Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Minden autógyártó azt írja elő, hogy az előírt km-erhez tartozó időben kell cserélni az elhasznált, kopó alkatrészeket. De ha nem is mész 30 ezret csak 2 év alatt azért évente 1X célszerű ellátogatni a szervízbe-->"revízióra", évenkénti olajcserére. Az 1000km szerintem tökéletes a bejáratáshoz, az olajcsere során a finom "fémpor" távozik az olajjal. Saját zsebes a buli. A helyedben nem gyári szervízben csináltatnám, mert nagyon drága és a minőség sem a legjobb a gyári olajnál.

Link to comment
Megosztás:

Minden autógyártó azt írja elő, hogy az előírt km-erhez tartozó időben kell cserélni az elhasznált, kopó alkatrészeket. De ha nem is mész 30 ezret csak 2 év alatt azért évente 1X célszerű ellátogatni a szervízbe-->"revízióra", évenkénti olajcserére. Az 1000km szerintem tökéletes a bejáratáshoz, az olajcsere során a finom "fémpor" távozik az olajjal. Saját zsebes a buli. A helyedben nem gyári szervízben csináltatnám, mert nagyon drága és a minőség sem a legjobb a gyári olajnál.

Igen, motorkerékpároknál is ugy van, hogy az első 1000km után olajcsere...

Megnéztem a szüleim autójának a szervízkönyvét, Corsa C 1.2 olajcsere+szervíz 30e km vagy 1 év. 1év alatt 3300km-t mentek vele, megnéztem a szervízkönyvben. :(

Bejáratást gondolom itt is pörgetve, ugy hogy ne erölködjön a motor, de nem túlpörgetve kell elvégezni. Ahol vették azt mondták nem kell vele foglalkozni, menni kell vele..... Motorkerékpárnáll azt írják elő hogy max 5e-es fordulatszámon, és a fordulatszámot változtatni....

Milyen olajat érdemes beletenni? Amit adtak apám kocsijához, az valami noname szürke flakonos opel olaj. Én a castrola esküszöm (a motoros időkből)

Link to comment
Megosztás:

Igen, motorkerékpároknál is ugy van, hogy az első 1000km után olajcsere...

Megnéztem a szüleim autójának a szervízkönyvét, Corsa C 1.2 olajcsere+szervíz 30e km vagy 1 év. 1év alatt 3300km-t mentek vele, megnéztem a szervízkönyvben. :P

Bejáratást gondolom itt is pörgetve, ugy hogy ne erölködjön a motor, de nem túlpörgetve kell elvégezni. Ahol vették azt mondták nem kell vele foglalkozni, menni kell vele..... Motorkerékpárnáll azt írják elő hogy max 5e-es fordulatszámon, és a fordulatszámot változtatni....

Milyen olajat érdemes beletenni? Amit adtak apám kocsijához, az valami noname szürke flakonos opel olaj. Én a castrola esküszöm (a motoros időkből)

Az első 500km-en inkább csak finoman, nem csak a gázzal a fékkel is - annak is be kell járatódni. 4000 fölé ne pörgesd, melegen sem. Kupplungon ne pihentesd a lábad. Ennyi. Szerintem.

Az első olajcserét 1000-1500 körül tedd meg. Elég csak olaj és olajszűrő csere. Szerintem Mobil 1, de sokan Metabond olajat használnak nagy megelégedettséggel. A Castrol se rossz.

A légszűrőt néha szedd ki és ütögesd ki finoman a durvább koszt belőle. (jó levegő rulez) Pollenszűrőt sem árt cserélni minden szerviznél, mert ha koszos, párásodni fogsz és a szellőzés is rossz lesz. A klima hajlamos bebüdösödni, ne felejtsd el télen is használni hetente-kéthetente. Párátlanitásra amúgy is az a legjobb.

Nemtom mennyi most a szervizperódus (15? 20?), de én 10 ezrenként biztosan cserélnék olajat. De évente mindenképpen. Máskülönben csak benzin kell bele :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most készülök megvenni életem első autóját. Motorkerékpárról 'nyergelek' át.

