Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Ide napközben jött a cucc, de én megkérdezném őket, h szállítanak-e munkaidő után.

Esetleg vmi Bp-i ismerősödhöz? Aki pláne közel is van hozzájuk? Akkor még olcsó is lenne a dolog, és tényleg megéri a cucc ebben a xar időben. :lol:

Hol van ez az üzlet? hozzám hozhatják ha gondoljátok. és majd elviszitek. vagy ha nincs túl messze elugrok érte.. és majd elviszitek.. legalább meg tom sassolni miről is van szó :wink: :lol: 8)

Link to comment
Megosztás:

Öööö, izé... nem találom sehol, de olvastam valamelyik topicban:

Melyik Vectra krómozott belsô kilincsei illenek az F Astra-ba? A vagy B?

Elsô és hátsók között van különbség?

A választ elôre is köszi...!

Béééééééééééé.

És szerintem nincs különbség, de érdemes megkérdezni a vásárlás alkalmával :lol:

Link to comment
Megosztás:

Béééééééééééé.

És szerintem nincs különbség, de érdemes megkérdezni a vásárlás alkalmával :lol:

Nem rossz ötlet ez a krómozott fogantyú, mert sokszor nem találják az utasok a fekete kilincset :lol: . Csak ha ez krómos, akkor nem üt el túlságosan a fekete belsőtől? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Azért a krómkilincs 5 Fornt és ugye négy db az ideális megoldás  :roll:

Tessék szép, és érthető mondatokat írni, mert mindig úgy kell kitalálni, hogy mi van! (Vidéki vagyok! :oops: ) :smt102

Itt azt akarod tudatni velem, hogy egy kilincs 5000Ft, amiből következik, hogy a szett nem olcsó (azaz 20rugó)?

Link to comment
Megosztás:

Tessék szép, és érthető mondatokat írni, mert mindig úgy kell kitalálni, hogy mi van! (Vidéki vagyok! :oops: ) :smt102

Itt azt akarod tudatni velem, hogy egy kilincs 5000Ft, amiből következik, hogy a szett nem olcsó (azaz 20rugó)?

Nem 5 Forint, 2000 és 3000 Forint között van valahol emlékeim szerint x4 ugye.

Link to comment
Megosztás:

Egy festéssel nem lehet olcsóbban kijönni?

MMint alkvázvédésre gondolsz? Hát...

Bontottad le már elöl a műanyag sárvédőt? Hihetetlen, h milyen tiszta ott, ahol védi. Szóval, nem egy hülyeség, ha belegondolsz a tanksapka nyilás elcseszett kialakításába.

Másrészről 7eFt mennyi? Egy tankolás sem. Bőven megéri. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja, igen. És a gyári, vagy utólagos alvázvédelem pont a tanksapka körül nem ér semmit sem, mert oda csak ecsettel lehet beférni, alulról. Fújva esélytelen.

Komolyan, egy fél virágcserépnyi földet szedtem ki gőzborotva után, teljesen le voltam döbbenve.

Ergo ott mindenkinek eszi az anyagot a sós víz. Maximum kívülről még nem látszik. De eszi. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy benevezek majd én is egy ilyen műanyag elemre, de nekem előbb ki kellene javíttatni a betöltőnyílás környékét, addig nem sok értelmét látom feltenni.

Addig is szárazon tartja, kevésbé rohad -> kevesebbet kell javítani. A sós latyak direkte szereti a vasat enni. Szal nem mindegy. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki elküldené nekem is a cég nevét és címét mert érdekelne a dolog,

Előre is köszi.

Kicsit visszaolvasol megtalálod (cím pár hozzászólással feljebb cég neve pedig egy lappal előrébb)

De leírom ide is ha elhozol nekem is egy párat amiért 18 után vagy hétvégén elmennék. :lol:

Sajna nyitvatartási időben én nem tudok odaérni :lol:

Egyébként itt a honlapjuk:

http://www.veba-car.hu/cegunk.html

Link to comment
Megosztás:

Múltkor én dobtam fe3l a krómkilincs-témát.

Most itt tartok:

Telefonáltam opel boltba,4e ft /db.én csak előre akartam 2-őt az ugye 8e ft lett volna.(4x4e=16e)

Másik az a chromozásos megoldás a cosmicar.hu honlapján:1500-ért krómozzák /db(ez barátibb:1,5ex4e=6eFT) és nagyon frankó lesz gondolom.

Én viszont vette a Tescoba chrom spray-t flakonnal 2 e ft-ért (bőven elég rá) és lefújtam szépen.Nem lett rossz,de nem az az igazi chromhatás,kicsit mattabb a kelleténél,de nem oan rossz azé.

Viszont ha vki ezen töri a buksiját annak azt a chrómozásos eljárást ajánlanám ár/érték alapján.

Amerikai technológiával dolgoznak és biztos szép eredménnyel!!!

Kuksizd meg:

www.cosmicar.hu

Ja meg persze létezik még a bontott béééévectra kilincs nemtudommennyiért:-)

Link to comment
Megosztás:

Fenn van a hátsó műanyag dob. Megmondom őszintén necces lehet a 195-ös gumesz vele, legalábbis így szemre. Ültetéssel végképp kizárt, szal GSi-re ez 99.99%, h nem jó. :lol:

Lehet azért nincs is nekem se hátúl,csak elöl.. bár úgy rémlik mintha petyának lenne. nah majd jól megszakértem.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fényképeket nem csináltál?

Végül kellett fúrni? Ha igen hol?

Lusta voltam fényképezni. :lol:

A lényeg: fúrtam. Logikusan 2 helyen lehet fúrni, oldalt, ahol még a felni van, azaz nem a gumi, vagy legfelül, ahova tuti nem ér el a kerék.

6-os réz csavarokat használtam, 4cm hosszú elég. Vettem hozzá 3cm-es alátéteket, és kissebbeket is, olyan 1.5cm-est, plusz sárgaréz anyákat.

A nagy alátét alá tettem ugyanakkora kivágott bitumen lapot, és minden réteget összekentem kaucsuk-bitumen alvázvédővel, kívül, belül. Nem, hogy vizet, de levegőt sem kap a cucc. :lol:

Reggel néztem, frankón lecsöpög róla a víz. De előre fosok, h a 195 nem nagyon fog rámenni, de végül is, csak a téli sós víz a gázos. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.