Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Hello!

Kérdesem: 93 fényszóró helyére be lehet rakni 98-ast? A műanyag rész törött el, az üveg ép, találtam ép műanyag házat, de az 98-as, arra tenném rá a mostani üveget. Ki lehet ezt vitelezni?

Köszi

Pont az üveg formája más. Csak a hűtőmaszkkal együtt lehet cserélni újabbra.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Valaki megtudja mondani, hogy az ajtózsanér csapszege átmérőbe mennyi? És lehet nagyobbat venni.

Mert már szétesz az ideg mikor menetközben kopog.

Arra gondoltam vagy nagyobbra fúrom vagy dörzsárazom ha lehet nagyobb csapszeget venni.

Ha nem akkor :rolleyes: Lehet,hogy behegesztem és újrafúrom.

Valakinek ötlete?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Valaki megtudja mondani, hogy az ajtózsanér csapszege átmérőbe mennyi? És lehet nagyobbat venni.

Mert már szétesz az ideg mikor menetközben kopog.

Arra gondoltam vagy nagyobbra fúrom vagy dörzsárazom ha lehet nagyobb csapszeget venni.

Ha nem akkor :rolleyes: Lehet,hogy behegesztem és újrafúrom.

Valakinek ötlete?

Először csak vedd ki, lehet csak a csapszeg kopott, nem a lik. Lehet egy újjal sokat a javul a helyzet.Egy próbát megér.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Valaki megtudja mondani, hogy az ajtózsanér csapszege átmérőbe mennyi? És lehet nagyobbat venni.

Mert már szétesz az ideg mikor menetközben kopog.

Arra gondoltam vagy nagyobbra fúrom vagy dörzsárazom ha lehet nagyobb csapszeget venni.

Ha nem akkor :rolleyes: Lehet,hogy behegesztem és újrafúrom.

Valakinek ötlete?

Tudtommal 8mm-es, de először sztem is próbáld meg kicserélni. A gyári csapszeg adatai:

- katalógusszám: 90518425

- cikkszám: 01 32 608

És 194Ft/db az ára.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Valaki megtudja mondani, hogy az ajtózsanér csapszege átmérőbe mennyi? És lehet nagyobbat venni.

Mert már szétesz az ideg mikor menetközben kopog.

Arra gondoltam vagy nagyobbra fúrom vagy dörzsárazom ha lehet nagyobb csapszeget venni.

Ha nem akkor :rolleyes: Lehet,hogy behegesztem és újrafúrom.

Valakinek ötlete?

Csapszeg csere megoldja :)

Link to comment
Megosztás:

Azon már túlvágyok, de lóg így is. És nem keveset. :rolleyes:

Az ajtón lévő zsanérom van kikopva nagyon, a karosszérián lévő az (jó)

Na akkor mákod van! Csak ajtót kell venned, kasztnit nem! :) Akkor csak tényleg a felfúrás, nagyobb tüskére cserélés, vagy a behegesztés, kifúrás van hátra.

Link to comment
Megosztás:

Hát azt már szerintem jól bekentem zsírral, de nem sok a változás.

A gyakrabban használt ajtók kicsit hangosabban csukódnak, lehet ezen valahogy segíteni, vmin állítani, hogy "szebben" csukódjon?

Ha kattog, lófüttyöt nem segít már a kenés. Ajtóhatároló csapszeg csere lehetőleg minél előbb, hogy a furat ne táguljon tovább.

Link to comment
Megosztás:

Én már ilyennel vettem a kocsit. A lábtér fűtéscsöve miben tér el?

Minden bizonnyal a formájában. :rolleyes:

Úgy van.

A "régi" ilyen volt:

DSC01342_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSC01343_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSC01344_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Az "új" pedig teljes szélességében átéri a lábteret. Azért kellett cserélni, mert a polcnak van egy "füle", ami a fűtéscsőbe akad bele.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.