Opel Astra Classic II-t néztem ki 1.4-es motorral, 5 ajtós alapmodell +családi, + elektromos, + díszcsomaggal.Ajándékba adnak 4 téligumit és egy MP3-as rádiót. +33e lessz a felni.

Fényezésre nem akartam költeni, fehér nem tetsik, kék a színem, ezért az alap royal kék színben rendeltem meg. Igazából nézegettem, de nem láttam ilyen színű autót, lehet kevés van belőle? Esetleg valakinek nincs ilyen színű, esetleg még képek is róla?

A másik kérdésem, mire kell odafigyelnem, ha elhozom a szalonból?

http://kepfeltoltes.hu/071122/PC250027_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/071122/PC250025_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/071122/PC250028_www...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most készülök megvenni életem első autóját. Motorkerékpárról 'nyergelek' át.

Opel Astra Classic II-t néztem ki 1.4-es motorral, 5 ajtós alapmodell +családi, + elektromos, + díszcsomaggal.Ajándékba adnak 4 téligumit és egy MP3-as rádiót. +33e lessz a felni.

Fényezésre nem akartam költeni, fehér nem tetsik, kék a színem, ezért az alap royal kék színben rendeltem meg. Igazából nézegettem, de nem láttam ilyen színű autót, lehet kevés van belőle? Esetleg valakinek nincs ilyen színű, esetleg még képek is róla?

A másik kérdésem, mire kell odafigyelnem, ha elhozom a szalonból?

Szia!

Gratula az új autóhoz!

Sok balesetmentes km-t.

Amikor átveszed nézd át a fényezést a szalonban is és az utcán is, nehogy karcos legyen.

Más ötlet így hirtelen nincs. Az első 1-2ezer km-ig ne hajtsd meg. kb ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Gratula az új autóhoz!

Sok balesetmentes km-t.

Amikor átveszed nézd át a fényezést a szalonban is és az utcán is, nehogy karcos legyen.

Más ötlet így hirtelen nincs. Az első 1-2ezer km-ig ne hajtsd meg. kb ennyi.

Köszönöm a jókivánságokat, és a tanácsokat!

Ha esetleg kisebb karc, vagy valami sérülés lenne rajt (inkább ne legyen, de ha mégis) akkor mi az eljárás? Engednie kell az árból, vagy egy másik autó?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a jókivánságokat, és a tanácsokat!

Ha esetleg kisebb karc, vagy valami sérülés lenne rajt (inkább ne legyen, de ha mégis) akkor mi az eljárás? Engednie kell az árból, vagy egy másik autó?

Ha bizonyíthatóan sérült volt az autó, akkor értékcsökkentnek kell, hogy legyen.Mert ugye volt már olyan, hogy lehullott a lagermatyis autóról.......megkoccolták a gyárban, miegymás.Nem jellemző, de előfordulhat!

Link to comment
Megosztás:

Na ja. Kicsit drága mulatság. Szerintem. :(

Azért sok örömet hozzá, és sok balesetmentes kilométert. :P

(PS: Nem irigykedem - nekem eddig 4 új, szalonból elhozott autóm volt. Csak több nem lesz, mert inkább másra költök... :cry: )

De mégis jobb mint egy használtat megvenni....ki tudja, pl hogy mennyi km van benne valójában (az óra az csak egy dolog), hogyan volt hajtva, stb...

Corollákat nézegettem 2-2.5 körül 2002-2004 körülieket, és ezekben általában 50e km vagy inkább több volt. És 3 évvel is idősebb. Ha vigyázok rá, szerintem ér annyit mint egy corolla, vagyis a használt corolánál jobb....

Link to comment
Megosztás:

De mégis jobb mint egy használtat megvenni....ki tudja, pl hogy mennyi km van benne valójában (az óra az csak egy dolog), hogyan volt hajtva, stb...

