Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

sziasztok szoval ezt lattam akkor a forumon az en szamom wolotgf4836002879 lenne errol esetleg mit lehet tudni? vagy tudtok 1 linket ahol rakeresehetek ?

Segitsetek mar az ara mar csak 4300 juro hetvegere behuznam ha nem nagyon sokat futott okelme .

udv:

gyula

amugy itt az auto ha valaki ert romanul de a kepek is onmagukert beszelnek.

http://www.autobihor.ro/masini/Opel/Astra_748.html

Link to comment
Megosztás:

sziasztok szoval ezt lattam akkor a forumon az en szamom wolotgf4836002879 lenne errol esetleg mit lehet tudni?

udv:

gyula

5 ajtós ferdehátú, 2003-as évjárat, Eisenachi gyártás, Z16SE motorral.

Fekete belső, gyárilag CDR500-as rádióval, elöl elektromos ablakokkal, távirányítós központi zár, 4 légzsák (elsők+oldal), klíma, sötétített hátsó lámpák (NJoy felszereltségi szint), hátsó olvasólámpa, fekete műszeregység krómgyűrűkkel, elektromos és fűthető tükrök, elöl-hátul tárcsafék, ABS, bőr multikormány, gyárilag 6x15"-ös alufelni volt rajta (mivel ez a képeken nincs rajta, én alkudnék emiatt)

Ennyit találtam.

Link to comment
Megosztás:

5 ajtós ferdehátú, 2003-as évjárat, Eisenachi gyártás, Z16SE motorral.

Fekete belső, gyárilag CDR500-as rádióval, elöl elektromos ablakokkal, távirányítós központi zár, 4 légzsák (elsők+oldal), klíma, sötétített hátsó lámpák (NJoy felszereltségi szint), hátsó olvasólámpa, fekete műszeregység krómgyűrűkkel, elektromos és fűthető tükrök, elöl-hátul tárcsafék, ABS, bőr multikormány, gyárilag 6x15"-ös alufelni volt rajta (mivel ez a képeken nincs rajta, én alkudnék emiatt)

Ennyit találtam.

Nem tudom, hogy Romániában az NJoy felszereltség része volt-e a ködlámpa, mert ha igen, akkor "valamiért" kispórolták az első lökösből.
Link to comment
Megosztás:

Szerintem németből van a kocsi!

hát ja, ezzel a felszereltséggel biztos németből van és valószínűleg nem valós a km, de ha visz magával szerelőt és átnézik és azt mondják okés, akkor megveheti.

Ha nem újat vesz, akkor a rizikó, hogy mellényúl mindegyikben onnantól benne van. Ezt a rizikót kell csökkenteni a szakértői átnézéssel.

Cserélni így is - úgy is kell majd rajta ezt-azt :lol:

Link to comment
Megosztás:

5 ajtós ferdehátú, 2003-as évjárat, Eisenachi gyártás, Z16SE motorral.

Fekete belső, gyárilag CDR500-as rádióval, elöl elektromos ablakokkal, távirányítós központi zár, 4 légzsák (elsők+oldal), klíma, sötétített hátsó lámpák (NJoy felszereltségi szint), hátsó olvasólámpa, fekete műszeregység krómgyűrűkkel, elektromos és fűthető tükrök, elöl-hátul tárcsafék, ABS, bőr multikormány, gyárilag 6x15"-ös alufelni volt rajta (mivel ez a képeken nincs rajta, én alkudnék emiatt)

Ennyit találtam.

Nagyon szepen koszonom a faradozasaidat ,a tobbieknek irom hogy persze nemetbol van ,es termeszetesen vasarlas elott elviszem a helyi opel kepviselet szervizebe allapotfelmeresre.

udv

gyula

Link to comment
Megosztás:

5 ajtós ferdehátú, 2003-as évjárat, Eisenachi gyártás, Z16SE motorral.

