Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

te állat :lol: :lol: :lol: :D

Ezmég hagyján Morral dumázunk és kigyütt a szemközti házból valami nyanya ,,,, iylen tenyertalpas görög tipusú szőrös tudod! Úgynéztek ki a mellei mint a zokniba dobott csapágygolyó... és azonygya: Mé hangoskodunk ő pihenne Mor elnézést kért én meg további jó pihenést kívántam oylan cinikus mód! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

... inkább Sanyika után eredtem (asszem ő volt :D ),

Az az igazság, hogy Sanyika még maradt pár percig, mert le kellett hugyoznia az asztalt és a teraszt :lol:

Megígértük neki, hogy nem áruljuk el ezt a botlást senkikek :lol:

Aki olvas CS fórumot az meg is érdemli :lol:

Oda csak átollózták egy másik fórumról, amit itt nem neveznék meg...

Mivel ez tarthatatlan állapot a későbbi talikra nézve kicsit komolyabb mennyiségű eszközzel kell készülnöm...

:D

No problemo... Behringer cuccot tudok intézni - a hangnyomás versenyek hangosításához használjuk. Csak ezen a hétvégén a kollégák Máriapócsra vitték :D

Amúgy volt róla szó, hogy lejön az egyik demo gépjármű, csak Niki szombat reggel sz@rul volt, így elnézést kért, és inkább otthon maradt... ez olyan 150dB mínusz volt - csak az autó hangtechnikájának tekintetében :D

Racce elvtársék VW-jéről nem is beszélve, az még tudna meglepetéseket okozni -csak hát OFF gépjármű

Link to comment
Megosztás:

Bazz... mekkora mák, hogy a JackDaniel's nem romlik meg... plusz mélyhűtőben 30 perc alatt "fogyaszthatóvá" lehet tenni... :lol:

mellesleg itt jegyezném meg, hogy születésnapomra ilyet szeretnék - talán elkezdek sportolni :lol: :

http://www.coolbrandedgoods.com/images/products/JD_390.jpg

Fogadni merek csak is a sakk szelleme miatt! :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudjátok egészen véletlenül, hogy a szombati díjkiosztón készült képeket hol lehet megnézni? A fényképező csóka partyponty névjegykártyát osztogatott, de ott eddig a percig nincs semmi a blitz-ről.

Köszi!

Néztem már én is...de még sehol semmi...türelem tornaterem... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudjátok egészen véletlenül, hogy a szombati díjkiosztón készült képeket hol lehet megnézni? A fényképező csóka partyponty névjegykártyát osztogatott, de ott eddig a percig nincs semmi a blitz-ről.

Köszi!

Lőtték már el máshol is hülye f*szok, hogy itt a kártya, aztán csak kerestük a képeket. Nem is egyszer. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát,, ha el tudtam felejteni a bal lábam, akkor gyakorlatilag bármit megoldok :lol:

Melyik balt?

Legközelebb kipróbálhtod a Rekordot úgy,hogy sportkormány van benne. :D

Csak szólj,ha elfelejteném. :lol:

Sziasztok!

Nem tudjátok egészen véletlenül, hogy a szombati díjkiosztón készült képeket hol lehet megnézni? A fényképező csóka partyponty névjegykártyát osztogatott, de ott eddig a percig nincs semmi a blitz-ről.

Köszi!

A csákó a Veterán Opel Klub hivatalos fotósa volt.

Amint meglesznek valahol a képek beteszem ide az elérhetőséget.

Nyugalom a hosszú élet ritka. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Melyik balt?

Legközelebb kipróbálhtod a Rekordot úgy,hogy sportkormány van benne.

Csak szólj,ha elfelejteném.

:lol: hát a balfelöli balt :lol:

rossz vége lesz ennek a 'nem csak mantát vezetek' dolognak... nagyon meg vagyok ijedve, hogy mi van, ha rákapokk másra is, és mondjuk igényem támad egy szervókormányra :lol:

Link to comment
Megosztás:

rossz vége lesz ennek a 'nem csak mantát vezetek' dolognak... nagyon meg vagyok ijedve, hogy mi van, ha rákapokk másra is, és mondjuk igényem támad egy szervókormányra :lol:

Mondjuk Lacit ráizgatod a "hogyan applikáljunk omega szervós kormányművet a mantába" témára? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Melyik balt?

Legközelebb kipróbálhtod a Rekordot úgy,hogy sportkormány van benne. :lol:

Csak szólj,ha elfelejteném. :lol:

A csákó a Veterán Opel Klub hivatalos fotósa volt.

Amint meglesznek valahol a képek beteszem ide az elérhetőséget.

Nyugalom a hosszú élet ritka. :lol:

Oké, Köszi! Várok türelemmel. De azért érdekes, hogy akkor miért osztogatta a kártyát. Ez így egy picit félreérthető volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.