Corollákat nézegettem 2-2.5 körül 2002-2004 körülieket, és ezekben általában 50e km vagy inkább több volt. És 3 évvel is idősebb. Ha vigyázok rá, szerintem ér annyit mint egy corolla, vagyis a használt corolánál jobb....

Viszont a corolla értéktartóbb,de legalább te tudod,hogy sérülésmentes hibátlan autód van!

Link to comment
Megosztás:

A négy autó után, ha összeadod mennyit buktál rajta eladáskor, kijönne az ötödik új autó ára simán...... :(

Nem bántásképp írtam, nekem is volt nem egy két új autó, tényleg klassz beleülni elsőnek, kigördülni vele a szalonból, bejáratni sajátodnak, csak amikor eladod és megtapasztalod mennyit is ér valójában a drága autó.........,

nos az a sokkoló érzés.

Főleg, ha tényleg megkímélted, vigyáztál rá, aztán jó ha féláron túladod, és milyen jól jár egy ilyen autóval az új gazdi.

Na ilyen autókat érdemes vásárolni, ez az ami meg is érte............. :P

Link to comment
Megosztás:

Viszont a corolla értéktartóbb,de legalább te tudod,hogy sérülésmentes hibátlan autód van!

Akkor egy kis értéklatolgatás. Munkatársam 2001-ben megvette a coroláját 2.7m-ért(akkor volt kifutó modell, és akcióssan). Az ugyanolyan évjáratú, és annyi km-es orollák 1.2-1.4 között vannak jelenleg a használtautón.

Megnéztem az Astrak árát isegy hasonló felszereltsék/km-ben is megegyezően 1.1és 1.3 között vannak. Mennyi volt az új ára akkor az astrának?

De most akkor akcióban nem éri meg az Astrát?

1.4-es 5 ajtós, + családi, elektromos,+ díszcsomag, + téligumi, MP3-as rádió, összes papírral 2.885.000.

Ha nem lenne akciós, akkor az alap 3.126.000 +299.000 a családi csomag, +78.000 az elektromos csomag, +8.000 a díszcsomag, +60.000e a téligumi, és kb 20.000 a rádió. +85.000 a papírok. ami durván 3.680.000 lenne. Vagy csak az akció olyan akció, hogy már ennyi az ára, csak az akciós modellt jobban viszik? Szerintem nem rossz vétel. A szüleim tavaly az 1.2-es Corsat (asszem enjoy feleszereléssel -klima, elektromos kütyük) kifutó modellként vették 2.550.000-ért... Kisebb autó, kisebb motor, felszereltségben is kevesebbet tud... Szoval akkor mit gondoltok az akciós Astraról?

Link to comment
Megosztás:

1.4-es 5 ajtós, + családi, elektromos,+ díszcsomag, + téligumi, MP3-as rádió, összes papírral 1.885.000.

Ha nem lenne akciós, akkor az alap 3.126.000 +299.000 a családi csomag, +78.000 az elektromos csomag, +8.000 a díszcsomag, +60.000e a téligumi, és kb 20.000 a rádió. +85.000 a papírok. ami durván 3.680.000 lenne. Vagy csak az akció olyan akció, hogy már ennyi az ára, csak az akciós modellt jobban viszik? Szerintem nem rossz vétel. A szüleim tavaly az 1.2-es Corsat (asszem enjoy feleszereléssel -klima, elektromos kütyük) kifutó modellként vették 2.550.000-ért... Kisebb autó, kisebb motor, felszereltségben is kevesebbet tud... Szoval akkor mit gondoltok az akciós Astraról?

Hol ennyi most az Astra? Mármint 1885000?

Link to comment
Megosztás:

Mi (a család) 1 hónapja vettünk egy Astra G Twinport kocsit .Mire kihoztuk a szalonból 2900000 Ft lett, és tulajdonképpen minden van benne.Ajándékba kaptunk bele egy könyöklőt + egy motorvédőlemezt + 1 év garit ,így 3 év garancia lett, meg egy Sony MP3.Szerintem megéri !

