Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Srácok, akik kilincs problémával küszködtök, talán ez segít:

http://patacsi.hu

2.550 Ft az új kilincs - 10%, ha online rendelsz vagy hivatkozol a honlapjukra!

Szerintem ez egy jó megoldás, nekem egy bontóban 3e-ért akartak ugyanilyet adni. De az opel.lap.hu egyből beadja ennek az autóalkatrészkereskedőnek az elérhetőségét és felkínálja az alkatrészek listáját.

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Megint a segítség kellene.Valaki írja meg,hogyan lehet levenni a hátsó ajtó kárpitot '98 as fastra.

Én alul találtam 2 csavart ablak tekerőt levettem,de a kapaszkodónál nem találtam semmi csavart.Vagy nincs is?Alul húztam.a bolhák el is engedték,de a közepén már nem jött.Vagy csak mérgesebben kellett volna rángatni?

Aki tud kérem segítsen! Köszi. :roll:

A kapaszkodót és a belső kilincs körüli keretet is ki kell pattintani, és mögötte még vannak csavarok. Elég hülye egy megoldás szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Na Srácok, egy belső teres kérdés:

Hogy kell kiszerelni a középkonzolon lévő kijelzőt (TID)?

Az első csavar kiszerelésétől az utolsóig minden érdekelne, esetleg fényképes illusztráció. :smt017

Kipattintod a gumilapot, kicsavarod a 2 csavart (a 4 közül) és előrehúzod, esetleg hátulról besegítesz neki. Ha eléggé kint van lehúzod a csatlakozót.

Link to comment
Megosztás:

De lehet.

Ne fizes takarítógéppel és főleg ne 20000 wattossal!

Lehet kapni habos kárpittisztítót, azt kefével bedörzsölni (nem ész nélkül), szárad kicsit, átkeféled és 90%-a kiporlik a nedünek a kosszal együtt, majd a végén porszívó. Nekem bejött már többször is.

Link to comment
Megosztás:

De lehet.

Ne fizes takarítógéppel és főleg ne 20000 wattossal!

Lehet kapni habos kárpittisztítót, azt kefével bedörzsölni (nem ész nélkül), szárad kicsit, átkeféled és 90%-a kiporlik a nedünek a kosszal együtt, majd a végén porszívó. Nekem bejött már többször is.

Ezt tudom igazolni, mikor volt 1.7D-nk akkor muter ilyen habzó kézi kárpittisztítóval mosta és csocsi lett, még a nikotin is kijött.

A gsi-n gépivel csináltam óvatosan és jól kiszivattam belőle a nedvességet, de nem lett semmi baja, sőt van rajta napfénytető is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.