Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fényezés


Alex0403

Recommended Posts

Alex mester!

Tudni szeretném, hogy a tolató radar érzékelőit lehet-e fényezni és ha igen mik a kritériumok. Köszcsi

Bár nem engem kérdeztél, de úgy tudom van fényezhető kivitelü érzékelő is meg olyan is amit nem lehet fösteni.

Infóba oda szokták írni a radarokhoz

Akkor én már csak egy kávét kérek ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

Helló! Sürgős kérdésem volna. Mégpedig milyen áron fújják nekem színre a hátsó lökösömet? ('96 Astra Sedan.) Továbbá mennyi idő alatt?

KösziKöszi!!!

Del.

Az attól is függ hol lax! Alex tavaly 20.000-ért fújt lököst, Pest környékén ez 25-30 (anyaggal)

kb.2 nap :D

Link to comment
Megosztás:

Helló! Sürgős kérdésem volna. Mégpedig milyen áron fújják nekem színre a hátsó lökösömet? ('96 Astra Sedan.) Továbbá mennyi idő alatt?

KösziKöszi!!!

Metál vagy akril? Nyers műanyag, vagy festett? Teljesen színre kell fújni? Esetleg középen elválasztva, vagy díszléc vonalig???

Sziasztok

Budapest környékén keresnék fényezőt, a bal első ajtómat összetörték és bontottat tudok venni,ezt szeretném a kocsi színére fújatni.

Ha van vkinek ismerőse szóljon,köszönöm.

Ment a PÜ :P Budapest környékén fényező: Nyilasi Ferenc. Tel: 06 70/209-0014 Cím: 1144 Budapest, Gvadányi utca 49-59.

:D

Az attól is függ hol lax! Alex tavaly 20.000-ért fújt lököst, Pest környékén ez 25-30 (anyaggal)

kb.2 nap ;)

Idén is annyiért festek, csak először válaszoljon a kérdésekre ^_^

Link to comment
Megosztás:

Szia Alex. Ha még áll az ajánlatod, vadásztam egy kodot. 14681I Z OT 9907 . hogy ebből mennyi a színé nem tudom.

Nézd meg a zárhidat, B oszlopokat, valahol ott kell lennie ^_^

Volt valahol egy színkód-táblázatom is de nem találom.. :D

Link to comment
Megosztás:

Szia Alex. Ha még áll az ajánlatod, vadásztam egy kodot. 14681I Z OT 9907 . hogy ebből mennyi a színé nem tudom.

Még mindig áll az ajánlatom...Persze hogy áll! De ettől a szám sorozattól sokkot kaptam ^_^ :P Ez valami államtitkot rejtő számkombináció..... :D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tanácsot kérnék. Ki lett cserélve a két hátsó sárvédőív. Alapozó van rajta. Én mondtam faternak, hogy a tankajtó körüli lemezt is cseréltessük. De "jó még az". Most már látni hogy kezd "hólyagosodni" a festék rajta.

Hozzátenném, hogy jövő nyáron műszakira megy. Addigra küszöb is cserés lesz ekkor akarja a tankajtót is.

Így szakival festetni csak pénzkidobás lenne. Kb. egy félévet bírt ki alapozóval az egyik havernak.

Arra gondoltam hogy lefestem én(ahogy sikerül) de csak jobban nézne ki mint most és talán nem kezdene rozsdásodni.

Vagy hagyjam így és jövőre egy hozzáértő megcsinál mindent.

Szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tanácsot kérnék. Ki lett cserélve a két hátsó sárvédőív. Alapozó van rajta. Én mondtam faternak, hogy a tankajtó körüli lemezt is cseréltessük. De "jó még az". Most már látni hogy kezd "hólyagosodni" a festék rajta.

Hozzátenném, hogy jövő nyáron műszakira megy. Addigra küszöb is cserés lesz ekkor akarja a tankajtót is.

Így szakival festetni csak pénzkidobás lenne. Kb. egy félévet bírt ki alapozóval az egyik havernak.

Arra gondoltam hogy lefestem én(ahogy sikerül) de csak jobban nézne ki mint most és talán nem kezdene rozsdásodni.

Vagy hagyjam így és jövőre egy hozzáértő megcsinál mindent.

Szerintetek?

Érdekes hozzáállás ez a "kicsit megcsináljuk" aztán később megint földaraboljuk hogy kicseréljünk egy darabot, aztán majd megint egy másikat... Ez így külön külön drágább is, meg sz.rabb is mintha egyszer az összeset együtt csinálná meg az ember :D Ha már egyszer szét van nyesve akkor már rendesen kéne összerakni. Mivel megint szét kéne szedni, szerintem se érdemes rendesen lefújni. Valamivel le kéne küldeni azért hogy ne rohadjon, csak addig viszont úgy fog kinézni ahogy. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tanácsot kérnék. Ki lett cserélve a két hátsó sárvédőív. Alapozó van rajta. Én mondtam faternak, hogy a tankajtó körüli lemezt is cseréltessük. De "jó még az". Most már látni hogy kezd "hólyagosodni" a festék rajta.

Hozzátenném, hogy jövő nyáron műszakira megy. Addigra küszöb is cserés lesz ekkor akarja a tankajtót is.

Így szakival festetni csak pénzkidobás lenne. Kb. egy félévet bírt ki alapozóval az egyik havernak.

Arra gondoltam hogy lefestem én(ahogy sikerül) de csak jobban nézne ki mint most és talán nem kezdene rozsdásodni.

Vagy hagyjam így és jövőre egy hozzáértő megcsinál mindent.

Szerintetek?

Én simán lefesteném, az enyémmel is azt fogom csinálni. Kevertetek színt, keresek valami pormentes helyiséget, kimaszkolom és lefújom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.