Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én vagyok a főbunkó!!! ;) ;)

De tényleg! Vannak már kb. árak? Lehet majd úgy kérni faházat, hogy ne kelljen gyalogtúra jelleggel visszabotorkálni a fősátortól a bokrokkal álcázott faházig?

A tavaly előtti Blitzen mi csak az éjszakai séta során éreztük az alkoholos befolyásoltságo súllyosságát B) Egész addig tök jól voltunk, amíg vége nem lett a partynak, és visszafele jöttünk rá, hogy a házunk messzebb van, mint gondoltuk, és nem az út rossz minősége miatt megyünk mandínerből egymás mellett B) Olyanokat ütköztünk norvégmintát leírva, hogy még! Ráadásul a mi pecónk volt az egyetlen, amin nem volt se szám, se külső világítás... Több ártatlan lakó közelébe osontunk, hogy pontosan meg tudjuk határozni, hogy ott lakunk e vagy sem. A sokadik tippünk jött csak be... :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet majd úgy kérni faházat, hogy ne kelljen gyalogtúra jelleggel visszabotorkálni a fősátortól a bokrokkal álcázott faházig?

Szerintem majd azt csináljuk, hogy mindenki a buli elején kap egy vekni kenyeret, amit a faháztól méterenként lepottyant a sátor felé menet, majd a buli végén ezen a nyomon visszatalál.

Csak arra kell figyelni, hogy ne egyforma darabokat törjön mindenki, mert akkor összekeveredik a dolog.

Ha ez így müködik akkor ez meg is van oldva szerintem. B)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem majd azt csináljuk, hogy mindenki a buli elején kap egy vekni kenyeret, amit a faháztól méterenként lepottyant a sátor felé menet, majd a buli végén ezen a nyomon visszatalál.

Csak arra kell figyelni, hogy ne egyforma darabokat törjön mindenki, mert akkor összekeveredik a dolog.

Ha ez így müködik akkor ez meg is van oldva szerintem. B)

Ez azért nem jó,mert a sok "józan" ember felszedi és megeszi. :D

;) B)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Én ellőném rá az Üdülési csekkemet...

Ezzel a felvetéssel én is előhuzakodnék, A teljes Klán kivonulna Bliz -re, amennyiben lehett cskkel fizetni, és van még faházban szállás öt fő részére, 4 napra.

Lehet csak az én figyelmemet kerülte el a válasz, de nem láttam konkrétumot az ügyben.

Link to comment
Megosztás:

Ezzel a felvetéssel én is előhuzakodnék, A teljes Klán kivonulna Bliz -re, amennyiben lehett cskkel fizetni, és van még faházban szállás öt fő részére, 4 napra.

Lehet csak az én figyelmemet kerülte el a válasz, de nem láttam konkrétumot az ügyben.

Nem kaptam rá választ, ha csak azt nem, hogy ebből már volt probléma. :D

Link to comment
Megosztás:

A honlapjukon gondoltam. :D De ha azt mondod, hogy lesz faház, és üdülési csekkel is lehet fizetni, akkor megnyugszom. :P :D

Ha ott foglalsz szállást akkor a BW programjaihoz nem járulsz hozzá,mert úgye a szállás árába van bele kalkulálva....ha időben foglalsz szállást akkor biztos lesz ház,az üdülési csekk meg majd kiderül...... ;)

Link to comment
Megosztás:

Én is várom már az árakat, utánna pedig házatfoglalunk :D Egyszer én is szerettem volna üdülési csekkel menni, akkor kicsit nehézkesen bár, de megoldódott volna a probléma, de aztán sikerült beváltanom. Igaz sajnos ottalvósra akkor nem jutottam el, csak egy napra.

Link to comment
Megosztás:

IV Blitz Weekend információk.

Szállás és árak:

Faház: Csak elővételben váltható. Foglalás érvényes, ha július 20-ig beérkezik a teljes összeg, 20 ház van. Jelentkezés On-line : http://www.blitz-weekend.hu . Csak 1 ház bérelhető egyben.

I. osztály, 4 fős, Nappali / konyha, 2 hálószoba, fürdő, WC.

Terasz: 16 m2 Alapterület: 42 m2

MOTE vagy MVOK tagnak: 19.600.-Ft. / ház 4 fő két éjszaka (2450/fő/éj)

Látogatóknak: 26.400.-Ft. /ház 4 fő két éjszaka (3300/fő/éj)

Sátor:

MOTE vagy MVOK tagnak: 2.000.-Ft. /fő /éjszaka

Látogatónak: 2.800.-Ft. /fő /éjszaka

Napijegy csak szombat:

MOTE vagy MVOK tagnak: 500.-Ft. /fő

Látogatónak: 1.500.-Ft. /fő

Programok

2008. 08. 22. péntek

10:00 - 16:00 Szabadprogram, strandolás stb.

18:00 - 20:00 Szlalom verseny, Szántód

20:00 - 20:30 Burnout Show, Szántód

21:15 - 21:30 Szlalom verseny díjátadás

21:30 - 22:30 Koncert

23:00 - 03:00 Disco

2008. 08. 23. szombat

10:00 - 12:00 Szabad program

12:00 - 13:00 Felvonulás a Balatonszemesen

10:00 - 18:00 Vegyes programok: Veterán Opel Klub programok, hengerfejhajító verseny, alkatrész felismerő verseny, testfestett lányok fotóznak,

17:00 - 17:30 Tombola húzás, nyereményautó átadása

10:00 - 16:00 Autós szépségverseny nevezés, zsűrizés

16:00 - 19:00. Koncert, Neon Együttes (Magyar rock slágerek)

19:30 - 20:30 Autós szépségverseny döntő a sátorban

21:00 - 22:30 Díjátadás, tombolahúzás

22:45 - 23:00 Sztriptíz show

23:00 - 03.00 Disco

2008.08.24. vasárnap

09:00 - 10:00 Kávézás, reggelizés, beszélgetés

11:00 - 12:00 Nyilvános fórum a sátorban

12:00 - 16:00 Szabad program

16:00 - 18:00 Táborbontás, indulás haza.

Program változás jogát fenntartjuk.

Üdülési csekk infó:

Ahogy tavaly is, csak a szívás van a nekünk evvel:). Megoldható, de nem szívesen. Tehát, ha kérhetném csak az fizessen így, aki másképp nem tudna jönni. Sajnos picit nehéz számunkra így az elszámolás a kempingel.

KÉREM ELŐRE jelezni, ha valaki csak így tudna részvenni. PÜ (vagy mail) Heminek vagy Bkorinak.

NEHOGY VALAKI UTALJON PÉNZT A MOTE SZÁMLÁRA BW-vel kapcsolatban.!!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.