Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

A zsanért cserélni lehet csak.

A képen a jobb alsó alkatrész az.

Baloldalon pedíg az ajtóhatároló látszik amit érdemes kicsit megzsírozni,ha nyitás-csuláskor nyikorog az ajtó.

Kép

Hülye kérdés, de ajtóhatárolót hol érdemes olajozni? Lassan már egyedül előidézem az olajár duplázódását, de még mindig nyikorog a nyavalyás. :D

Link to comment
Megosztás:

A zsanért cserélni lehet csak.

A képen a jobb alsó alkatrész az.

Baloldalon pedíg az ajtóhatároló látszik amit érdemes kicsit megzsírozni,ha nyitás-csuláskor nyikorog az ajtó.

mennyibe fáj egy ilyen zsanér/párban/

nekem is kissé lóg az ajtóm :D ..

bár nem csoda hisz rohadt nehéz!!!

Link to comment
Megosztás:

Kigazoltam a piros csomagtartóját, valaki szagértő mondjon már pár szót rendben van-e ez így.

piroscsomagtartó

Csak a bal oldalon kell lenni annak a fekete szigetelésnek?

Az alul keresztben végigfutó "kenésnyom" az már gyárilag így van?

A jobboldali dugónál a roszdát addig csináltassam meg amíg ki nem esik a pótkerék a helyéről?

Ezmi? :D

A kesztyűtartó alatt van bemegy középre.

Ez meg olyan szééép. ;) :P :D

Link to comment
Megosztás:

sztem az a kenés gyárilag ugy van, mert sztem hozzá van hegesztve egy lemez az alvázhoz, az 5 ajtóséhoz.

az a rozsda még kevés egy pótkerék elhagyásához, de most kevesebbet kelljavítani az fix, nemtudom neked milyen, de lehet érdemes lenne megnézni, s ha olyan, hogy nem lyukad, akkorleszedni a rozsdát és lelapozni lefesteni és tavasszal megnézni mi a helyzet.

az a szigetelő lehet a kipufogó hang, vagy rezgés csillapítása végett van vagy nem?

az a cső nem lehet klíma kondenzvízelvezető esetleg?

renaultokon legalábbis középre futnak be, és ot csorognak ki a kipufogó felett.

ködlámpád merre jár?

apropó én bontóban láttam 5 ezerért darabját, persze használt, és most akcióban 8 ezer ft az új...

valaki tud olcsóbban?

használtért az 5/db igencsak sok nekem

Link to comment
Megosztás:

Mi lett a kicsikének a küszöbével???

Amugy télleg szép bár én színre fújnám a lökösöket vagy legalább az alsó részét ahogyan nekem is van :D

Lecsuszott az emelőről. :P ;)

Ezt a lököst nem fújatnám meg, de ha néha rámjön, akkor keresek olyan fehér ködlámpa nélküli lököst aminek csak így az alja van megfújva. Egy bajom van vele, ahhoz kell hátsó is és hátul valahogy nagyon nem mutat a fényezett lökös. :D

Link to comment
Megosztás:

sztem az a kenés gyárilag ugy van, mert sztem hozzá van hegesztve egy lemez az alvázhoz, az 5 ajtóséhoz...

Több autóban láttam már, de gyári megoldásnak kicsit csúnyácska szerintem. Bár ettől még lehet az.

Tudom, hogy kevés ahhoz, csak viccből írtam. ;)

Tudom mire való a fekete, kérdés hogy gyárilag csak az egyik oldalon van-e.

az a cső nem lehet klíma kondenzvízelvezető esetleg?

renaultokon legalábbis középre futnak be, és ot csorognak ki a kipufogó felett.

Csúnya lenne, mert az a vége ami fényképezve van csak ott lóg.

ködlámpád merre jár?

Soha nem is volt, és nem is lesz.

Már a feltételezés is sértő. :D

Link to comment
Megosztás:

tápi te van hogy komolyan veszel mindent, pl a rozsdásodás/ kerékelhagyás :D

vagy van hogy hülyeségre veszel dolgokat pl ködlámpa

sztem ha a feketét tudod mire való, akkor értelemszerű, hogy csak arra az odalra kell mivel ott van kipufogó.. sztem legalábbis

gumicsőre meg annyit, hogy lehet le van esve valahonnét....

ködlámpa miért is sértő feltételezés?

Link to comment
Megosztás:

Mi lett a kicsikének a küszöbével??? Hát a ködlámpákkal?

Amugy télleg szép bár én színre fújnám a lökösöket vagy legalább az alsó részét ahogyan nekem is van :D

Az enyém is szééééép... :D

http://kepfeltolto.hu/i/?282474

http://kepfeltolto.hu/i/?282479

Helló fiúk, lányok!

Itt zajlik a az :"én kocsim szééép ;) :P " című verseny? Lehet még nevezni? :D Á hagyjuk nem akarom lealázzni a mezőnyt!

Link to comment
Megosztás:

sztem ha a feketét tudod mire való, akkor értelemszerű, hogy csak arra az odalra kell mivel ott van kipufogó.. sztem legalábbis

Logikusnak logikus lenne így, de én már láttam logikátlan dolgokat is autóban. :P Csak biztos akarok benne lenni.

gumicsőre meg annyit, hogy lehet le van esve valahonnét....

Szerinted mééééé kérdeztem? :D

ködlámpa miért is sértő feltételezés?

A fehér építési filozófiájával teljesen összeegyeztethetelen, hogy efféle dolgok legyenek benne. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.