to comment
Megosztás:

ezerkszerint nincs

de ha vesze egy szíjat hozzá, ahhoz szoktak adni leírást

abban meg megvan a rajz, hogy hogy kell felrakni

Igen csak azért gondoltam hogy ha van akkor lehet hogy jobb lenne megvenni a készletet nem pedig összeszedni külön-külön a holmit.

Mert a unix webshop külön nem hoz ilye vezető görgőt, de van egy SKF készlet náluk amiben meg benne van. Legalábbis kép szerint.

Na meg ha nem esik az eső, akkor kimegyek a kocsihoz majd, aztán megnézem .... :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lene egy olyan kérdésem:- Hengerfejtömitést kellene cserélnem,és ha már úgyis szét lessz annyira kapva,mit érdemes még cserélni ? (C16se)

hf csavarok

termosztát

hűtővíz

szelepszárszimeringek

szelep dekni tömítés

hidrotőkék mosása elenőrzése, esetleg cseréje.

szelep fészkek ellenőrzése.

Link to comment
Megosztás:

hf csavarok

termosztát

hűtővíz

szelepszárszimeringek

szelep dekni tömítés

hidrotőkék mosása elenőrzése, esetleg cseréje.

szelep fészkek ellenőrzése.

Tehát komplett HF? :) Szerintem ha nincs tele pénzel el lehet hagyni a csavarokat, szimeringeket, tőkék cseréjét, ha nincs hangjuk. Tömítések evidensek, termot nincs értelme benthagyni a régit ha jó, ha nem, hűtővizet ha régen volt érdemes. Szelepfészket meg lehet nézni benzinnel átereszt-e. Síkolást kihagytad, direkt?

Link to comment
Megosztás:

Tehát komplett HF? :) Szerintem ha nincs tele pénzel el lehet hagyni a csavarokat, szimeringeket, tőkék cseréjét, ha nincs hangjuk. Tömítések evidensek, termot nincs értelme benthagyni a régit ha jó, ha nem, hűtővizet ha régen volt érdemes. Szelepfészket meg lehet nézni benzinnel átereszt-e. Síkolást kihagytad, direkt?

te versenyt csinálsz abból, hogy ellentmondasz nekem??

nem arról van szó, hogy ha van 5 ezer ftja...

arról van szó, hogy kérdezte, hogy mit érdemes cserélni....

pont most beszéltük, hogy a szieringet cserélni kell, mert az olcsó, és inkább ilyenkor, mint ujra szét kelljen szedni az egészet.

a síkoltatás meg nem csere kérdése...

:)

Link to comment
Megosztás:

te versenyt csinálsz abból, hogy ellentmondasz nekem??

nem arról van szó, hogy ha van 5 ezer ftja...

arról van szó, hogy kérdezte, hogy mit érdemes cserélni....

pont most beszéltük, hogy a szieringet cserélni kell, mert az olcsó, és inkább ilyenkor, mint ujra szét kelljen szedni az egészet.

a síkoltatás meg nem csere kérdése...

:)

:lol: B) ;)

Nem csak neked. :P

De ő Zoltán, aki 15 percben megmondja a tuttit. :) :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van még a soroksári úton is és kipesten egy jó bár ez utóbbi néha elszáll az árakkal.

Innen böngéssz:

http://www.webautosbolt.hu/bonto.htm

Asszem ez a soroksári úti:

Név: Opel bontó

Város: Budapest (9. ker)

Cím: Soroksári út 110-112.

Telefon: (+361) 218-0820

Mobil: (+3670) 212-4682

Nyitva: H-Cs: 9-17, P: 9-16

Ez meg a kispesti:

http://www.opelautobonto.hu/

A soroksári utinal voltam! Megkaptam amit kell remelem jo is lesz mert nem TDS szelepfedel volt hanem DT-s azt monta a srac kombo csavarok jok igy ranezesre tehat nagy gond tenyleg nem lehet. Amugy full korrektek arról nem is beszelve, hogy zaras utan 1 oraval is ki lettem szolgalva. Szoval csak ajanlani tudom ezt a helyet. És persze én is koszonom az ajanlast :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Véleményeket szeretnék kérni, hogy mi lehet a hiba. 97-es 1.4 16V Opel astrám van. Tavaly befolyt a víz az autóba, hűtő radiátor csere probléma megoldódott de azóta nincs fűtés. Jött a nyár nem is érdekelt, de most hogy jön a hideg megint nincs fütés. Először termosztátra gondoltunk, de a víz ismét eltűnik valahova. Egész nyáron így jártam vele, de akkor nem figyeltem valamiért a víz állapotát. Ma 200km után kb 1,5 liter vizet kelett utántöltenem. Fütés továbbra sincs és a motor hőfok mérő csak városban hanlandó 90-c fölé menni. Előtte kevesebb vízzel 100c-ra is felment.

