Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Szeretnék segítséget kérni!

Nem tudja valaki véletlenül, hogy pontosan az Astra G 1.8 Cabrio-nál, mit jelent a motornál, hogy EURO3/D4?

Itt a D4 nem világos.Az azonban világos, ha kintről hozom be akkor EURO3 minősítést kap!?

A másik kérdésem meg, hogy 1.8-as motorból gyártották-e a cabriót EURO4-el? Illetve mikortól?

Előre is köszönöm.

:(

Link to comment
Megosztás:

Uhu neki álljak én egyedül annaka a csapcserének ami miatt Fóton folyni kezdett a vizem?? Úgy értem van valami olyan a szerelésben ami nem házilag csinálandó?, Furfangosság, spec. szerszám, ilyesmire gondolok. Nagyon - nagyon szét kell berhálni a középső konzolt? :( :roll:

Link to comment
Megosztás:

Uhu neki álljak én egyedül annaka a csapcserének ami miatt Fóton folyni kezdett a vizem?? Úgy értem van valami olyan a szerelésben ami nem házilag csinálandó?, Furfangosság, spec. szerszám, ilyesmire gondolok. Nagyon - nagyon szét kell berhálni a középső konzolt? :( :roll:

ki kell venni a középső boxot, majd a radiátort. abból a müanyag csőből 2 fajta létezik, ugyhogy kiszerelés után kell megvenni.

nem edgyszerü munka......

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a sok választ!

A xx forgalmazónál a hivatalos szervízman, aszonta nem lehet, mert gyűrűt is kell cserélni meg a légzsáknál is van valami ami más. És feltétlenül higgyem el neki, mert Ő már csinált ilyet és nem lehet csak komplett kormány cserével.

Ugynitt alkatrész áruházi eladó, számítógépből kinézve, bár bevalva, hogy Ő nem szerelő, de a metszeti rajz alapján ugyanaz a két kormány és 25Ft a kapcsoló meg a gyűrű és elvileg megoldható.

MMMmmmmmm. Evvan!

Link to comment
Megosztás:

Nna de ettől még beépíthető utólag az a kibacott multi vagy nem Uhu??? :roll: :smt018 :smt025 :smt017

ami biztos: alkatész vásárlásnál különbség van a távirányitós és a nem között. pl: a légzsákátvezető, a kormány és a légzsák, kábelköteg nél.

+ tudni kell, hogy csak bizonyos rádiok tudnak kezelni távirányitot. Pl a CAR300 nem!!!

biztoz meg lehet oldani.......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.