Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Szal 20 a tetö +10 a fény +kb 10 a kopltyú na szal 40 körül járok :roll:

hát akkor ez most egy pár évig napolva marad.....thx azé...

én is addig számolgattam az átalakítgatásaimat, amíg rá nem jöttem,hogy jobban megéri ha eladom a pacim és veszek egy gyári sportfutóművel,stb.. rendelkező astrát, amit történetesen gsinek hívnak :roll:

Link to comment
Megosztás:

Na megvannak a lökösök. Sajnos nem olyan minőségi a munka, mint

egy gyári fény, viszont arcpirítóan olcsó volt. :)

lokos.jpg

A látható hibák inkább a mélyedésekben vannak, ott nem mindenhol

egyenletesen takar a festék, és van ahol meg is folyt kicsit.

Szóval inkább nem osztanám meg itt a nagy nyilvánosságnak a fényező

elérhetőségét, de akit még érdekelne, az írjon mailt!

Link to comment
Megosztás:

Na megvannak a lökösök. Sajnos nem olyan minőségi a munka, mint egy gyári fény, viszont arcpirítóan olcsó volt. :)

igy kép alapján nem tünik rossznak

(arra legalább tuti jo, hogy lerongáld vmi fával vagy gumikupaccal :twisted: :twisted: )

érdekelne mennyibe volt és használt v. uj lökös lett felhasználva?

(a kép mérete eléggé határon van 97K :twisted: )

Link to comment
Megosztás:

Na megvannak a lökösök. Sajnos nem olyan minőségi a munka, mint

egy gyári fény, viszont arcpirítóan olcsó volt. :)

http://www.opel16v.hu/kepek/2004/lokos.jpg

A látható hibák inkább a mélyedésekben vannak, ott nem mindenhol

egyenletesen takar a festék, és van ahol meg is folyt kicsit.

Szóval inkább nem osztanám meg itt a nagy nyilvánosságnak a fényező

elérhetőségét, de akit még érdekelne, az írjon mailt!

Opel16v

Ez innen nézve nem olyan rossz, de az biztos, h élőben, közelről más képet mutat.

A versenyparipán viszont jól fog mutatni a teljes dekorral. :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Sztrádához nem tudok menni, egész hétvégés motor+váltócsere

projekt fog futni. :D

A lökösök még nem lesznek felrakva, csak utána.

Redline!

Mit panaszkodsz annyit, Én nyomulok Vodáról! :)

A lökösök tényleg strapára készültek, úgyhogy nem bánom hogy olcsó,

igaz gyenge minőségű lett a fény. :lol:

A fény 15E HUF volt. Ez szinte alapanyag ár: műanyag alapozó + lakk.

A két lökös cakkpakk 23 volt, az első vadi zsír új. :lol:

Link to comment
Megosztás:

(arra legalább tuti jo, hogy lerongáld vmi fával vagy gumikupaccal  :twisted:  :twisted: )

érdekelne mennyibe volt és használt v. uj lökös lett felhasználva?

Redlinenak igaza van. Nem szépségversenyre csináltattad, hanem, hogy felszántsd vele a pályát :twisted:

Mondjuk ezt a színt fogják szeretni a bogarak :) :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Remélem azért a legnagyobb ellensége a lökösöknek csak a Radó

pályán levő gumik lesznek. :lol:

A bogarak már jó előre eltakarodnak az utamból, olyan hangja lesz

az autónak! :D

Én sem úgy gondoltam, hogy menet közben fognak rátapadni, főleg a hátsóra :wink:

Leparkolsz és amikor mész vissza a kocsihoz azt fogod hinni, hogy leesett a festék a sok bogártól :)

Link to comment
Megosztás:

Így képen egész jól néznek ki a cuccok :)

Nekem Ákos (Sztráda rulez) javasolt egy fényezőt, akihez holnap viszek egy lökőst. Ha minden jól megy ezt a hétvégi Sztráda bulin már megcsodálhatjátok :lol:

Ezen kívül ami nagyon felhúzott, hogy valami pesti paraszt rányitotta a kocsimra az ajtaját - így szépen összeb@szta a szinte új fényezésemet. Erre is javasolt a srác gyógyírt, de majd meglátjuk, mit tud vele kezdeni :D

Link to comment
Megosztás:

szevasztok!

Egy gyors kérdés! Nincs esetleg egy olyan kipufogos emberkénk, akihez van "ajánlólevelünk"? :wink:

Csak mert tegnap némi kis kellemetlenségem támadt egy nagyobbfajta fáradt rendörrel, FEKVÖRENDÖR.

Kaptam egy durva jobb1 defektett, a kocsi abban a pillanatban leült, pont a zsaru fölöt, és a kipuf megzakkant..nem tudom mennyire, mert nem tudtam még megnézni, de klasz wrc-s hangja lett. :? :twisted:

Szal lehet csak hegeszteni kellene...de nem tom :)

Elöre is köszi...

Link to comment
Megosztás:

szevasztok!

Egy gyors kérdés! Nincs esetleg egy olyan kipufogos emberkénk, akihez van "ajánlólevelünk"?  :wink:  

Csak mert tegnap némi kis kellemetlenségem támadt egy nagyobbfajta fáradt rendörrel, FEKVÖRENDÖR.  

