Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok! Valaki tudna nekem abban segiteni, hogy vajon miert nem mukodik a futoventilatorom. Valamikor elindul,de kb egy hete nem kapcsol be. Amugy meg mar nagyon regota ha lehet nem is hasznalom mert nagyon eros szuros szag jon belole. Pollen szuro lett cserelve de nem hasznalt semmit.

Üdv,ha a 4-fokozaton megy akkor az előtét ellenállás halt meg ha ott sem működik akkor maga a befúvó motorja adta be a kulcsot. De van neki saját biztosítéka azt is meg kéne nézni mielőtt kibontod.

A zöld az előtét ellenállás a másik meg ugye maga a motor a ventivel.

1698015-20150101-MoY6LJ.jpg

1698016-20150101-yAYZSh.jpg

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Próbáld megtámadni az anyósoldalit a bal oldalról.

Milyen igaz, köszi!!

Viszont körbenéztem itt a fórumon és neten is de sehol nem találtam egy leírást arról hogy hogyan is kell kiszerelni/kicserélni az ablakemelő szerkezetet az ajtóban.

Valaki tudna egy kis szösszenetet összedobni hogy hogyan kezdjek neki??

Lenne még egy olyan amatőr kérdésem is hogy honnan "tudja" az ablakemelő vezérlője hogy az ablak már véghelyzetben van??? Amire gondolni tudok az az hogy: mikrokapcsoló van benne a két véghelyzetnél, illetve hogy áramfigyelő elektronika van benne ami figyeli a motor felvett áramát és pl mikor véghelyzetben van vagy más okból megáll az ablak akkor lekapcsolja a meghajtást.

Azért kérdezem mert ha beszerelem akkor gondolom hogy be kell "kalibrálni" az ablakemelőt.

Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Milyen igaz, köszi!!

Viszont körbenéztem itt a fórumon és neten is de sehol nem találtam egy leírást arról hogy hogyan is kell kiszerelni/kicserélni az ablakemelő szerkezetet az ajtóban.

Valaki tudna egy kis szösszenetet összedobni hogy hogyan kezdjek neki??

Lenne még egy olyan amatőr kérdésem is hogy honnan "tudja" az ablakemelő vezérlője hogy az ablak már véghelyzetben van??? Amire gondolni tudok az az hogy: mikrokapcsoló van benne a két véghelyzetnél, illetve hogy áramfigyelő elektronika van benne ami figyeli a motor felvett áramát és pl mikor véghelyzetben van vagy más okból megáll az ablak akkor lekapcsolja a meghajtást.

Azért kérdezem mert ha beszerelem akkor gondolom hogy be kell "kalibrálni" az ablakemelőt.

Előre is köszi.

kárpit le, 4 popszegecs tartja, le kell fúrni, persze ablakot előtte kivenni aztán kijáccani az ajtólikakon, berakni az újat felszegecselni, kábelezni

áram határos, meg kell tanítani(mint mindig amikor leszeded a akkusarút) hol a vége, csak sokáig kell nyomni a 2 véghelyzetben, utána már automata lesz

Link to comment
Megosztás:

Csak kíváncsiság Zolya...A mókuskereket, hogy szedted le a tengelyről?

Benyúltam a lapátok között egy megfelelő mérető csavarhúzóval és beveszítettem a motor fém háza és a műanyag közé a tengely mellett közvetlenül. Amikor megindult mindíg szélesebb csavarhúzóra cseréltem a célszerszámot. Végülis nem kellett volna levennem, csak szétszedtem a motort rendesen megkenni, és így már útban volt a kerék.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Ha megnyomom a dudat, akkor riaszto hangja van az autonak:) Engem meg iszonyatosan zavar, mert nem veszik komolyan:D Hogy tudnam atkotni siman a dudara? Amit lattam, hogy a duda osszevolt ket vezrtekkel kotve a riasztonak a kurtjere. Eleg ha azt onnan lekotom? Amugy a riaszto nincs bekotve, szoval az nem lenne problema :) Koszi elore is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Ha megnyomom a dudat, akkor riaszto hangja van az autonak:) Engem meg iszonyatosan zavar, mert nem veszik komolyan:D Hogy tudnam atkotni siman a dudara? Amit lattam, hogy a duda osszevolt ket vezrtekkel kotve a riasztonak a kurtjere. Eleg ha azt onnan lekotom? Amugy a riaszto nincs bekotve, szoval az nem lenne problema :) Koszi elore is.

Akkor egyszerű a dolog: a sziréna vezetékeit leszeded a kürt vezetékeiről, és kész.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Ha megnyomom a dudat, akkor riaszto hangja van az autonak:) Engem meg iszonyatosan zavar, mert nem veszik komolyan:D Hogy tudnam atkotni siman a dudara? Amit lattam, hogy a duda osszevolt ket vezrtekkel kotve a riasztonak a kurtjere. Eleg ha azt onnan lekotom? Amugy a riaszto nincs bekotve, szoval az nem lenne problema :) Koszi elore is.

Üdv szerintem elég ha lökötöd és visszaállítod az eredeti állapotot magyarán csak a duda legyen a két vezeték végén.

Link to comment
Megosztás:

En csak annyit lattam, hogy a dudabol megy ket vezetek a szirenaba (jobb fent a motorterben) Onnan lehuztam, es akkor nem szolt semmi :)

Hát gondolom a szirénán keresztül volt megtáplálva a duda. Vissza kell keresni a kábelkorbácsban az eredeti vezetéket szín alapján gondolom a kiegyenlítő tartály alatt jönn ki az utastérből és vissza kell kötni a szirénát kihagyva közvetlenül a dudára. Ha jól látom kék és barna-kék.

Link to comment
Megosztás:

Koszonom! Mellesleg valaki nemtudja, hogy hogyan tudom kikapcsolni a hatso ablaktorlot? :D Egyszeruen nem tudok rajonni, alig merem bekapcsolni az ablaktorlot, mert ha az elsot kikapcsolom a hatso meg attol megy. Elore kell tolni a kart es ugy?

Visszahúzod alaphelyzetbe. Ha eltolod magadtól előre akkor töröl hátul, ha koppig akkor ott is spriccel az ablakmosó fúvóka.

Link to comment
Megosztás:

Nemtudom, hogy volt e cserelve, de ugyanolyan mint az index kar :) a markajat hol lathatom?

Le kell bombázni a kormány alatti burkolatokat, és ki kell húzni a kart a helyéről. Két oldalt kell a fület benyomni hozzá ha jól emlékszem. A műanyag házán rajta van a gyártó neve.

Módosítva : Róóóbi
Link to comment
Megosztás:

Koszi a valaszod! Egyik fokozatban sem megy. Megneztem a biztositotablan nincs kimenve egyik bizti sem. Igy aztan kiszedtem ami nem kis bonyodalom volt. Adtam neki aramot es megy. Viszont az elotetellenallas csatlakozoja elegge meg van olvadva. Amugy utolag lett klima szerelve a kocsiba. Lehet h nem megfelelo az elotetellenalas?

Link to comment
Megosztás:

Koszi a valaszod! Egyik fokozatban sem megy. Megneztem a biztositotablan nincs kimenve egyik bizti sem. Igy aztan kiszedtem ami nem kis bonyodalom volt. Adtam neki aramot es megy. Viszont az elotetellenallas csatlakozoja elegge meg van olvadva. Amugy utolag lett klima szerelve a kocsiba. Lehet h nem megfelelo az elotetellenalas?

Ha a kontakt nem volt tökéletes például be volt zöldülve a megnövekedett ellenállás miatt tud melegedni. A klímába szerintem nem játszik bele.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.