Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

sajnos ilyen korú autónál költeni kell rá szinte folyamatosan. suzukira is. azért nincs okod panaszra,

mert az astra relatív olcsó alkatrészellátású autó :lol:

Végül is panaszra nincs okom!

Tudom mit vettem,s hány éveset.S hála ennek a fórumnak,tudom mik a tipushibái(pl.:generátor,abból is vadi újat vettem),s természetes,hogy egy használtautóra költeni kell!

Csak egy kicsit élveztem volna még a felszabadító érzést egy "új" kocsiban! :huh:

Link to comment
Megosztás:

szepi te szlovákiába nem tudsz hozzájutni olcsobban ilyen tuning kiegészítőkhöz??

pl nekem meg sok más kollégának utánajárhatnál, hogy arrafelé nem lehet e hozzájutni astra F be való hátsó sárvádő műanyag dobbetéthez, illetve kipufogórendszer daabjai milyen árakba mennek.

egyik ismerősömnek igaz skodája van favorit kombi de kakiért pisiért vesz hozzá mindnet szlovákiábol, és ő mondta hogy nem csak skodákhoz vannak cuccok.

Link to comment
Megosztás:

Nekem a két első ajtónál, a kapaszkodó előtt jelenik meg néha a víz. Ázik a tetőkárőit, és néha csöpög is az ülésre. Lehet hogy a tetőablaknál jön be valahogy a víz? Máshol nem látszik, csak az ajtó kéder, és a tetőkápit találkozásánál, az A oszlop után közvetlen. Mindkét oldalon.

Gyári a tetőablakod?

Elvileg a gyári ablaknál körbe van belül egy valami körbe mondjuk úgy ereszcssatorna. Szóval ha beázik az ablak tömítés körül akkor ebbe a csatornába köt ki a víz. Na ennek a csatornának ha jól tudom mind a 4 sarkán van kivezetés ahonnan gumicsövek mennek a sárvédő dobok felé ahova levezetik a vizet. Nem lehet, hogy nálad ez a cső csúszott szét vagy törött el?

Link to comment
Megosztás:

szepi te szlovákiába nem tudsz hozzájutni olcsobban ilyen tuning kiegészítőkhöz??

pl nekem meg sok más kollégának utánajárhatnál, hogy arrafelé nem lehet e hozzájutni astra F be való hátsó sárvádő műanyag dobbetéthez, illetve kipufogórendszer daabjai milyen árakba mennek.

egyik ismerősömnek igaz skodája van favorit kombi de kakiért pisiért vesz hozzá mindnet szlovákiábol, és ő mondta hogy nem csak skodákhoz vannak cuccok.

Hát fiúk.......

Ez függ a forint értékétől(most nekik éri meg jobban magyarba jönni vásárolni).Na meg egy skodát ne hasonlíts pl.egy Astrához,mert az itt olyan,mint nálunk az Opel,vagy a Suzuki.De holnap rá tudok kérdezni egy helyen a dobbetétekre meg a kipufra.Ok?

Milyen autó,milyen évjárat,stb.?

Feltéve,ha beszélnek magyarul.Én nem tudok szlovákul.

Amúgy sajnos az a nagy harci helyzet,hogy nem sok időm van privát tekeregni,mert kamionozok.

A neten van pár cég ami ilyenekkel foglalkozik,azt ti is meg tudjátok nézni a google.sk-n.

Én egynek láttam csak a munkáját,de az siralmas volt.De azért megpróbálhatjuk.

Ha megmondjátok konkrétan mi érdekel,milyen autóra,utánanázhetek.De itt azért elég ízlésficamosak az emberek(tisztelet a kivételnek) tuning szempontjából.

Link to comment
Megosztás:

Szepi!

Ne bánkódj! Persze vannak időszakok, mikor sorban jönnek a gondok, de aztán ha rászánod a fáradtságot/pénzt, akkor azért el lehet érni egy olyan szintet, amikor nem jönnek elő állandóan a hibák és nyugodtan gurulhatsz.

Mellesleg a Suzuki, ha baleset van határozottan rosszabbul törik.

Link to comment
Megosztás:

szepi te szlovákiába nem tudsz hozzájutni olcsobban ilyen tuning kiegészítőkhöz??

pl nekem meg sok más kollégának utánajárhatnál, hogy arrafelé nem lehet e hozzájutni astra F be való hátsó sárvádő műanyag dobbetéthez, illetve kipufogórendszer daabjai milyen árakba mennek.

egyik ismerősömnek igaz skodája van favorit kombi de kakiért pisiért vesz hozzá mindnet szlovákiábol, és ő mondta hogy nem csak skodákhoz vannak cuccok.

Én itt vettem tavaly sárvédő betétet 6700.- Ft-ért a kettőt,és első ajtó légterelőt tán 3000-ért

: http://www.eutudakozo.com/partner/VebaCar_Kft/hu/

Rákérdeztem az előbb telefonon, és azért nem működik a honlapjuk mert átszervezés van.

Most is tartanak dobbetétet, 7.e. Ft a pár.

A betét mérethelyes volt, két lyuk két csavar, és kész.

Nem magamtól találtam, én is ezen a fórumon olvastam 2005 végén.

Ha már túlvagy ezen, bocs hogy beleszóltam.

Link to comment
Megosztás:

Én itt vettem tavaly sárvédő betétet 6700.- Ft-ért a kettőt,és első ajtó légterelőt tán 3000-ért

: http://www.eutudakozo.com/partner/VebaCar_Kft/hu/

Rákérdeztem az előbb telefonon, és azért nem működik a honlapjuk mert átszervezés van.

Most is tartanak dobbetétet, 7.e. Ft a pár.

A betét mérethelyes volt, két lyuk két csavar, és kész.

Nem magamtól találtam, én is ezen a fórumon olvastam 2005 végén.

Ha már túlvagy ezen, bocs hogy beleszóltam.

Veszprémben is van egy ilyen bolt.

RIDERAUTO

Ha jól tudom 5e.

Link to comment
Megosztás:

én autós szivaccsal mosom.

nem volt nagy márka, az a lényeg, hogy nagy lukak legyenk benne, mert ha kis apró lyukai vannak, akkor nem nyeli magába a port sarat, és akkor ugy karcolhatja, mert a szutykot csak tologatja maga alatt ide oda.

ja és lehet nem ártana még most átpasztázni, akár a trutlewax al akár a metabondos lötyivel, igy hátha könyebben le lehet majd mosni

Link to comment
Megosztás:

Menjünk segíteni? :huh: Losival szétbombázzuk egy nap alatt! :lol:

Destruktívak! :D

Most is kinézek, aztán bontok amit tudok :D

Bár nem sok kedvem van a flexeléshez, pedig most az jön meg a spajszer,

mert az elejét le kell hámozni a motorról, a szervópumpáról, meg a leömlőről. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.