Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

azért egy felpróbálást megér, amit én néztem, az nem tudom arcemelős vagy sem, a ház az ugyan az volt, de a talp, és annak a házhoz-ajtóhoz csatlakozása nem stimmelt :lol:

Pont ez volt a baj. Én úgy emlékeztem, hogy jó hozzá, de Lomha szerint mégse.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segitségre lenne szükségem a Kadett e-mmel kapcsolatban. 1,3-as és 75 lovas. Sajnos "mesterhez" mentem vele 1-2 apróság miatt. Káromra! Az autó nagyon gyönyörüén dolgozott még hozzá nem nyultak....

Az autónak most ingadozóbb az alapgázza, nem olyan jól húz, meg egy kicsit kormosat is füstöl.

Felnyitva a motorháztetőt észrevettem, hogy a map (nyomásmérő) szenzora nincs is bekötve - egyszerűen hiányzik róla a gumi tömlő. Sajnos friss tulajként nem figyeltem meg, hogy a vákumcsövek hova vannak bekötve.

Van egy csomó, és szerintem a "nagy mesterek" összecserélgették-lefelejtették.

Tudnátok e segiteni 1-2 képpel ennek a modelnek (1,3-as és 75 lovas - 1987-88-as) a vákumbekötéseiről.

Előre is köszi.

Üdv. mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segitségre lenne szükségem a Kadett e-mmel kapcsolatban. 1,3-as és 75 lovas. Sajnos "mesterhez" mentem vele 1-2 apróság miatt. Káromra! Az autó nagyon gyönyörüén dolgozott még hozzá nem nyultak....

Az autónak most ingadozóbb az alapgázza, nem olyan jól húz, meg egy kicsit kormosat is füstöl.

Felnyitva a motorháztetőt észrevettem, hogy a map (nyomásmérő) szenzora nincs is bekötve - egyszerűen hiányzik róla a gumi tömlő. Sajnos friss tulajként nem figyeltem meg, hogy a vákumcsövek hova vannak bekötve.

Van egy csomó, és szerintem a "nagy mesterek" összecserélgették-lefelejtették.

Tudnátok e segiteni 1-2 képpel ennek a modelnek (1,3-as és 75 lovas - 1987-88-as) a vákumbekötéseiről.

Előre is köszi.

Üdv. mindenkinek

Szia zolbo!

Ide gyere: Kadett Klub A fórumban is érdeklődhetsz nyugodtan, de az "Extrák" között is találsz mindenféle hasznos leírásokat. Várunk szeretettel.

Link to comment
Megosztás:

Hi mindenkinek! 1 kis tech segítséget kérnék : most cseréltem dug. gyűrűket az 1.7D Kadettomon... össze is raktam, elvileg mindennek jónak kell lennie, de indításnál kb 1-2 másodpercet jár, aztán leáll... <_< És ez van minden indításnál... Mi lehet az ok/baj, hogy lehetne megoldani? Előre is kösz a segítőnek... :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hello! Pls segitsetek! Lefestem a történéseket: Kb 2 hete észrevettem hogy nem ugy megy az autó ahogy kéne és hasonlitott a hangja egy turbóséra ( E kadett c16Nz ) kis kutatás után rátaláltam hogy a cső ami a kartelgázt visszaviszi a légszűrőbe igencsak eltört, ez még eredményezett egy jó 12l-es fogyasztást is. Levágtam a csővet a törésnél és visszadugtam a helyére még pont elég hosszú maradt. Azóta a fogyaztásom nagyjából visszaállt de úgy gyorsjul most 2-be mint eddig 3-ba és ha odalépek neki nem nem igazán tér észhez néha meg is torpan lassan pörög fel és nem húz?

Ötlet hogy mi lehet a bibi?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

hali mindenki.

Lenne egy kis gondom a 89-es Kadett Karavánommal ( 1.6-os motor, benzin )

4-esbe megyek vele 50-el;60-al és elkezd "köhögni" a motor.... rángat. Nem nagyon.. csak úgy érezhető... picit kényelmetlen vele utazni a folytonos rángás miatt.

Másik: Ma hazafele kb 5x leállt mikor kiraktam menetközbe üresbe, vagy éppen csak kuplungoltam egy hosszabbat, mi lehet a gondja?

Link to comment
Megosztás:

hali mindenki.

Lenne egy kis gondom a 89-es Kadett Karavánommal ( 1.6-os motor, benzin )

4-esbe megyek vele 50-el;60-al és elkezd "köhögni" a motor.... rángat. Nem nagyon.. csak úgy érezhető... picit kényelmetlen vele utazni a folytonos rángás miatt.

Másik: Ma hazafele kb 5x leállt mikor kiraktam menetközbe üresbe, vagy éppen csak kuplungoltam egy hosszabbat, mi lehet a gondja?

Lehet hogy valami szutyok került a rendszerbe a tankból, lehet a karbival van valami, benzinszűrő esetleg. A benzinellátással lesz valami probléma ott keresgess.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudtok olyan helyet Bp-en vagy környékén, ahol jó alaposan alváz-és üregvédethetem a GSi-t így fényezés után? De nem csak így ahol a papok táncolnak, hanem tényleg adjanak neki! Megcsinálnám én is, de hely és időhiány miatt nem tudom.

Köszi!!

Barbi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.