Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

megkövetem önmagam.

megy felesben etanolal a paripa.nagyjából sikerült beállítani a benzines részt és most megy rendesen.a multkor nem tom mi lehetett vele.

kijárom a tele tankot és ha nincs gond akkor megpróbálom a 75%ost is.

Hát nem tom, én a felesnél feljebb nem mennék.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nekem most 27 lityi etanol és 13 lityi benzin ment bele. Ezt persze csak nyáron csinálom.. :lol:

Ja hát az a baj, hogy én mindíg csurig tankolok a fogyasztás számolgatás miatt, ezért nem tudom, hogy pont fele-fele az arány, csak nagyjából. És mivel az etanolos oszlop előbb van lehet hogy volt már nekem is hasonló arány.

nem vesztek semmit.max átnyomom az asszony ótójába.

Persze, az már megszokta. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem teljesen értem, hogy ha a gáz a legolcsóbb, akkor miért jársz felesbe e85tttel ? :lol: :D

az enyémmel 1xü az eset.sokáig nem ment benzinnel és a gáztartály csak 45 literes.kevés volt a megtehető távolság,állandóan gázkutat kellett keresni.egyébként meg nem igazán érdekel hogy benyával vagy keverékkel megy csak próbálkozom vele.alapesetben mindíg gázzal közlekedek.

az asszonyéban meg még nincs gáz,abban azért van etanol.

Link to comment
Megosztás:

egyrészt nem gázpalack, másrészt meg elég valószínűtlen, hogy felrobban, annál biztonságosabb, pláne a pótkerék helyén

és kb. 2 év alatt megtérül

a 2 év az sok.km-enként min. 6 forint a spórolás.ha csak évi 30-at méssz már rentábilis.

én legalább 80-at megyek(mind a 2 autó)ezért számít a tankolásnál a pénz.

ha én is csak 10-20 ezret mennék lesz@rnám a benya árát(nem igaz,mert akkor sem lenne mind1).

a gáz meg sokkal biztonságosabb mint a benzin.ezt már sokan és sokszor bebizonyitották.

sztem még senki nem látott a tv-ben balesetet szenvedett gázos autót felrobbani.

Link to comment
Megosztás:

Én 17 évig csak gázos autot hajtottam felénk ez ment ,horvát ,görög ,német ,osztrák/sorozatban/ ,megfordultunk sok helyen,.A gázzal is monták száraz/nem ken/eszi a motort,stb HÜLYESÉG.Egy titka van + egy hibaforrás amire néha rákel nézni ,ami a szürö -membránban kimerül és kész.Én szeretem,most is gondolkodtam -gondolkodok rajta!Csak drága lene a merivába berakatni.

Link to comment
Megosztás:

Én 17 évig csak gázos autot hajtottam felénk ez ment ,horvát ,görög ,német ,osztrák/sorozatban/ ,megfordultunk sok helyen,.A gázzal is monták száraz/nem ken/eszi a motort,stb HÜLYESÉG.Egy titka van + egy hibaforrás amire néha rákel nézni ,ami a szürö -membránban kimerül és kész.Én szeretem,most is gondolkodtam -gondolkodok rajta!Csak drága lene a merivába berakatni.

azok félnek a gáztól akik még nem próbálták.

ez sajnos tapasztalat.de legalább én olcsóbban autózok tölük.

Link to comment
Megosztás:

egyrészt nem gázpalack, másrészt meg elég valószínűtlen, hogy felrobban, annál biztonságosabb, pláne a pótkerék helyén

és kb. 2 év alatt megtérül

Tudom, a gázpalackot csak képletesen értette, azt meg hiába magyaráztam neki mennyire biztonságos, hajthatatlan volt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

azok félnek a gáztól akik még nem próbálták.

ez sajnos tapasztalat.de legalább én olcsóbban autózok tölük.

Meg akinek már volt ilyen kocsival balesete.

Kérdezzétek Wolfit.

Ő már szaladt el a sziszegő Lada mellől amikor a haverjával karamboloztak.

Plusz a mélygarázsokba sem tudsz vele parkolni.

Persze nem ellene akarok beszélni, de van akinek ezek is számítanak.

Egyébként is tisztán etanollal járok. Hunflex van benne, már lassan egy éve.