Ja és tavaly azt mondták nem hengerfejes, most megint erre gyanakszanak, de nem akarom hogy lehúzzanak, mert én nem vagyok biztos hogy ez a baja. Nem vagyok autószerelő ezért mit tudok én megnézni ami hengerfej problémára utal, illetve milyen proléma okozhat még ilyen tüneteket.

Köszi

Link to comment
Megosztás:

ha hengerfejes a kocsi, akkor a gumicsövek mint a kő olyan kemények, vagy akár el is durranhatnak...

a motor se jár szépen, állandóan gőzöl a kipufogó, és leállás után leszvja a vizet akiegyenlítőből.

alapjáraton meg kinyomja

legalábbis én ilyennel találkoztam.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Véleményeket szeretnék kérni, hogy mi lehet a hiba. 97-es 1.4 16V Opel astrám van. Tavaly befolyt a víz az autóba, hűtő radiátor csere probléma megoldódott de azóta nincs fűtés. Jött a nyár nem is érdekelt, de most hogy jön a hideg megint nincs fütés. Először termosztátra gondoltunk, de a víz ismét eltűnik valahova. Egész nyáron így jártam vele, de akkor nem figyeltem valamiért a víz állapotát. Ma 200km után kb 1,5 liter vizet kelett utántöltenem. Fütés továbbra sincs és a motor hőfok mérő csak városban hanlandó 90-c fölé menni. Előtte kevesebb vízzel 100c-ra is felment.

Ja és tavaly azt mondták nem hengerfejes, most megint erre gyanakszanak, de nem akarom hogy lehúzzanak, mert én nem vagyok biztos hogy ez a baja. Nem vagyok autószerelő ezért mit tudok én megnézni ami hengerfej problémára utal, illetve milyen proléma okozhat még ilyen tüneteket.

Köszi

Igen esélyes a hengerfej(tömítés), a tüneteket már Novy leírta. De előtte azért figyelj meg pár dolgot.

Fagyálló hűtőfolyadék van benne? Mert ha igen, annak jellegzetes szaga van. Ilyen jelentős szintcsökkenés mellett ha ez valahol elfolyik, akkor annak igen jellegzetes szagának kell lennie a kocsi körül meleg motornál, megállás után. Előfordulhat olyan, hogy csak nyomás alatt szivárog és meleg motornál azonnal el is párolog. Végig kell nézni és akár még nyomkodni is a vízcsöveket! Nézd meg az utastér műszerfal alatti kárpitját is, biztos ami biztos.

Link to comment
Megosztás:

Igen esélyes a hengerfej(tömítés), a tüneteket már Novy leírta. De előtte azért figyelj meg pár dolgot.

Fagyálló hűtőfolyadék van benne? Mert ha igen, annak jellegzetes szaga van. Ilyen jelentős szintcsökkenés mellett ha ez valahol elfolyik, akkor annak igen jellegzetes szagának kell lennie a kocsi körül meleg motornál, megállás után. Előfordulhat olyan, hogy csak nyomás alatt szivárog és meleg motornál azonnal el is párolog. Végig kell nézni és akár még nyomkodni is a vízcsöveket! Nézd meg az utastér műszerfal alatti kárpitját is, biztos ami biztos.

Igen tavaly oda folyt a víz. Ahogy kicserélték a radiátort megoldódott. Most Öntöttem bele fagyállót mert közel 3,5liter víz után nem árt. Megnézem a padlót. Köszi. Egyéb ötlet?

Link to comment
Megosztás:

Akkor majd alapjáraton melegítem, mert menet közben még a 90 fokot sem éri el, ország úton meg kis sem mozdul a hőfok jelző. Akkor ez mi lehet?

Lehet akkor már annyira kevés a víz, hogy nem éri el a hőfok-jeladót. Persze ha biztos vagy a termosztátban, hogy jó.

Jaja, csak akkor működik rendesen a hőmérséklet mutató, ha van elegendő víz és nem levegős a rendszer.

Link to comment
Megosztás:

az egyvezetékes jeladó vízben van?

a szívótorokban vannak vízjáratok?

Hűha. Ezt komolyan kérdezted?

A válasz: igen. De ha belegondolsz, ott kell légteleníteni is! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.