Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

Na ma kicseréltem a törött kapaszkodót a Racerére. Úgy látom a Daewoo változata egy kicsit domború, míg az Opel verzió egyenes. Mondjuk nem nagyon lehet észrevenni.

Ezen kívül beállítottam az ülések hát- és fejtámláját. Elég nehéz volt a háttámlák beállítása, mivel hiányzik az állító kerék így hüvelykujjal benyomtam valahogy a rudat és közben próbáltam tekerni, nem volt könnyű, de sikerült. :D Most már kényelmes, eddig hanyattfekve vagy előrehajova vezettem...

Az analóg órát egyszerű kiszedni? Meg akarnám nézni, hogy miért nem működik, de nem akarom szétkapni a műszerfalat, mert nem értek hozzá.

A szakadt váltószoknya helyett hol célszerű újat keresni?

Link to comment
Megosztás:

Az analóg órát egyszerű kiszedni? Meg akarnám nézni, hogy miért nem működik, de nem akarom szétkapni a műszerfalat, mert nem értek hozzá.

A szakadt váltószoknya helyett hol célszerű újat keresni?

A magnó helyénél benyulsz és kinyomod az órát.

Váltószoknyát lehet varrani,ha van minta.

Link to comment
Megosztás:

Ákos lefotózta a kocsimat Szombaton Ausztriában.

:D Szép autó.

De a piros sedan sem kutya.

Na ilyen kerekeim nekem nem lesznek, nem lennének praktikusak egy szervótlan kocsin.

Ui.: Valamiért azt hittem, hogy egy veterán klub elnökének csak veterán autója lehet, ezért először azt gondoltam, csak poén, hogy a tiéd. :D

Link to comment
Megosztás:

Ui.: Valamiért azt hittem, hogy egy veterán klub elnökének csak veterán autója lehet, ezért először azt gondoltam, csak poén, hogy a tiéd. :D

Valamivel járni is kell,ha esik az eső vagy nem egyedül megyek valahová.

A kedezményes veterán biztosításnak pedíg feltétele az is,hogy legyen egy mindennap használatos autód.

(régi kép)

16567906.jpg

Link to comment
Megosztás:

nagyon csúszik és a markolata mozog -ezt nem tudom értelemesebben leírni- tegnap próbáltam leszedni de erről se sikerült...calibra kormányom van itthon azt akrtam feltenni...

Vagy két évig tároltam egy bőrözött cali kormányt,senkinek nem kellett,leadtam a bontós havernak.Kell? :D

Leszedni pedig hidd el,hogy le lehet.Csavar meglazít és kajakból kitámaszt a trepnihez és jobbra balra mozgatva húzva le kell hogy jöjjön.

Link to comment
Megosztás:

Vagy két évig tároltam egy bőrözött cali kormányt,senkinek nem kellett,leadtam a bontós havernak.Kell? :D

Leszedni pedig hidd el,hogy le lehet.Csavar meglazít és kajakból kitámaszt a trepnihez és jobbra balra mozgatva húzva le kell hogy jöjjön.

nem kell köszi jó az ami itthon van- na meg eszmei értéke is van mert anno Vktr calijában volt ;)

tudom én h lejön csak mindig feladom :P

7liter körül van a fogyasztásom abszolult városi használatban...az jó ugye ? :D

Link to comment
Megosztás:

nem kell köszi jó az ami itthon van- na meg eszmei értéke is van mert anno Vktr calijában volt ;)

tudom én h lejön csak mindig feladom :P

7liter körül van a fogyasztásom abszolult városi használatban...az jó ugye ? :D

Az jó.

Nekem 6,4 -6,3 volt a fogyim de abban volt autópályán 140-150 és a közúotn is mindíg sikított a GPS,hogy túl gyorsan hajtasz. :D

Egy tank benyával kb 650-700 km-t megyek mikor kivillan a tartaléklámpa.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.