Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

Hiába minden: a nő az oka mindennek :D

Azt meg sose tudhatjuk, hogy kivel, hogyan van megelégedve a párja. A haverok ezt előbb tudják meg általában, mint az érintettek :D

Mi otthon is sok gyerek között vagyunk - és sokszor úgy van nálunk party, hogy 3 évestől a 15 évesig is vannak kiskorúak :lol: nem biztos, hogy egészséges (:D), de az tény, hogy az ember egyik szeme mindig rajtuk van, és hát azért a kölyköcskék is meg tudják ám érezni a feelinget, és akkor jön a bepörgés :D

Hozzáteszem: szombaton azért én is aludni küldtem a tiniket. :lol:

Kori meg jól látja a helyzetet :D csak valahogy a nők nehezebben állnak szóba egymással így... lehet, hogy köze van ennek a sörhöz... :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hiába minden: a nő az oka mindennek :D

Azt meg sose tudhatjuk, hogy kivel, hogyan van megelégedve a párja. A haverok ezt előbb tudják meg általában, mint az érintettek :D

Kori meg jól látja a helyzetet :D csak valahogy a nők nehezebben állnak szóba egymással így... lehet, hogy köze van ennek a sörhöz... :lol:

Igen ez ígyvan,, remélem majd javul a helyzet :D Bár az énpáromnak nincs ilyen gondja hála isten Ő TÖKÉLETES NŐ számomra,,, legalább ellensúlyozza az én tökéletlenségemet. Ugyan is Xray komp akart lenni de NEM KOMPLETT! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

ebben az a lényeg, hogy bevallja, hogy tökéletlen, és elismeri,hoyg ellentétben vele az asszonya viszont tökéletes. (mint a többi nő is - ezért kell a pasiknak nő) :lol:

Egyetértek, kell is a nő a férfiaknak... :D Még jó hogy nem vagyok tökéletes,,, mert aki aztmondja az már a diliházból kifelé a kerítést rázva kiabálja :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hiába minden: a nő az oka mindennek :D

Azt meg sose tudhatjuk, hogy kivel, hogyan van megelégedve a párja. A haverok ezt előbb tudják meg általában, mint az érintettek :D

Mi otthon is sok gyerek között vagyunk - és sokszor úgy van nálunk party, hogy 3 évestől a 15 évesig is vannak kiskorúak :D nem biztos, hogy egészséges ( :P ), de az tény, hogy az ember egyik szeme mindig rajtuk van, és hát azért a kölyköcskék is meg tudják ám érezni a feelinget, és akkor jön a bepörgés :D

Hozzáteszem: szombaton azért én is aludni küldtem a tiniket. :D

Kori meg jól látja a helyzetet :D csak valahogy a nők nehezebben állnak szóba egymással így... lehet, hogy köze van ennek a sörhöz... :lol:

Hajni!!! jövőre mi is leülünk egy jó pofa sör mellé és elmélkedünk a ..................mittoménmiről :lol: . én amúgy szóba állok lányokkal is, de világ életemben az volt,hogy a fiúkkal sokkal jobban szót értettem. több a közös téma és szinte bármihez hozzá tudok fűzni valami mondandót.szinte. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vazzeg olvasgatok a fórumon, hogy asszogyja.: Hungarian Blitz Weekend, na ebbe belelesünk! Aztán meg csak nézek, hogy miiivaaan? Meg mirőőlvaaan szó? :lol: :lol:

Így jár, aki hengerfejre szórja el a lóvét. :D :D

Sokkal jobb lett volna Blitzen sörözni, de tudom, hogy ez nem a te döntésed volt. :D :D

És azt is tudom, hogy undok és gonosz vagyok. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Így jár, aki hengerfejre szórja el a lóvét. :lol: :D

Sokkal jobb lett volna Blitzen sörözni, de tudom, hogy ez nem a te döntésed volt. :D :D

És azt is tudom, hogy undok és gonosz vagyok. :lol:

Nem iszom alkoholt, pedig jobban tenném, mert legalább lenne mire fogni a hülyeséget. És igen undok és gonosz vagy! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gyerek a sör hideg, a táj szép van net és félig részeg és mindjárt horgászok! Képek nemsokára! :lol:

Sör hideg, sok van még a hűtőben, táj a nappalim, horogra itt nem akadna semmi, hát iszom tovább :lol:

Képeket inkább nem rakok fel, mert csúnya világ lesz itt nemsokára :lol:

Nem iszom alkoholt

Pedig jó is az... :D

Link to comment
Megosztás:

Blitz Hit's

Na mondom letöltöm és meghallgatom már miket is "tartalmazott". A letöltés %-osan sikerált is csak nem tudom miért nem szedte le az összeset.

Na a lényeg, hogy emlékszek rá -ezek szerint csak nem lehettem olyan totalcaros hogy álmodjam az egészet. :lol: :lol: :lol:

Valahogy megmaradt mint Albertnek Melodie Mc... :D

Télleg, nem filmezte le véletlenül valaki, hogy mit alkotott a színpadon??? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.