Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

max bontóban

utángyárott tükör ( a legegyszerübb -> legolcsóbb) 5e HUF

Ha rám hallgattok, nem vesztek túl olcsó utángyártott tükröt, mert nekem (sajnos :) ) mind két oldalon olyan van (Walker), és egyrészt ha bezárom az ajtót, elfordul a tükörlap benne, másrészt 100 fölött a turbolenciák :wink: miatt mozognak a tükörlapok, és szart se látni bennük... de ez csak szvsz.

Link to comment
Megosztás:

Ha rám hallgattok, nem vesztek túl olcsó utángyártott tükröt, mert nekem (sajnos :) ) mind két oldalon olyan van (Walker), és egyrészt ha bezárom az ajtót, elfordul a tükörlap benne, másrészt 100 fölött a turbolenciák :wink: miatt mozognak a tükörlapok, és szart se látni bennük... de ez csak szvsz.

:shock: :shock: :shock: :shock:

az f@asza :)

nálam ilyen gond nincs, és Csergőe-nél vettem

egyetlen gond, hogy rosszul raktam fel és másfél év alatt nem voltam képes arra hogy megcsináljam normálisan :evil: :evil:

Link to comment
Megosztás:

hogy lehet rosszul felrakni?? Béna :)

a baloldalit jobboldalra raktad??? 8)

Nos ez igy utólag magyarázkodásszagúnak tűnik de mivel nem volt kéznél megfelelő csavarhúzó ezért kértem egyet a benzinkutas sráctól. A srác áthajolt az ajtón és meghuztam a csavarokat (lehet féltette a csavarhúzóját? :)) és közben a derekával kinyomta a helyéről és ezért egy kicsit süvít ott a szél

viszont van ######a Calibra kormányom 8) 8)

Link to comment
Megosztás:

Uraim! Help!

Az agyamra megy a két balelső ajtó menet közbeni "recsegése". Nagyon úgytűnik, hogy az a gumi, ami az ajtót szigeteli (talán kédernek hvják), az okozza a hangot, mert ha kinyitom az ajtót, vagy bevizezem, akkor nincs recsegés. Gondolom ehhez a kaszni deformációja is hozzájárul. :idea:

Nem tudtok valami anyagot, amivel érdemes esetleg bekenni? (A szilikon nem jött be) Nincs kedvem 16000-et kiadni gumira... :?

Link to comment
Megosztás:

Nem tudtok valami anyagot, amivel érdemes esetleg bekenni? (A szilikon nem jött be) Nincs kedvem 16000-et kiadni gumira... :?

Disznózsír? :roll: :)

Szintén rokonlelkek vagyunk, én hetente áttörölöm szilikonos ronggyal... (pedig nekem még toronymerevítő is van benne... :? )

Link to comment
Megosztás:

Disznózsír? :roll: :)

Szintén rokonlelkek vagyunk, én hetente áttörölöm szilikonos ronggyal... (pedig nekem még toronymerevítő is van benne... :? )

Ja, a disznózsír biztos segítene, csak kicsit vonzaná a port meg a kutyákat. :)

Nekem most télen kezdte a dolgot. És neked a szilikonos cucc bevált? Milyen szilikonnak kened? Én akciós Kentaur szilikonnal fújtam be.

Már azon gondolkodom, hogy polírpapírral megcsiszolom... :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Uraim! Help!

Az agyamra megy a két balelső ajtó menet közbeni "recsegése". Nagyon úgytűnik, hogy az a gumi, ami az ajtót szigeteli (talán kédernek hvják), az okozza a hangot, mert ha kinyitom az ajtót, vagy bevizezem, akkor nincs recsegés. Gondolom ehhez a kaszni deformációja is hozzájárul. :idea:

Nem tudtok valami anyagot, amivel érdemes esetleg bekenni? (A szilikon nem jött be) Nincs kedvem 16000-et kiadni gumira... :?

A legjobb a babaolaj :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.