Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Letöltöttem a telefonomról a képeket... nem is emlékeztem egy csomóra... :lol: :lol:

A nagy része nem igazán publikus, de pár szolidabb:

Hússütés csütörtök este:

sutes.jpg

Píístát éppen felcsinálják egy hatalmas fagyival :D

fagyi.jpg

Píísta megfáradt a vasárnapi kerékcsere közben :D

pista.jpg

Bocs a rossz minőségért, telefon csak ennyit tud :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gabika! A képek durvák, de te valóban gazdag ember leszel egyszer! :D

Szomorú bejelentésem van:

Teljesen elkurvultam :lol: most öt perce végső kétségbeesésemben kétpedálos omegát vezettem :D nincs igazság a földön :lol:

apám vállán sírtam, aki csak annyit mondott: itt van ez a kormányváltós kisbusz: az a következő :lol:

Néha nem tudom eldönteni, hogy az öreg szeret, és azért engedett kiskoromban bekapcsolt hajszárítóval játszani a kádban, vagy egyszerűen bölcs ember, akinek igaza lett abban, hogyha "a mantát megtanulod vezetni, akkor egy tannkot is elvezetsz bármikor". Ha így van, akkor holnap egy T34-esel nyomom. :D

szomorú vagyok... iszom egy üveg bort... :D

Link to comment
Megosztás:

Gabika! A képek durvák, de te valóban gazdag ember leszel egyszer! :D

Szomorú bejelentésem van:

Teljesen elkurvultam :lol: most öt perce végső kétségbeesésemben kétpedálos omegát vezettem :D nincs igazság a földön :lol:

apám vállán sírtam, aki csak annyit mondott: itt van ez a kormányváltós kisbusz: az a következő :lol:

Néha nem tudom eldönteni, hogy az öreg szeret, és azért engedett kiskoromban bekapcsolt hajszárítóval játszani a kádban, vagy egyszerűen bölcs ember, akinek igaza lett abban, hogyha "a mantát megtanulod vezetni, akkor egy tannkot is elvezetsz bármikor". Ha így van, akkor holnap egy T34-esel nyomom. :D

szomorú vagyok... iszom egy üveg bort... :D

Nem akarlak elkeseríteni, de asszem nehezen nyomnád ki a kuplungot, és sebességbe se tudnád rakni. :D

Van némi elképzelésem a dologról hidd el. Már vezettem. :D

ui. A bor pedig válljon egészségedre.

Link to comment
Megosztás:

A szombati, ill. vasárnap hajnali, állítólagos Buli a hálóhelyem ablaka alatt zajlott. Ennek ellenére csak ködös emlékeim vannak, valami dudálásról, tán még zene is szólt, vonatok is jártak. Aztán hajnaltájt a kétbetűs kitérő alkalmával ki lestem az ablakon, és akkor láttam mozogni egy fagyit. :lol: Gyorsan vissza feküdtem, ha már álmodom, legalább fekve tegyem. :lol: A gyermekeim meg aludtak mint akiket egész nap kergetett volna valaki. Bár nekik még jó az alvókájuk, nekem már kevésbé. Arra is felébredek néha, ha valamelyik pislog egyet. :D Persze egész éjszaka pislognak. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Nem akarlak elkeseríteni, de asszem nehezen nyomnád ki a kuplungot, és sebességbe se tudnád rakni. :lol:

Van némi elképzelésem a dologról hidd el. Már vezettem. :lol:

ui. A bor pedig válljon egészségedre.

hát,, ha el tudtam felejteni a bal lábam, akkor gyakorlatilag bármit megoldok :lol:

Link to comment
Megosztás:

De igen.

Kemény volt a párna, és hangosan fújt a szél, és az ablakot sem lehetett rendesen becsukni, így túl meleg sem volt. Mindezek ellenére nagy nehezen tudtam aludni. :lol: :P

Nekünk valmi bogarak mászkáltak a plafon fölött :D A barátnőm nem aludt semmit, de én péntek éjszaka mint a bunda, mondjuk szombaton is :D , nem is toom miért :D :D :D

Az első házba lépéskor pedig olyan szag volt mint a pumaketrecben :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Nekünk valmi bogarak mászkáltak a plafon fölött :lol: A barátnőm nem aludt semmit, de én péntek éjszaka mint a bunda, mondjuk szombaton is :D , nem is toom miért :D :D :D

Az első házba lépéskor pedig olyan szag volt mint a pumaketrecben :lol: :lol: :D

Nálunk meg befolyt a víz vazze,,,, meg a retyóra is csak félseggel lehtett ülni ahogy Mor mondta: ez nem jobbkezes! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.