Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


mélykék76

Recommended Posts

Nekem is előjött a tempomatos hiba és olyan, mintha a kuplung és/vagy a fék pedál mozgására lenne túl érzékeny és azért kapcsol ki. Mintha a döccenéseknél a tehetetlenség miatt úgy érzékelné, hogy megnyomtam valamelyik pedált. Egyébként ha kicsit alányúlok a két pedálnak és feljebb húzom őket, akkor nem kapcsol ki a tempomat. Remélem, javítani fogják.

Egyébként szalonból elhozva az autó hetekig (más szemrendszer szerint több körig a szervízbe járva vele) indításkor azt írta ki, hogy "Service vehicle soon", amiről a szervízben nem tudták megállapítani, hogy miért van. Végül egy órás diagnosztikát futtattak rajta, ami mindent resetelt, azóta nincs az üzenet. Azóta egyébként mintha új menüpontok jelentek volna meg a fedélzeti számítógépen (pl. a milyen hangos legyen a rádió amikor a közlekedési hírek mennek), de lehet, hogy csak nem vettem őket észre korábban.

megjelent egy körlevél, miszerint ki kell cserélni a kuplung kapcsolót. - azaz a tengelykapcsoló helyzetérzékelőt.

akinek ilyen baja van keressen fel egy márkaszervizt, és ki fogják javitani az autót,....

Link to comment
Megosztás:

megjelent egy körlevél, miszerint ki kell cserélni a kuplung kapcsolót. - azaz a tengelykapcsoló helyzetérzékelőt.

akinek ilyen baja van keressen fel egy márkaszervizt, és ki fogják javitani az autót,....

Nekem éppen ma készült el a megrendelt kocsim Angliában, kb. 3 hét múlva tudom átvenni. Szerintetek ebben már nem lesz ez a probléma?

Link to comment
Megosztás:

Én csak jókat hallók az új Astra J-ről összehasónlitásban is veri a konkurensekett pl: Toyota Mazda Golf stb kivéve egy valamiben nagyon elcseszték az Astrát és az a motor amiben pedig a legrosszabb minden másban jobb a többinél. Sajnos a motorokat nem fejlesztették és ez hatalmas hiba volt.A túrbosok meg nem átlag embernek való mert sok lenne a fentartása. <_< :wacko: :(

Link to comment
Megosztás:

Én csak jókat hallók az új Astra J-ről összehasónlitásban is veri a konkurensekett pl: Toyota Mazda Golf stb kivéve egy valamiben nagyon elcseszték az Astrát és az a motor amiben pedig a legrosszabb minden másban jobb a többinél. Sajnos a motorokat nem fejlesztették és ez hatalmas hiba volt.A túrbosok meg nem átlag embernek való mert sok lenne a fentartása. <_< :wacko: :(

Miért sok a fentartása: mert sokat fogyaszt vagy azért mert romlik? Ha az első, akkor talán tudod, hogy városban mennyit fogyszt az 1.6-os turbo normális (nem sportos) autózással?

Link to comment
Megosztás:

Sajnos a motorokat nem fejlesztették és ez hatalmas hiba volt.

De, fejlesztették a motorokat. Euro 5-ös normát tudja mindegyik. Bevezetésre került az 1,4 turbo motor, aminek nemsokára érkezik a 120 lovas verziója is.

A túrbosok meg nem átlag embernek való mert sok lenne a fentartása. <_< :( ;)

A dizelek is turbosok.........

Ha már említetted a Golf-t, annak csak turbós motorja van.

Amúgy meg magyarázd meg őket légyszi, és megpróbáljuk elhinni. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Az opelnek ill. a J astrának igenis, jók a motorjai, ha nem azt nézed, hogy úristen a gyorsulási meg a rugalmassági adatai elmarad egy pár tizeddel a többitől, hanem azt, hogy milyen keveset forog 90-nél, 130-nál!!!

A saját kategóriájukban az opel motorok a legtakarékosabbak pl. az 1.4 tsi-nél kevesebbet eszik az 1.4 turbo (persze nem az újságíróknál, akik nem úgy vezetik a kocsikat ahogy kéne)...;)

Talán az 1,6 szívó tudhatna többet (bár az is egy nagyon korszerű motor), mert nem sok értelmét látom az 1,4-hez képest (igaz ez H astrás tapasztalat, ráadásul a régebbi 105LE-s változat, de (a J astránál) jelenleg is 15 LE-vel tud többet az 1.6 1.4-nél tehát kb. ugyanakkora lehet a differencia!)

Amúgy ami engem zavar a picit J-ben az hátul a térérzet, meg a lábfejnek a hely az ülés alatt:)!

Én csak jókat hallók az új Astra J-ről összehasónlitásban is veri a konkurensekett pl: Toyota Mazda Golf stb kivéve egy valamiben nagyon elcseszték az Astrát és az a motor amiben pedig a legrosszabb minden másban jobb a többinél. Sajnos a motorokat nem fejlesztették és ez hatalmas hiba volt.A túrbosok meg nem átlag embernek való mert sok lenne a fentartása. <_< :wacko: :(
Link to comment
Megosztás:

Az opelnek ill. a J astrának igenis, jók a motorjai, ha nem azt nézed, hogy úristen a gyorsulási meg a rugalmassági adatai elmarad egy pár tizeddel a többitől, hanem azt, hogy milyen keveset forog 90-nél, 130-nál!!!