Link to comment
Megosztás:

Mi (a család) 1 hónapja vettünk egy Astra G Twinport kocsit .Mire kihoztuk a szalonból 2900000 Ft lett, és tulajdonképpen minden van benne.Ajándékba kaptunk bele egy könyöklőt + egy motorvédőlemezt + 1 év garit ,így 3 év garancia lett, meg egy Sony MP3.Szerintem megéri !

Alapból nincsen rajta motorvédő lemez? Pedig az nagyon alap dolog...

Link to comment
Megosztás:

Akkor egy kis értéklatolgatás. Munkatársam 2001-ben megvette a coroláját 2.7m-ért(akkor volt kifutó modell, és akcióssan). Az ugyanolyan évjáratú, és annyi km-es orollák 1.2-1.4 között vannak jelenleg a használtautón.

Megnéztem az Astrak árát isegy hasonló felszereltsék/km-ben is megegyezően 1.1és 1.3 között vannak. Mennyi volt az új ára akkor az astrának?

De most akkor akcióban nem éri meg az Astrát?

1.4-es 5 ajtós, + családi, elektromos,+ díszcsomag, + téligumi, MP3-as rádió, összes papírral 2.885.000.

Ha nem lenne akciós, akkor az alap 3.126.000 +299.000 a családi csomag, +78.000 az elektromos csomag, +8.000 a díszcsomag, +60.000e a téligumi, és kb 20.000 a rádió. +85.000 a papírok. ami durván 3.680.000 lenne. Vagy csak az akció olyan akció, hogy már ennyi az ára, csak az akciós modellt jobban viszik? Szerintem nem rossz vétel. A szüleim tavaly az 1.2-es Corsat (asszem enjoy feleszereléssel -klima, elektromos kütyük) kifutó modellként vették 2.550.000-ért... Kisebb autó, kisebb motor, felszereltségben is kevesebbet tud... Szoval akkor mit gondoltok az akciós Astraról?

Azért nem kell ennyire beájulini ettől a sok-sok kedvezménytől, ha tudnád mennyibe is kerül valójában egy ilyen autó a kereskedőnek és mennyi rajta a haszon...... ez olyantól tudom, aki ott dolgozott :(

Gondold már végig: ha az általad kiszámolt kedvezmények összegével is megéri eladni nekik......... ( 2.8 vagy3.6milla)

"és kb 20.000 a rádió" jó lesz az 65.000 -nek is, ami valójában egy szakadt kazettás magnó és jó ha kapsz hozzá két fullgagyi papírmembrános taiwani fos hangszórót......

Tudják ők, ne félj hogyan kell eladni és jó marketinget csinálni.......

A motorvédő pedig tényleg marha nagy kedvezmény, legalább akkora mint az elforgatható kormánykerék, meg az átlátszó első szélvédő...... :P

Link to comment
Megosztás:

Azért nem kell ennyire beájulini ettől a sok-sok kedvezménytől, ha tudnád mennyibe is kerül valójában egy ilyen autó a kereskedőnek és mennyi rajta a haszon...... ez olyantól tudom, aki ott dolgozott :(

Gondold már végig: ha az általad kiszámolt kedvezmények összegével is megéri eladni nekik......... ( 2.8 vagy3.6milla)

"és kb 20.000 a rádió" jó lesz az 65.000 -nek is, ami valójában egy szakadt kazettás magnó és jó ha kapsz hozzá két fullgagyi papírmembrános taiwani fos hangszórót......

Tudják ők, ne félj hogyan kell eladni és jó marketinget csinálni.......

A motorvédő pedig tényleg marha nagy kedvezmény, legalább akkora mint az elforgatható kormánykerék, meg az átlátszó első szélvédő...... :P

Szerencsére nem kazettást tesznek bele, kazetát ki használ a mai időkben MP3-as lessz, tudom az is kb 20e.

Tudom hogy nagyon-nygon sok hasznuk van....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.