Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Kockatükörről hogy tudom levarázsolni a borítást?

 

Van egy fül az alaptesten meg az ellendarabja a borításon ott pattan össze amikor rá van tolva. leszedni sérülés nélkül nem nagyon lehet a kibillentett tükörlap mögött lehet benyúlni csavarhúzóval, ott feszíteni közben lefelé húzni. Utána már ragasztani is kell hogy ne csússzon le.

1979706-20150919-1tcybp.jpg

A fül be van karikázva ahol mennek a fűtés drótjai.

Link to comment
Megosztás:

Nem a kialakításra gondoltam, hanem a színre. :D

 

Hát nekem olyan hogy ki van vágva belőle az ajtózseb. :D Plusz a jobbos küszöb burkolaton keresztül szerelték a motorvezérlőt, szóval abból is fog kelleni egy,. Meg lehet egy középkonzol.

 

Amúgy fastránál a fűtőradiátort szívás kiszerelni?

 

E ni:

 

Opel_Astra_F_83772140913896.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nem a kialakításra gondoltam, hanem a színre. :D

 

Hát nekem olyan hogy ki van vágva belőle az ajtózseb. :D Plusz a jobbos küszöb burkolaton keresztül szerelték a motorvezérlőt, szóval abból is fog kelleni egy,. Meg lehet egy középkonzol.

 

Amúgy fastránál a fűtőradiátort szívás kiszerelni?

 

Hát színre szerintem csak az a csúnya szürke csíkos volt...fűtőradiátor, kardánbox, középkonzol ki, a fűtésbox alsó részét leszeded, és ott van, de ki még nem szedtem. Gyatra a fűtésem ki kéne mosni, de a helyén nem merem, mert eláztatom a kocsit ha utána meg szivárog. Kiszedni meg lusta vagyok.

1979942-20150919-u5vYh8.jpg

Link to comment
Megosztás:

A metódus ugyanez vecinél is, csak hogy mennyire nehezen jön ki, astrából még nem szedtem ki. Vecinél a megfelelő szerszámmal ki lehet játszani, annyira nem vészes. Csak mert mivel jön a tél, és úgysincs motor az autóban, akkor inkább előbb kéne ezeket megcsinálni, mint akkor. Pont ahogy mondod, én sem akarom eláztatni a kocsit, ha netán utána meg szar.

Link to comment
Megosztás:

Nem fogsz akkor unatkozni :D

A metódus ugyanez vecinél is, csak hogy mennyire nehezen jön ki, astrából még nem szedtem ki. Vecinél a megfelelő szerszámmal ki lehet játszani, annyira nem vészes. Csak mert mivel jön a tél, és úgysincs motor az autóban, akkor inkább előbb kéne ezeket megcsinálni, mint akkor. Pont ahogy mondod, én sem akarom eláztatni a kocsit, ha netán utána meg szar.

Link to comment
Megosztás:

Nem a kialakításra gondoltam, hanem a színre. :D

 

Hát nekem olyan hogy ki van vágva belőle az ajtózseb. :D Plusz a jobbos küszöb burkolaton keresztül szerelték a motorvezérlőt, szóval abból is fog kelleni egy,. Meg lehet egy középkonzol.

 

Amúgy fastránál a fűtőradiátort szívás kiszerelni?

 

E ni:

 

 

 

hő? más benne az ülés és nem fért el vagy mé?

Link to comment
Megosztás:

Nem a kialakításra gondoltam, hanem a színre. :D

 

Hát nekem olyan hogy ki van vágva belőle az ajtózseb. :D Plusz a jobbos küszöb burkolaton keresztül szerelték a motorvezérlőt, szóval abból is fog kelleni egy,. Meg lehet egy középkonzol.

 

Amúgy fastránál a fűtőradiátort szívás kiszerelni?

 

E ni:

 

 

 

Csak nem az oroszlányi gyerektől vetted meg? :)

Link to comment
Megosztás:

A metódus ugyanez vecinél is, csak hogy mennyire nehezen jön ki, astrából még nem szedtem ki. Vecinél a megfelelő szerszámmal ki lehet játszani, annyira nem vészes. Csak mert mivel jön a tél, és úgysincs motor az autóban, akkor inkább előbb kéne ezeket megcsinálni, mint akkor. Pont ahogy mondod, én sem akarom eláztatni a kocsit, ha netán utána meg szar.

 

Nálam le lett bontva a fűtésbox alja, és úgy lett kihúzva a radiátor. Nem túl nehéz meló, csak macerás!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, az ülés az a sima sport recaro. 

 

 

Némá hogy tudja. :D

 

:D  Láttam a képeket a kocsiról... Feltűnt a GSI ülés, meg a darabolt ajtókárpit! :D Haverját ismerem, az mesélt az autóról. :unsure: Szóval vettél egy GSI optikás 5ajtósat? :D Nem kell egy fekete műszerfal? :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

 

F Astra Caravan csomagtér ajtón az ablakmosó spricnijét hogyan lehet levenni? Bontottam belűlről a műanyag borítást, de ahogy látom egy "zártszelvénybe" van elhelyezve. Sajnos elindult a rozsda körülötte.

 

Köszönöm a válaszokat!

 

Bakker! Ez az amit még én sem tudok! :D PEdig nekem is kellene mókolni...

Link to comment
Megosztás:

Ki minek hívja. :) ugyanilyenek voltak a mezitlábas SE astrában (az van most a vectrában) meg a gt vecicben, abból is van egy pár a garázsban, Illetve a kadettban is ezek voltak, amiből az xe-m származik. 

Annyira nem ritka az. ;)

 

Nem lesz felszabadítva egy pár gt veci első ülés a "lomtalanítás" során? :-D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.