Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Elemenként 20 ezer a fényezése... :S Részben fényezett lökösök vannak. Azt a fekete részt ami látszik 2 dobozzal elvileg lefújnám.

Én inkább a saját problémámra látom a e termékkel a megoldást az, hogy a tank betöltő nyílás körül van az e fekete bélés vagy mi aszösz és néhol lukas és ezzel szépen ki lehetne tölteni...

Link to comment
Megosztás:

Én inkább a saját problémámra látom a e termékkel a megoldást az, hogy a tank betöltő nyílás körül van az e fekete bélés vagy mi aszösz és néhol lukas és ezzel szépen ki lehetne tölteni...

miért nem keresel bontóban?? Van nálunk egy srác, aki tök korrekt áron ad cumókat... annyi, hogy neked kell kiszerelni. :D

Link to comment
Megosztás:

Aki utángyártottat vesz, esküszöm hogy töröltetem minden hozzászólását, ha utána jön anyázni, hogy nem passzentos, meg mittomén mi nem jó még vele. :icon4:

Akkor zsebbe kell nyúlnia annak aki gyárit akar venni, 108-ezertől-135-ig :D Én 19000-ért vettem két éve, de passzolt rendesen :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Hello! Tudna nekem valaki segiteni hogy hogyan tudnám kivenni a fényszórókat meg a a levegő beömlő rácsot (amin az opel jel van). lötyög a rács csak nemtom a lámpa alatti műanyag pöcköt szétszedni mert a lámpa benne van. a lámpát meg a rácstól nemtom kiszedni.

Link to comment
Megosztás:

Hello! Tudna nekem valaki segiteni hogy hogyan tudnám kivenni a fényszórókat meg a a levegő beömlő rácsot (amin az opel jel van). lötyög a rács csak nemtom a lámpa alatti műanyag pöcköt szétszedni mert a lámpa benne van. a lámpát meg a rácstól nemtom kiszedni.

Egy műanyag patent pattan bele egy négyszögletes lyukba. Tekerj be rongyba csavarhúzót és feszíts alá. Előtte fujjál be mögé szilikont úgy talán nem törik le a fül, de ez sem 100%.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a GSi hűtőmaszkja kompatibilis-e a 2000-es gyártású astra elejével?

Amennyiben megoldható, úgy érdemes e utángyártottal foglalkozni, vagy jó állapotú bontottat keressek?

Egyáltalán mi ennek a maszknak a reális ára?

Köszi a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a GSi hűtőmaszkja kompatibilis-e a 2000-es gyártású astra elejével?

Amennyiben megoldható, úgy érdemes e utángyártottal foglalkozni, vagy jó állapotú bontottat keressek?

Egyáltalán mi ennek a maszknak a reális ára?

Köszi a válaszokat!

A facelift előtti maszk nem lesz kompatibilis, mert más a lámpa alakja.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! lenne 2 kérdésem:

Egyik hogy hogyan tudok szerezni fehér számlapot a km órába, és kék világítástbele?

Másik hogy nagylökösök+küszöbökér szólnak e a randőrök, és ha szólnak hogyan lehet róla valami papíírt szerezni és mennyiér. Köszi előre :D

Szia! Üdv nálunk!

Tunying weboldalakon lehet kapni ilyen számlapokat.... Kék világítást több féle képen tudsz elérni.

Olcsóbb verió, hogy veszel 4darab műszerfal ledet a gyári izzók helyére. Berakod, és máris kész. Így fog kinézni: Klikk ide hátránya, hogy pár hónap alatt kiégnek, vagy csak elkezdenek a foglalatban lötyögni a rázkódástól, vagy mit tudom én...de villognak egy darabig, majd teljes sötétség! Na és persze el ne felejtsem megemlíteni egy cartársam mondatát, hogy olyan hülyegyerekkék hatást kelt :D :D

Aztán van egy másik módszer az bonyolultabb, villamossági tudást igényel, az egész műszeregységet beledesíteni.... Erről majd jönnek a szakik, és linkelnek képeket, meg mesélnek róla...a középkonzol ledesítésről olvashatsz a GYIK-be: (az elv hasonló) klikk ide Ez a fajta módszer jobb, és már hatásosabb mint az előző... Igaz költségesebb is!

És persze van a harmadik, a plazmaszámlap, ami szintén költségesebb, (14 - 16ezertől kezdődik a számlap) de jóval látványosabb mint az első. Így néz ki: Klikk ide Személy szerint az utolsó kettőt javaslom..nem azért mert nekem plazma van, (nekem is volt kék ledes)....hanem azért, mert ha valamit csinálunk, akkor csináljuk rendesen!!!