Link to comment
Megosztás:

Meg akinek már volt ilyen kocsival balesete.

Kérdezzétek Wolfit.

Ő már szaladt el a sziszegő Lada mellől amikor a haverjával karamboloztak.

Plusz a mélygarázsokba sem tudsz vele parkolni.

Persze nem ellene akarok beszélni, de van akinek ezek is számítanak.

Egyébként is tisztán etanollal járok. Hunflex van benne, már lassan egy éve.

Beszéltem a Hunflex forgalmazójával, és kissé csalódtam az egészben. Egy egyszerű injektornyitás-módosító cuccról van szó. A lambda jelén kívül mást nem is használja fel. Nekem így nem kóser. Végülis egy egyszerű ecu átírogatással is ugyanezt az eredményt tudjuk elérni, csak ott az egész jellegmezőt kedvünkre alakíthatjuk bizonyos határokon belül.

Link to comment
Megosztás:

Beszéltem a Hunflex forgalmazójával, és kissé csalódtam az egészben. Egy egyszerű injektornyitás-módosító cuccról van szó. A lambda jelén kívül mást nem is használja fel. Nekem így nem kóser. Végülis egy egyszerű ecu átírogatással is ugyanezt az eredményt tudjuk elérni, csak ott az egész jellegmezőt kedvünkre alakíthatjuk bizonyos határokon belül.

Mesélsz arról, hogy mivel és hogy írod a gyári ECU-t ? <_<

Tudod mennyibe kerül egy programozás ? :)

Link to comment
Megosztás:

Beszéltem a Hunflex forgalmazójával, és kissé csalódtam az egészben. Egy egyszerű injektornyitás-módosító cuccról van szó. A lambda jelén kívül mást nem is használja fel. Nekem így nem kóser. Végülis egy egyszerű ecu átírogatással is ugyanezt az eredményt tudjuk elérni, csak ott az egész jellegmezőt kedvünkre alakíthatjuk bizonyos határokon belül.

Miért, mit vársz még? <_<

ECU átírással csak az a gond, hogy legalább a duplájába kerül, típustól függően akár a négyszeresébe is,

és akkor ott van a gond, hogy mi van ha benyát tankolsz... akkor ecu csere? :)

Egyébként meg az utsó infóm innen az, hogy a lambdára sincs rákötve az új automata hunflex, szal

számomra kérdéses még a hunflex dolog...

Az igazi egyébként tényleg az lenne, ha módosítva lenne az előgyújtási tábla is, de ez már külön történet :)

Link to comment
Megosztás:

Meg akinek már volt ilyen kocsival balesete.

Kérdezzétek Wolfit.

Ő már szaladt el a sziszegő Lada mellől amikor a haverjával karamboloztak.

Plusz a mélygarázsokba sem tudsz vele parkolni.

az utóbbi igaz sajna,de ha nincs matrinya a gépen akkor simán le tudsz álni benyával.

az elsőhöz meg:asszem 2003-ban eléggé szigorodtak az lpg-szabályok.többek között onnantól csak olyan multiszelepet lehet használni ami hirtelen(a csőben fellépő) nyomásesére elzárja a ki és a bemenő gáz útját.

tűzoltó barátaim meséltek pár gázos garambolt és 1iknél sem volt a gázzal baj,annál inkább a benzinnel.

amúgy mindenki szívügye mivel jár.az etanol azért jobb,mert nem kell hozzá annyi átalakítás csak drágább mint a gáz.

Link to comment
Megosztás:

Méjgarázsba jopárban áldogáltam/gázos koromban/semi baj nem volt belöle ot is van elszivás az égés gázok miat,söt aknára se álhat hivatalosan csak emelhetik de vivizsgákon is mindig alámenek kukucskálni,két gázos autot törtrk ösze alatam min ketö farbatolt/kamion, niva/égata világon semi baj nincs mivel a gáz elszökik.A lényeg amiért irok hogy ma voltam zöldkártyán megcsinálták,de aval bocsájtotak el hogy magas a c-om,vagy gyergya,vagy szürö,ere montam hogy mindketö egy honapja let cserélva,ere rosz höértékü azt monták és hogy másik kel bele,,lényeg nem tudták hogy felesbe tankolok,lehet hogy ezért szarakodot a c-om?

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.