Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Idén lesz a IV. BLITZ Weekend ! Várunk minden Opel autó tulajdonost 2008. augusztus 22-24. között Balatonszemesen a Vadvirág kempingbe! Gyere el te is! Ha nem tudnál eljönni, akkor kattanj rá a www.blitz-weekend.hu oldalra és válaszd a „webkamera” menüpontot és nézd meg a kiemelt programokat ON-LINE.

corsaszorolap01.jpg

Elköszöntem mindenkitől! Ott találkozunk!

Link to comment
Megosztás:

Mi hazaértünk, családostul, minden rendben.

Nem tudok sok véleményt mondani az idei Blitzről, mert az alatt a több mint 7 óra alatt, amíg lent voltunk, kevesebbet tudtam beszélgetni, mint egy-egy Lurdy talin. :S Ahhoz képest, hogy mennyi mindent kellett volna lesörözni, szinte egy kólát se tudtam venni a büfénél magamnak.... Sokakkal csak az utolsó percben találkoztunk. Az idő nem volt túl jó, mert iszonyat szél volt a parton, úgyhogy strandolás ugrott, ilyen pici gyerekekkel meg sajna nem volt másképp a kemping buli, mert unatkoztak - öt percig nem képesek egy helyben maradni.

Maga a tali első blikkre nem volt rossz, rengetegen voltak - legközelebb asszem egyelőre család nélkül jövök.

Sajna a Korzát nem nyertem meg, de legalább tudom, hogy jó kezekbe került :lol:

Külön megemlíteném, hogy NAGY KÖSZÖNET a szervezőknek, hogy a nehézségek ellenére kitartottak, és megmentették a találkozót!

Jövőre veletek, máshol! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is hazaértem tegnap este. Sajnos nem tudtam maradni, mert a szél kétszer is szétszedte a sátramat és el is törte.

Szerintem jó volt a tali és jó sokan is voltunk. Külföldiek talán kicsit kevesebben, mint szoktak.

A következő tali esetleg lehetne ott ahol a manta klubé szokott lenni. Ott nem zavarnánk senkit és a balcsi ott is ott lenne.

Asszem az én autócskámat nem értékelte a zsűri, csak az előttem álló két csoda corsa-t. Biztos rossz helyen álltam. Majd jövőre.

Az esti csajokról toljon valaki videót, ha volt műsor!

Itt vannak az idei képeim, jó nézegetést!

Link to comment
Megosztás:

...Az esti csajokról toljon valaki videót, ha volt műsor!

Itt vannak az idei képeim, jó nézegetést!

Tudtommal nem volt :lol:

Este mikor jött a szélvihar, minenki szétszéledt, hazament, vagy át a kemping részbe, úgyhogy csak páran maradtunk a helyszínen. De nekem tetszett a tali, sok szép autót láttam (ritkaságokat is), lett elektromos ablakom Heningnek (és bocs, de nem tudom a srác nevét, aki a szerszámos ládát is hozta) köszönhetően (ezért egyszer még kaptok valamit, nem ússzátok meg! :D ), találkoztam olyan cartársakkal, akikkel eddig csak itt a fórumon beszéltünk (pl. X-Ray, Gergolabs).

Az időjárásról a szervezők nem tehetnek, ez van :lol:

De ettől függetlenül jó volt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudtommal nem volt :D

Este mikor jött a szélvihar, minenki szétszéledt, hazament, vagy át a kemping részbe, úgyhogy csak páran maradtunk a helyszínen. De nekem tetszett a tali, sok szép autót láttam (ritkaságokat is), lett elektromos ablakom Heningnek (és bocs, de nem tudom a srác nevét, aki a szerszámos ládát is hozta) köszönhetően (ezért egyszer még kaptok valamit, nem ússzátok meg! :D ), találkoztam olyan cartársakkal, akikkel eddig csak itt a fórumon beszéltünk (pl. X-Ray, Gergolabs).

Az időjárásról a szervezők nem tehetnek, ez van :lol:

De ettől függetlenül jó volt! :D

Igazán én örülök, hogy tudtam segíteni, és végre szerelhettem egy kicsit. :lol: :D

Őt pedig Áfonyának hííííííííjjjjááááák. :D

Mi is baj nélkül hazaértünk, a képeket meg most töltöm fel, úgyhogy azokat is linkelem nemsokára.

A Blitz jó volt eltekintve "attól" az esettől, és az időjárástól. A szervezők minden tőlük telhetőt megtettek. Ezúton is gratulálok nekik. Az időjárásról nem tehetnek, ahogy a camping vezetőségéről sem. :lol:

Az autók szépek voltak, a társaság jó volt. Összességében jól éreztük magunkat, jövőre újra megyünk (akárhol is lesz MO-n belül) :D .

Link to comment
Megosztás:

Ki nyerte a corsát?Tgabika? :lol: :lol:

Ákosnak(áfonya) és Tominak(tomi023) köszi a biztató sms-t,sajnos meló miatt nem tudtam menni idén.

Igen Gabi nyerte. Pedig én is beneveztem rá, de örülök, hogy jó kezekbe került.

Annak meg külön örülök, hogy az én fiaim húzhatták ki a tombolát. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Igen Gabi nyerte. Pedig én is beneveztem rá, de örülök, hogy jó kezekbe került.

Annak meg külön örülök, hogy az én fiaim húzhatták ki a tombolát. :lol: :D

Hehe!Pont GAbi? :D De kár,hogy nem láttam a fejét,amikor megnyerte! :lol:

Kiváncsi leszek mit kezd vele.Szerintem Demó már küldött neki pü-t! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jelentem megjelentem!

Hazaértünk egészben. (De egy corsával kevesebben pedig Bendegúz fiam már rég lestoppolta magának :lol: )

Ahogy az már kezd szállóigévé válni "Jó buli volt, sokan hánytak" Főleg éjszaka. :lol: :D Jó volt a társaság, az idő, és alkalom nyílt egy kis szerelésre is. Hening kartársat nehéz volt rávenni: "-Szereljünk. -Jo. :D " felkiáltással Tiv, és FPepe ajtaját is hamar szétkaptuk. A kármentesítést már rájuk hagytuk. :D

Összességében tetszett a családnak is, és engedélyt kaptam további rendezvényeken való megjelenésre is, teljes létszámban. :D

J0hnny!

Bármikor fordulhatsz hozzám telefonos segítségért. :D Kár, hogy elveszett a főnököd száma. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.