Kaptam egy durva jobb1 defektett, a kocsi abban a pillanatban leült, pont a zsaru fölöt, és a kipuf megzakkant..nem tudom mennyire, mert nem tudtam még megnézni, de klasz wrc-s hangja lett.  :?  :twisted:  

Szal lehet csak hegeszteni kellene...de nem tom  :)  

Elöre is köszi...

Csak ajánlani tudom Capri-t. Nekem is Ő csinálta a kipumat jól és olcsón dolgozik.

Remetehegyi László 70-2033770

XI. ker. Kondorfa u 18. Előtte mindenképp egyeztess vele mert nem mindig van a műhelyben! Egyébként az indexen a fent említett nicknéven szokott fórumozni kupifogós témákban.

Link to comment
Megosztás:

khm....hogy teljes legyen a bizonytalanságod én a PROEX(www.proex.hu) et ajánlom..:)...ugyan nincs opeles kedvezmény de sztem nagyon jol , tisztességesen dolgoznak és asszem a név kötelez(mármint öket...) én azt hittem hogy csak verseny /sport cuccokkal foglalkoznak de vállalnak minen kipufos melot....jah és sztem elég olcsók! csörögj körbe sztem mind3 javasolt helyen és askingold meg az árakat!aztán dönts! :lol: na hali

Link to comment
Megosztás:

Bevallom Janóék lettek... mint kiderült, a középdobom kapott egy pofont... :roll: PetiGSI azt érezted te a talpad alatt :?

Az eredmény, eltört az 1ik csavar a kat és középdob összekötésénél.

A középdobom mindkét oldala kicsit kiszakadt...amugy is ramaty már :)

asszem ennyi.

a munka.... kat kikap, csavar kifur belöle, mert bele volt rohadva mint állat. a középdobhoz rögzitö "karikábol" szintén ki kellet varázsolni, azzal is megszenvedett a möster.

ugyhogy ezek a melók, 2 csavar, plusz a két hegesztés került 4.5 jo magyar ezresbe... szerintetek ez korrekt? Nekem kicsit soknak tünik... :shock:

PetiGSI : A tüzkarika cserére, ha nincs komplikáció ugy 3-4 ezret mondott az ürge...

Link to comment
Megosztás:

A tüzkarika cserére, ha nincs komplikáció ugy 3-4 ezret mondott az ürge...

az aláhúzott szöveget hallva én meg szoktam fordulni és elhúzok a környékről is, ha ilyet mondanak akkor legtöbbször "van komplikáció"

ja és egy kicsit sokallom a javítás árát

Igaz én vidéken lakom és itt talán olcsóbbak ezek a dolgok.(nem akarok én minősíteni legalábbis látatlanul nem)

Link to comment
Megosztás:

Bevallom Janóék lettek... mint kiderült, a középdobom kapott egy pofont... :roll: PetiGSI azt érezted te a talpad alatt :?

Az eredmény, eltört az 1ik csavar a kat és középdob összekötésénél.

A középdobom mindkét oldala kicsit kiszakadt...amugy is ramaty már :)

asszem ennyi.

a munka.... kat kikap, csavar kifur belöle, mert bele volt rohadva mint állat. a középdobhoz rögzitö "karikábol" szintén ki kellet varázsolni, azzal is megszenvedett a möster.

ugyhogy ezek a melók, 2 csavar, plusz a két hegesztés került 4.5 jo magyar ezresbe... szerintetek ez korrekt? Nekem kicsit soknak tünik... :shock:

PetiGSI : A tüzkarika cserére, ha nincs komplikáció ugy 3-4 ezret mondott az ürge...

nem igazan neveznem drágának

de lehetne kevesebb is

nekem egy hatso dob csere

uj fülek hegesztésével

egy közbetét be iktatásával a dob és a masik csö közé

került nekem 3eft ba

taval oktoberben szintén itt

ez ugy fél ora volt de lehet hogy több

ebböl a legtöbb idö az volt mig be löttük hogy egyenes legyen

yah és vol egy masik mokam is

közép dobot rakattam rá mert ugye nem volt

elözö tulaj ki herélte ... szal 10 volt a dob +2 ezer a felszerelés

Link to comment
Megosztás:

Mivel jön a tavasz, meg a nagy takarítgatás megkérdezném, hogy viaszból, illetve alvázvédőből mit ajánlotok... illetve ez utóbbi használatának mennyi értelme van? tudom, hogy láma kérdés, de hát sajnos még láma vagyok... bármi ilyen gépápoló tanácsot szívesen vennék, mivel a képekből az kiderül, hogy ti is vigyáztok a verdákra...

Link to comment
Megosztás:

Figy lehet hogy ezzel nem segitek de azért leirom: én ugy szoktam a kocsit mosni hogy gözbori utána sampon(szinte mind1 milyen csak autós sampon)+szivacs utána gözbori aztán a viz nagy részét vlmi vastag rongyal vagy törülközövel felszivom és utána puha rongyal vagy Szilviával(tod ez a törlö szalvéta bigyó) tök szárazra törlöm.na és ezután gyün a lényeg Turtle WaX!Nah ezt meg a waxolos móccerrel(szarvasbőrrel) "bele" kenem a karosszériába!alváznál ez nem hiszem hogy beválik de kivül tuti :)

csá

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.