A saját kategóriájukban az opel motorok a legtakarékosabbak pl. az 1.4 tsi-nél kevesebbet eszik az 1.4 turbo (persze nem az újságíróknál, akik nem úgy vezetik a kocsikat ahogy kéne)...<_<

Talán az 1,6 szívó tudhatna többet (bár az is egy nagyon korszerű motor), mert nem sok értelmét látom az 1,4-hez képest (igaz ez H astrás tapasztalat, ráadásul a régebbi 105LE-s változat, de (a J astránál) jelenleg is 15 LE-vel tud többet az 1.6 1.4-nél tehát kb. ugyanakkora lehet a differencia!)

Amúgy ami engem zavar a picit J-ben az hátul a térérzet, meg a lábfejnek a hely az ülés alatt:)!

Nagyon érdekes hozzászólás. Én vagy 2 hónapig szenvedtem azon, hogy melyik kocsit válasszam, a Golf VI 1.4 TSI 160 LE DSG vagy az Astra 1.6 turbó automatát. A szempontok a következők voltak:

1. A motor legyen korszerű (halk, aránylag keveset fogyasszon, legyen megbízható, és legyen korszerű, stb.)

2. A kocsi legyen biztonságos (a kasztni) és legyen szép (kívül/belül)

3. A komfortérzet a kocsiban legyen jó

Na mármost, az az állítás, hogy a Golf 1.4 TSI-nél kevesebbet fogyaszt az Astra 1.4-es, ez nagyon érdekes, mert ezt mindenhol pont ellenkezőleg állítják be. Azért is furcsállom, mert nekem most egy 1.4-es 2010-es Corsám van (automata, nem tiptronikus!) és városban simán megeszi normális vezetésnél a 8,5 l/100km. Városon kívül 7l/100km.

Mindent összevetve arra jutottam, hogy az Astra 1.6 turbot veszem, bár a fogyasztása állítólag nagyon horrorisztikus, illetve SENKI sem tudja/tudta itt Magyarországon megmondani, hogy mennyit is fogyaszt valójában ez a kocsi városban! Még a hivatalos márkakereskedés sem! Itthoni teszt NINCS, olvasgattam a külföldi teszteket, de ott sem tiszta a dolog.

Remélem jól választottam…

Link to comment
Megosztás:

Nagyon érdekes hozzászólás. Én vagy 2 hónapig szenvedtem azon, hogy melyik kocsit válasszam, a Golf VI 1.4 TSI 160 LE DSG vagy az Astra 1.6 turbó automatát. A szempontok a következők voltak:

1. A motor legyen korszerű (halk, aránylag keveset fogyasszon, legyen megbízható, és legyen korszerű, stb.)

2. A kocsi legyen biztonságos (a kasztni) és legyen szép (kívül/belül)

3. A komfortérzet a kocsiban legyen jó

Na mármost, az az állítás, hogy a Golf 1.4 TSI-nél kevesebbet fogyaszt az Astra 1.4-es, ez nagyon érdekes, mert ezt mindenhol pont ellenkezőleg állítják be. Azért is furcsállom, mert nekem most egy 1.4-es 2010-es Corsám van (automata, nem tiptronikus!) és városban simán megeszi normális vezetésnél a 8,5 l/100km. Városon kívül 7l/100km.

Mindent összevetve arra jutottam, hogy az Astra 1.6 turbot veszem, bár a fogyasztása állítólag nagyon horrorisztikus, illetve SENKI sem tudja/tudta itt Magyarországon megmondani, hogy mennyit is fogyaszt valójában ez a kocsi városban! Még a hivatalos márkakereskedés sem! Itthoni teszt NINCS, olvasgattam a külföldi teszteket, de ott sem tiszta a dolog.

Remélem jól választottam…

A spritmonitoron megnézheted a fogyasztásokat és sokkal reálisabbak, mint a gyártói közzétételek.

Link to comment
Megosztás:

hát nem tudom! szerintem az 5 ajtós szebb. ugyan így bajom van a 3 ajtós Corsa D-vel is.

ez is kicsit hajaz rá

Ízlés dolga, de pl. nekem úgy igazán nem tetszik az 5 ajtós, mint ahogy pl. az Astra H 5 ajtós sem. Olyan befejezetlen, csapott seggűnek tűnnek nekem, viszont így 3 ajtósban a H és a J is kifejezetten vagány, mokány. (Azé' ha meglepnének egy 5 ajtós J-vel, vonakodva, de elfogadnám... :wacko: <_< )

Link to comment
Megosztás:

Hát ha ezek az adatok erre a modellre vonatkoznak (Astra J 1.6 Turbo), akkor ez nagyon gáz!

http://www.spritmonitor.de/de/detailansich....html?cdetail=1

Azért egy dolgot ne felejtsünk el, főleg (99%) külföldi adatok vannak rajta. És nyugatabbra tőlünk, nem kimondottan érdekli az embereket a fogyasztás.

Meg a másik, elméletileg 1850 rpm-től van turbó, van egy olyan érzésem, hogy hatodikban a 100 km/h-t azt pont itt éri el. Ha így van, akkor végülis lehet reális ez az érték. (+német autópálya+2 porsche a seggedben <_< )

Link to comment
Megosztás:

Azért egy dolgot ne felejtsünk el, főleg (99%) külföldi adatok vannak rajta. És nyugatabbra tőlünk, nem kimondottan érdekli az embereket a fogyasztás.

Meg a másik, elméletileg 1850 rpm-től van turbó, van egy olyan érzésem, hogy hatodikban a 100 km/h-t azt pont itt éri el. Ha így van, akkor végülis lehet reális ez az érték. (+német autópálya+2 porsche a seggedben <_< )

Sajnos a fenti tesztből egyértelműen kiderűl, hogy ez rohadtúl sokat fogyaszt! Összehasonlítva a VW 1.4 160LE DSG-vel (ami mindössze átlagban 6.5l/100km fogyaszt) nagyon sok!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.