Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GyIK - társalgó / minden off törlődik!


Sörös Sanyi

Recommended Posts

Hmm...Úgy veszem észre ez az elektromos ablak utólagos beépítés lassan megér egy GYIK-ot.

Mivel mechanikusan még nem építettem be, így azt nem vállalom, de ha valaki ebben besegítene, szívesen lepötyögöm az elektromos bekötését.

Nos? Valaki aki csinálta már ??? :devlish:

Ha gondoljátok felajánlok pár képet, hátha tudtok belőle felhasználni párat. :lol: Innen lehet válogatni.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Na akkor dolgozz még rajta. Ha kész, szólj.

Na most szólok. A gyujtáskapcsoló-javítás leírásom, nem jó, nem működik, vagy csak az enyém kopott már, vagy nem tudom. Nem akarok megvezetni senkit, ezért nem mehet a Gyík-be, ha gondolojátok törölhető innen is. Köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
A képeket nem engedi feltölteni. Hogy tudnám megoldani? A leírás kész word-ben képekkel. Vagy nem vagyok rá még jogosult?

Nem mindegyik képfeltöltő oldalról enged linkelni. Asszem azt szokta kiiírni, hogy a dinamikus oldalakról linket nem fogad, vagy valami hasonló. Probálkozz másik képfeltöltő oldallal.

Link to comment
Megosztás:

Nem mindegyik képfeltöltő oldalról enged linkelni. Asszem azt szokta kiiírni, hogy a dinamikus oldalakról linket nem fogad, vagy valami hasonló. Probálkozz másik képfeltöltő oldallal.

Saját gépemen file-ban van. A kész szöveg, beleillesztve a fotókkal. Vágólapról a teljes anyagot akartam beilleszteni, de csak a szöveget tette fel.

Link to comment
Megosztás:

Saját gépemen file-ban van. A kész szöveg, beleillesztve a fotókkal. Vágólapról a teljes anyagot akartam beilleszteni, de csak a szöveget tette fel.

akkor csináld úgy, hogy a képeket kiszeded a wördből, és egyenként feltöltöd ide: www.kephost.com

Ha megvan akkor mind1ik képhez ad az oldal egy direkt linket. azt fogod bemásolod a wordbe a kép helyére és úgy másolod be ide egy hozzászólásba.

Link to comment
Megosztás:

akkor csináld úgy, hogy a képeket kiszeded a wördből, és egyenként feltöltöd ide: www.kephost.com

Ha megvan akkor mind1ik képhez ad az oldal egy direkt linket. azt fogod bemásolod a wordbe a kép helyére és úgy másolod be ide egy hozzászólásba.

Köszi. dolgozom a problémán...

Link to comment
Megosztás:

Köszi. Kicsit késve jött a segítség, de szerintem megoldottam. Ha valami hiányzik akkor egy visszajelzést kérnék, vagy nem egyértelmű.

Lásd alább:

Be tudtad tenni az új zárbetétet? Nekem amikor a régit kivettem, lezárt a kormámyzár, és az új betét nem ment be e helyére. Nem találtam rá megoldást, ezért nem lett belőle Gyík-leírás. :D

Link to comment
Megosztás:

Be tudtad tenni az új zárbetétet? Nekem amikor a régit kivettem, lezárt a kormámyzár, és az új betét nem ment be e helyére. Nem találtam rá megoldást, ezért nem lett belőle Gyík-leírás. :D

Minden gond nélkül bement. A kormányt olyan állapotban kell tartani, hopgy a kormányzár ne tudjun bemenni a helyére. Konkrétan mi volt a hiba? A vékony szár már nem ment a helyére, vagy a betét amint az "emelő szerlkezet" van az nem csúszott a helyére?

Folytassuk egyéb csevegésben.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Mintha mostanában igény lett volna rá. :D

Legalább megtapasztalják a tekergetés örömét. ^_^

Annyit fűznék hozzá, hogy a VDO óráknak a mutató levétele után le kell venni a számlapját, és az alatt található a két csavar, ami a plexit rögzíti, nem az óra hátulján.

Link to comment
Megosztás:

Biztos, hogy szükség van efféle megválaszolásokra is? Aki eddig nem tekergette, most már az is fogja...

Nem törvényszerű, hogy a leendő vevőt akarják átejteni, a műszeregység cserekor sokan szeretnék látni a régi óraállást, pölö én is, csak én átpörgettem. De ez könnyebb-gyorsabb megoldás.

Link to comment
Megosztás:

Nem törvényszerű, hogy a leendő vevőt akarják átejteni, a műszeregység cserekor sokan szeretnék látni a régi óraállást, pölö én is, csak én átpörgettem. De ez könnyebb-gyorsabb megoldás.

:D ez a fórum amúgy se arrol szól, hogy verjük át az uj gazdit ^_^ Lelkiismeretre bízott dolog. Ha így megcsináljuk, akkor legelább nem lesz szétbarmolva :P Bár én kicseréltem az órát, szerintem az a legegyszerűbb, VDO esetében ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...

Immobiliser házának a cseréje

Akkor kell cserélni immo házat, ha például kormányoszlopot cserélüNk. Légzsákot építettem be a kocsimba. Ez az oszlop cseréjével is jár. A légzsákos oszlopra, légzsákos immobiliser kell. Nem lehet felrakni a légzsák nélküli immot a helyére, illetve a kormányoszlop burkolat alsó felét sem tudjuk felrakni az immo miatt.

ELŐRE KI VAN ÉPÍTVE A NYÁKLAPOKBAN A MÁSIK ÉRZÉKELŐ KARIKÁNAK A HELYE, TEHÁT FORRASZTÁSSAL KI LEHET CSERÉLNI EGYMÁS KÖZÖTT A NYÁK LAPOKAT.

Immo ház cseréjének a menete:

1. Szerezzünk be egy légzsákos vagy légzsák nélküli immot a saját autónkban lévő immo mellé

2. Szedjük le mindkét immo tetejét egy késsel óvatosan.

3. Forraszuk ki az érzékelő karikát a NYÁK lapokról.

thumb-A5B6_4CDD2BFF.jpg

4. Forrasztás után óvatosan szedjük ki a NYÁK lapokat

thumb-E879_4CDD2BFF.jpg

Ha ki van szedve mind a kettő, akkor csak be kell forrasztani az érzékelő karikát a másik NYÁK lapba.

thumb-D281_4CDD2BFF.jpg

Elvileg, ha minden jól van csinálva, pöccre indul a kocsi.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Ma cseréltem az első ajtóknál kéder gumit...csináltam róluk képeket is...esetleg ahhoz csináljak egy leirást képekkel?ha valakit érdekel akkor a napokban megírom :(

South Park 7. évad: "Mi full nyitottak vagyunk!" :excl:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Hellótok!

Megszeretnék kérni egy Admint akinek van hozzáférése a GYÍK-hoz és rá is érne. Hétvégén bescanneltem egy kis füzetet Gázüzemanyag-ellátó berendezések, Kezelési karbantartási útmutatóját. PDF-be van ha megtetté, hogy felrakná a Gyíkba akkor elküldeném neki emailbe!

Hátha segítene a gázüzemű autósoknak vagy a leendő tagok kis áttekintést kapnának a miként működéséről!

Előre is köszönöm! <_<

(nem reklám anyag, hanem ami van az autómhoz kiskönyv) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.