Ha van még valami kérdésed, nosza rajta...nem harapunk, csak megkóstolunk :lol: :)

Nagylökösért, küszöbbért, nem szólnak a sünök! ;)

Link to comment
Megosztás:

Szia! Üdv nálunk!

Tunying weboldalakon lehet kapni ilyen számlapokat.... Kék világítást több féle képen tudsz elérni.

Olcsóbb verió, hogy veszel 4darab műszerfal ledet a gyári izzók helyére. Berakod, és máris kész. Így fog kinézni: Klikk ide hátránya, hogy pár hónap alatt kiégnek, vagy csak elkezdenek a foglalatban lötyögni a rázkódástól, vagy mit tudom én...de villognak egy darabig, majd teljes sötétség! Na és persze el ne felejtsem megemlíteni egy cartársam mondatát, hogy olyan hülyegyerekkék hatást kelt :D :D

Aztán van egy másik módszer az bonyolultabb, villamossági tudást igényel, az egész műszeregységet beledesíteni.... Erről majd jönnek a szakik, és linkelnek képeket, meg mesélnek róla...a középkonzol ledesítésről olvashatsz a GYIK-be: (az elv hasonló) klikk ide Ez a fajta módszer jobb, és már hatásosabb mint az előző... Igaz költségesebb is!

És persze van a harmadik, a plazmaszámlap, ami szintén költségesebb, (14 - 16ezertől kezdődik a számlap) de jóval látványosabb mint az első. Így néz ki: Klikk ide Személy szerint az utolsó kettőt javaslom..nem azért mert nekem plazma van, (nekem is volt kék ledes)....hanem azért, mert ha valamit csinálunk, akkor csináljuk rendesen!!!

Ha van még valami kérdésed, nosza rajta...nem harapunk, csak megkóstolunk :D :)

Nagylökösért, küszöbbért, nem szólnak a sünök! ;)

Hát ha nagyon akarnak buzizni fog szólni ha meg te is kötözködsz vele, hogy ezért nem szólhat akkor mással szopat ki, sajnos ha ki akar baszni az emberrel kifog. Aki nagy lököst rak fel az tesz be xenon sötétített ablak LEDes helyzetjelző vagy vmi kék szar motor piszkálás felni kipufogó sportkormány morci ültetés sorolhatnám még reggelig. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát ha nagyon akarnak buzizni fog szólni ha meg te is kötözködsz vele, hogy ezért nem szólhat akkor mással szopat ki, sajnos ha ki akar baszni az emberrel kifog. Aki nagy lököst rak fel az tesz be xenon sötétített ablak LEDes helyzetjelző vagy vmi kék szar motor piszkálás felni kipufogó sportkormány morci ültetés sorolhatnám még reggelig. :D

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :) Felni még okés.. de a motort nem piszkálnám... 1.4 8V 60LE 7 litert eszik átlagba város/hosszutáv. Ilyen benzinár mellett nekem ez is sok inkább maradok a 60LE-nél :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :) Felni még okés.. de a motort nem piszkálnám... 1.4 8V 60LE 7 litert eszik átlagba város/hosszutáv. Ilyen benzinár mellett nekem ez is sok inkább maradok a 60LE-nél :D

Nekem is 7-8 körül az 1.4 SI 82LE de amúgy a nagyobb blokk se eszik sokkal többet. :D egy 2.0val városon kivül 7-8L el lehet járni városba 8-9 ami nekem az SIvel is legalább 8-9 szóval. télen még 10-11eket is harapott az egynégy. :D De bírom azokat akik felteszik hahura a 82LE corsát meg 90LE 16V-t hogy 5-6 L eszik, hogyne!

Link to comment
Megosztás:

Nekem is 7-8 körül az 1.4 SI 82LE de amúgy a nagyobb blokk se eszik sokkal többet. :) egy 2.0val városon kivül 7-8L el lehet járni városba 8-9 ami nekem az SIvel is legalább 8-9 szóval. télen még 10-11eket is harapott az egynégy. :D De bírom azokat akik felteszik hahura a 82LE corsát meg 90LE 16V-t hogy 5-6 L eszik, hogyne!

Nekem az 1.4 SI télen városba 9-ből megvan. max. 9.5. Nyáron 7.5-8 Autópályán 6-6.5-ből. persze nem 130-cal, hanem 100-110-el.

De olvastam már olyat is, hogy városba az 1.4-el van aki 4.3-al elvan :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem az 1.4 SI télen városba 9-ből megvan. max. 9.5. Nyáron 7.5-8 Autópályán 6-6.5-ből. persze nem 130-cal, hanem 100-110-el.

De olvastam már olyat is, hogy városba az 1.4-el van aki 4.3-al elvan :D

Nekem is van egy ilyen ismerősöm, aki ennyiből elvan... :) Nah perszeee...

Én se jövök ki ennyiből a dízellel, csak hosszútávon. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.