Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

kipróbáltam elöszőr kb. 20%-al.200 km után már 50-el ment majd 80-al.az első 1000 km uta tisztán kapja.azóta 8-at eszik 6.5 helyett.

Hát nem tudom, este találkozunk a helyi Opelosokkal, ha ott lesz Karcsi bácsi, megkérdezem mit szól hozzá, Ő felénk a Mester. :lol: Ha rábólint tankolok felesbe. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom, este találkozunk a helyi Opelosokkal, ha ott lesz Karcsi bácsi, megkérdezem mit szól hozzá, Ő felénk a Mester. :lol: Ha rábólint tankolok felesbe. :lol:

az opel nemtom mit szól majd hozzá.nekem csak a pároméval van tapaszt,de az nagyon jó!de vigázz mert engem is megszívatott a rengeteg kioldott trutyi.

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom, este találkozunk a helyi Opelosokkal, ha ott lesz Karcsi bácsi, megkérdezem mit szól hozzá, Ő felénk a Mester. :lol: Ha rábólint tankolok felesbe. :)

Ha visszaolvasnál láthatnád, hogy tapasztalat van bőven, 50% zutyulástól még egyik autó sem adta be az unalmast.

Gyakorlatilag ilyen arányt csont nélkül bír a technika.Fölötte már elektronika szükséges.

Erre az ellenpélda a Mazda! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha visszaolvasnál láthatnád, hogy tapasztalat van bőven, 50% zutyulástól még egyik autó sem adta be az unalmast.

Gyakorlatilag ilyen arányt csont nélkül bír a technika.Fölötte már elektronika szükséges.

Erre az ellenpélda a Mazda! :lol:

egy másik fórumon olvastam,hogy az újabb mergák is simán mennek tisztán.van aki 1.5 éve jár vele.

gondolom attól is függ menyire rugalmasak a ecu-k.

Link to comment
Megosztás:

egy másik fórumon olvastam,hogy az újabb mergák is simán mennek tisztán.van aki 1.5 éve jár vele.

gondolom attól is függ menyire rugalmasak a ecu-k.

Asszem pihentetem a dolgot tavaszig, elvégre +20 fokban kényelmesebb kocsit szerelni az út szélén, mint -10-ben, ha bármi gond lenne. pölö nem indul, vagy eltömödik a trutyitól a szűrő. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Asszem pihentetem a dolgot tavaszig, elvégre +20 fokban kényelmesebb kocsit szerelni az út szélén, mint -10-ben, ha bármi gond lenne. pölö nem indul, vagy eltömödik a trutyitól a szűrő. :lol:

nemtom nektek hol van szűrő.a mazdiban nekem a tankban lévő tömödött el.a motortérben lévőt cseréltem és szét is vágtam,de az tiszta volt.viszont a tanki az nagyon sz@ros volt.nem ment az ótó.

Link to comment
Megosztás:

nemtom nektek hol van szűrő.a mazdiban nekem a tankban lévő tömödött el.a motortérben lévőt cseréltem és szét is vágtam,de az tiszta volt.viszont a tanki az nagyon sz@ros volt.nem ment az ótó.

Nekem lent van a jobb hátsó kerék alatt, azt 2 perc cserélni, a másik bent van a tankban az AC-re szerelve, azt elég nehéz cserélni. Amikor megvettem a kocsi lecseréltem a külső szűrőt. Csodálom, hogy egyáltalán áttengedte a benyát. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem lent van a jobb hátsó kerék alatt, azt 2 perc cserélni, a másik bent van a tankban az AC-re szerelve, azt elég nehéz cserélni. Amikor megvettem a kocsi lecseréltem a külső szűrőt. Csodálom, hogy egyáltalán áttengedte a benyát. :lol:

az ac csak nyomni tud nagyot.szívni már nem,azt a gazda szokta ha eldugul az ac elötti szűrő.

Link to comment
Megosztás:

az ac csak nyomni tud nagyot.szívni már nem,azt a gazda szokta ha eldugul az ac elötti szűrő.

Ebben azért én nem lennék olyan biztos, van itt a fórumon egy-két emberke aki látott már a kocsi alá nézve összehorpadt tankot. :lol: Mondjuk multkor én is alánéztem, mert csodálltam, hogy csak 20 liter ment bele, azt hittem csak 10 liter körül van a tankba, alá is feküdtem, hogy csak nem....?! de szerencsére csak a műszer szarakodik. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ebben azért én nem lennék olyan biztos, van itt a fórumon egy-két emberke aki látott már a kocsi alá nézve összehorpadt tankot. :lol: Mondjuk multkor én is alánéztem, mert csodálltam, hogy csak 20 liter ment bele, azt hittem csak 10 liter körül van a tankba, alá is feküdtem, hogy csak nem....?! de szerencsére csak a műszer szarakodik. :lol:

biztos igy van,de ez a japán csoda nem szívot nagyot különben szétszívta volna a szűrőt sztem.

Link to comment
Megosztás:

Jülönben én is csodálkoztam hogy tudja az a kis AC összehorpasztani a látszólag elég masszív tankot, de raktak fel képet is róla, szóval volt már ilyen. :lol:

nekem az opelen akkora van mint egy kólás doboz.az tud szívni rendesen,mert olyannal szoktam a benzint szivatyúzni tartályból és ott simán felszívja 3 méter mélyről.

a mazdié meg akkora mint a semicilines doboz.

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.