Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Ezmi? :lol:

A kesztyűtartó alatt van bemegy középre.

Tápi!

Az a kesztyűtartó alatti izé az nem lehet,hogy a kesztyűtartó hűtés gégecsöve? :lol:

Jaja.. szerintem is az!! Szinte tuti! A többit már írták.. kesztyűtartó szemből nézve bal hátsó sarok.. belül van egy eltolható kis rekesz is...

Mondjuk asszem ha fütesz, akkor meg a meleget tolja...

Link to comment
Megosztás:

...de ami velem történt az is mesébe illő.:...

Bezzeg velem nem történik ilyesmi :lol:

Ha mégis történne azt érdekes lenne kimagyarázni. Másnap már a portás is úgy fogadna: "Na, lecserélted az asszonyt? :lol: "

Egyébként caravanon a hátsó lőkös hogyan illetve hol van felfogatva? :) Mert az oldalai kicsit kifele állnak és szúrja a szemem de nem lehet bele látni annyira, hogy mi is fogná.

Link to comment
Megosztás:

Bezzeg velem nem történik ilyesmi :lol:

Ha mégis történne azt érdekes lenne kimagyarázni. Másnap már a portás is úgy fogadna: "Na, lecserélted az asszonyt? :lol: "

Egyébként caravanon a hátsó lőkös hogyan illetve hol van felfogatva? :) Mert az oldalai kicsit kifele állnak és szúrja a szemem de nem lehet bele látni annyira, hogy mi is fogná.

Azt írják, hogy a hátsó falon van 2db csavar, meg a kerék mögött jobbról-balról szintén 2-2 db csavar. Szerintem alulról kell támadni. :P

Link to comment
Megosztás:

Marhára idegesít egy kotyogás a bal első ajtóban, de csak akkor hallani, ha az ablak teljesen fent van. Gyengén rázós úton, vagy kis gázadásra, vagy gázelvételre folyton kotyog mint egy spárgán lógó acélgolyó egy bögrében. Az ablakot már 2 centire leengedve nem csinálja. Ajtó kétszer szétszedve, belső elszabadult kábelek rögzítve, mégis csinálja. Őrület! :lol:

Mi a fene lehet? :lol:

Ma megtaláltam! Egy popszegecs leszakadt feje... Az ablakemelő szerkezetet rögzítő popszegecs 2 éve meglazult, és a lakatosom csavarral pótolta. Valószínűleg lefúrta a fejét és a belseje beesett az ajtóba, majd elvándorolt a hangszóró mögé. Ott meg a pára / nedvesség kivezető ovális nyílásban lötykölődött ahogy gyorsítottam, vagy lassítottam. Elég idegesítő volt.

http://kepfeltoltes.hu/081116/Z_rgenty__az...ltoltes.hu_.jpg

Aztán, hogy miért csak felcsukott ablaknál lehetett hallani? Ez rejtély, de lehet az is, hogy leeresztett ablaknál az egyéb zajok elnyomták. :)

Link to comment
Megosztás:

Ma megtaláltam! Egy popszegecs leszakadt feje... Az ablakemelő szerkezetet rögzítő popszegecs 2 éve meglazult, és a lakatosom csavarral pótolta. Valószínűleg lefúrta a fejét és a belseje beesett az ajtóba, majd elvándorolt a hangszóró mögé. Ott meg a pára / nedvesség kivezető ovális nyílásban lötykölődött ahogy gyorsítottam, vagy lassítottam. Elég idegesítő volt.

http://kepfeltoltes.hu/081116/Z_rgenty__az...ltoltes.hu_.jpg

Aztán, hogy miért csak felcsukott ablaknál lehetett hallani? Ez rejtély, de lehet az is, hogy leeresztett ablaknál az egyéb zajok elnyomták. :)

Na és hogy találtad meg? Levetted az ajtót és kiráztad belőle? :lol: Én is azon gondol.... tűnődtem a multkor, hogyha beejtem az izzót a csomitérnél a nyílásba az hova esik? Amúgy ilyen popszegecs fejből az enyémbe is lehet, mert amikor multkor villanyosítottunk lefúrtuk mindet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma megtaláltam! Egy popszegecs leszakadt feje... Az ablakemelő szerkezetet rögzítő popszegecs 2 éve meglazult, és a lakatosom csavarral pótolta. Valószínűleg lefúrta a fejét és a belseje beesett az ajtóba, majd elvándorolt a hangszóró mögé. Ott meg a pára / nedvesség kivezető ovális nyílásban lötykölődött ahogy gyorsítottam, vagy lassítottam. Elég idegesítő volt.

http://kepfeltoltes.hu/081116/Z_rgenty__az...ltoltes.hu_.jpg

Aztán, hogy miért csak felcsukott ablaknál lehetett hallani? Ez rejtély, de lehet az is, hogy leeresztett ablaknál az egyéb zajok elnyomták. :lol:

Nekem ugyanez a gondom,csak még nem kaptam szét.Kb 2 hete csinálja,ugyanígy felhúzott ablaknál zörög valami.

A háromszöget és a légterelőt már kizártam. :lol:

Mostmár tudom, merre keresgéljek. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.