Fekete belső, gyárilag CDR500-as rádióval, elöl elektromos ablakokkal, távirányítós központi zár, 4 légzsák (elsők+oldal), klíma, sötétített hátsó lámpák (NJoy felszereltségi szint), hátsó olvasólámpa, fekete műszeregység krómgyűrűkkel, elektromos és fűthető tükrök, elöl-hátul tárcsafék, ABS, bőr multikormány, gyárilag 6x15"-ös alufelni volt rajta (mivel ez a képeken nincs rajta, én alkudnék emiatt)

Ennyit találtam.

amúgy Te ezt honnan tudod? :lol:

Ha elküldöm PÜ-ben a motorszámom vagy alvázszámom, nekem is megtudsz mondani ilyeneket? :lol:

csak kíváncsiságból...

Link to comment
Megosztás:

T lacikiss!

JDY-879

Mo-on forgalomba helyezett.

VIN: W0L0TGF3542223853

W0L = General Motors

0 = NEM SAJÁTOS JÁRMŰ

T = Astra

G = Astra

F35 = 5 AJTÓS KOMBI

4 = 2004

2 = Bochum

223853 = SZÉRIASZÁM

Motortípus: Z14XE

Motorszám: 20CV2291

Mantec! az 5 melyik gyárat jelenti? :lol:

Link to comment
Megosztás:

1993 modellévtõl:

1 Rüsselsheim, Németország

2 Bochum, Németország

3 Azambuja, Portugália

4 Zaragoza, Spanyolország

5 Antwerpen II., Belgium

6 Eisenach, Németország

7 Luton, Anglia

8 Ellesmere Port, Anglia

9 Uusikaupunki, Finnország

B Bertone

J Bekasi, Indonesia

P Warszawa, Lengyelország

G Gliwice, Lengyelország

S Szentgotthárd, Magyarország

Z Torbali-Izmir, Törökország

N Norwich, Anglia

lásd: http://www.opel-magazin.hu/magazin/hasznos...ertelmezes.html

Link to comment
Megosztás:

1993 modellévtõl:

1 Rüsselsheim, Németország

2 Bochum, Németország

3 Azambuja, Portugália

4 Zaragoza, Spanyolország

5 Antwerpen II., Belgium

6 Eisenach, Németország

7 Luton, Anglia

8 Ellesmere Port, Anglia

9 Uusikaupunki, Finnország

B Bertone

J Bekasi, Indonesia

P Warszawa, Lengyelország

G Gliwice, Lengyelország

S Szentgotthárd, Magyarország

Z Torbali-Izmir, Törökország

N Norwich, Anglia

lásd: http://www.opel-magazin.hu/magazin/hasznos...ertelmezes.html

Kössz pajti :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Először is üdvözlök mindenkit a fórumon!

Egy 2004-es G Astra bolgdog tulajdonosa vagyok. A tanácsotokat kérném a következőkben: egy db gyári kulcsot kaptam az autóhoz és szeretnék még egyet csináltatni. Hol tudom ezt megtenni és milyen költségek várnak rám? Szerintem immobiliseres. Az autó 1.6-os, 16 szelepes.

Előre is kösz!

Üdv

Tamás

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Először is üdvözlök mindenkit a fórumon!

Egy 2004-es G Astra bolgdog tulajdonosa vagyok. A tanácsotokat kérném a következőkben: egy db gyári kulcsot kaptam az autóhoz és szeretnék még egyet csináltatni. Hol tudom ezt megtenni és milyen költségek várnak rám? Szerintem immobiliseres. Az autó 1.6-os, 16 szelepes.

Előre is kösz!

Üdv

Tamás

Üdv a fórumon!

Márkaszervízben biztos megcsinálják, vagy tetszés szerint használd a google-t :lol: (keresési javaslat pl:autó kulcsmásolás)

1-2 példa alább:

http://www.freeweb.hu/kulcsdoki/kulcsmasolas.html

http://www.aranyoldalak.hu/kereses.jspv?wh...C3%A1sol%C3%A1s

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.