Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

A külső hőmérséklet jeladó szerint(motortérben) -9.5, az ablakhőmérő szerint-13 fok van. 4.tekerésre elindult, majd leállt. Másodszorra azonnal elindult, és nem állt le. Etanollal felesben, központis. Imádom a szeszt! :D

Nekem most,csak 20% van benne,hogy kicsit feljavítsam a benzint. :rolleyes:

Na meg az önindítóm is kezd behalni megint,azt sem akarom kínozni.Hétvégén csere.

Link to comment
Megosztás:

Meg persze, de ha veszek egy városban 10et evő benzines helyett egy 6ot evő dieselt akkor az sem rossz ám!

Csak mindenki elfelejti számolni az ehhez járulékosan eső költségeket... pl egy mai újabb dízelnél a kötelező

és egyéb szervizek horror áron mennek... ezen kívül az új autóknál a beleinvesztált pénzeszköz egy jó nagy

része ablakon kidobott pénz, ugyanis hatalmas értékvesztéssel bírnak ezek az autók (már amikor a szalonból

kitolod, akár 7 jegyű összeggel kevesebbet ér, de ha veszel egy pár éveset, annak is többszázat esik az értéke

évenként). Tehát végeredményként az autózással nemhogy nem spórolsz egy ilyen csere után, hanem pont az

ellenkezőjét éred el.

Link to comment
Megosztás:

Csak mindenki elfelejti számolni az ehhez járulékosan eső költségeket... pl egy mai újabb dízelnél a kötelező

és egyéb szervizek horror áron mennek... ezen kívül az új autóknál a beleinvesztált pénzeszköz egy jó nagy

része ablakon kidobott pénz, ugyanis hatalmas értékvesztéssel bírnak ezek az autók (már amikor a szalonból

kitolod, akár 7 jegyű összeggel kevesebbet ér, de ha veszel egy pár éveset, annak is többszázat esik az értéke

évenként). Tehát végeredményként az autózással nemhogy nem spórolsz egy ilyen csere után, hanem pont az

ellenkezőjét éred el.

Gábor, mikor menjek majd ki hozzád?

Link to comment
Megosztás:

Ma reggeli alapjárat nekem is magas volt kb. 2040, de napközben szépen beállt a gyári értékre.

Délben kicseréltem a lambdát most már fűtött VW lambdaszonda van benne az Opel és a BMW lambdája sokkal drágább lett volna. Úgy tűnik minden ok, holnap csinálok egy fullos logot róla.

Link to comment
Megosztás:

Ma reggeli alapjárat nekem is magas volt kb. 2040, de napközben szépen beállt a gyári értékre.

Délben kicseréltem a lambdát most már fűtött VW lambdaszonda van benne az Opel és a BMW lambdája sokkal drágább lett volna. Úgy tűnik minden ok, holnap csinálok egy fullos logot róla.

OFF

én e-bayről rendeltem egy csomó cuccot, szállítással együtt kevesebb mint fele annyi volt, mint itthon

Link to comment
Megosztás:

Gábor, mikor menjek majd ki hozzád?

Hétvégén csörögj rám valamikor, mondjuk szombat du, hátha akad egy kis időm :D

-6.5 fokban meg kb 10mp kellett h beinduljon....

egyébként szép is jó minden. fogyasztást nem mérem....

ez egész jó, nekem most omega elsőre elég hamar beindul.

Ma reggeli alapjárat nekem is magas volt kb. 2040, de napközben szépen beállt a gyári értékre.

Délben kicseréltem a lambdát most már fűtött VW lambdaszonda van benne az Opel és a BMW lambdája sokkal drágább lett volna. Úgy tűnik minden ok, holnap csinálok egy fullos logot róla.

várom :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

COLD=16 és FIRST=1,08,05 beállítással a kocsi elsőre nem indult, másodikra elindult csak leállt és harmadjára indult el. Aztán 10mp ketyegés után ismét leállt. Újraindítottam és kicsit tartottam a lábam a gázon, hogy melegedjen, utánna már nem volt semmi gond, nem is rángatott hidegen. Azért ráállítottam kicsit a FIRSTre, most 1,08,08on van. Holnap lesz még egy teszt. Amúgy olyan -20fok körül volt mindez. :rolleyes:

Hazafelé mivel épp porzott a tank elmentem tankolni is, került bele 2000Ftért benzin ( 6,30liter ) + 30liter etanol. Remélem segít ez is valamennyire a hidegindításon. Sajnos úgynézki muszáj leszek bele benzint tankolni ha ilyen hidegek vannak. :D

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.