Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Igazából nem számlapot csináltam, csak azért írtam mert lehet arra is nyomtatni, aztán hogy emnnyire bírja a fényt a tinta azt már passzolom. Nem hiszem, hogy a zárt műszeregységben sok párának lenne kitéve. Ha az autóban hagysz egy papírt az behullámosodik? B)

Be! A zárt műszeregységben igen. Fotópapírral próbálkoztam, 2 hét után olyan hullámos lett, hogy akadtak a mutatók. Mondjuk nem ragasztottam be semmivel sem, csak bevágtam méretre, és beraktam...... :D

Link to comment
Megosztás:

Be! A zárt műszeregységben igen. Fotópapírral próbálkoztam, 2 hét után olyan hullámos lett, hogy akadtak a mutatók. Mondjuk nem ragasztottam be semmivel sem, csak bevágtam méretre, és beraktam...... B)

Naja a fotópapír még a képkeretben is behullámosodik a falon, lehet pont azért mert csak az egyik fele fényes.

Link to comment
Megosztás:

Végre elkészültem a gyári elektromos ablak és elektromos tükör bekötésével. B) Minden bizti és relé a biztitáblába bekötve MINT a gyári. :D Na szenvedek is vele csütörtök óta. De most már minden a helyén, és minden gyári, és minden működik. Aki ilyesmibe gondolkodik. AZ felejtse el. :) csütörtök óta egyedül csinálom és mára lettem kész a kábelezéssel. Műszerfal ülések kivétele mellett... .:(

Link to comment
Megosztás:

Végre elkészültem a gyári elektromos ablak és elektromos tükör bekötésével. B) Minden bizti és relé a biztitáblába bekötve MINT a gyári. :D Na szenvedek is vele csütörtök óta. De most már minden a helyén, és minden gyári, és minden működik. Aki ilyesmibe gondolkodik. AZ felejtse el. :) csütörtök óta egyedül csinálom és mára lettem kész a kábelezéssel. Műszerfal ülések kivétele mellett... .:(

Ha benthagyod őket akkor még mindig csinálnád :)

Link to comment
Megosztás:

Ha benthagyod őket akkor még mindig csinálnád B)

Esélyes. Ugyan is az ülések alatt lévő kábelköteget, nehéz lett volna berakni bent lévő ülések mellett. :D Ráadásul a bizti tábla hátulján mókolni se lett volna egyszerű. :) Így is csütörtök óta csinálom..... Holnap talán már kezdhetem összerakni.

Link to comment
Megosztás:

Esélyes. Ugyan is az ülések alatt lévő kábelköteget, nehéz lett volna berakni bent lévő ülések mellett. B) Ráadásul a bizti tábla hátulján mókolni se lett volna egyszerű. :D Így is csütörtök óta csinálom..... Holnap talán már kezdhetem összerakni.

Nekem nem volt kábelkötegem se az ablakhoz, se az elektromos tükörhöz, magam gyártottam le, így volt 2 délután.

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem volt kábelkötegem se az ablakhoz, se az elektromos tükörhöz, magam gyártottam le, így volt 2 délután.

És az ülések alatt is megy el? Tulajdon kép nekem meg volt de kivettem belőle csak a tükört meg az ablakot. Mondjuk nekem ez időbe volt egy pesti bútorhordás egész délelőttel, egy pénteki nap néha esővel, vasárnap a bútorozás, ma meg 5kor álltam neki akkorra értem haza. Szóval de hát nem ló verseny. Inkább meg csinálom normálisan azt többé nem kell vele foglalkozni..

Magamnak csinálom, nem hajt senki szóval. B)

Link to comment
Megosztás:

Be! A zárt műszeregységben igen. Fotópapírral próbálkoztam, 2 hét után olyan hullámos lett, hogy akadtak a mutatók. Mondjuk nem ragasztottam be semmivel sem, csak bevágtam méretre, és beraktam...... B)

Ettől féltem én is, ezért most műnyomó papírral akarom kipróbálni hátha...

Esetleg van valami ami neked bevált volna?

Link to comment
Megosztás:

És az ülések alatt is megy el? Tulajdon kép nekem meg volt de kivettem belőle csak a tükört meg az ablakot. Mondjuk nekem ez időbe volt egy pesti bútorhordás egész délelőttel, egy pénteki nap néha esővel, vasárnap a bútorozás, ma meg 5kor álltam neki akkorra értem haza. Szóval de hát nem ló verseny. Inkább meg csinálom normálisan azt többé nem kell vele foglalkozni..

Magamnak csinálom, nem hajt senki szóval. B)

Mivel magam csináltam a kábeleket, bolond lettem volna az üléseket kiszedni miatta :D A műszerfal alján, a rádió felett megy át, együtt a BC (szintén saját) kábelkötegével.

Link to comment
Megosztás:

Mivel magam csináltam a kábeleket, bolond lettem volna az üléseket kiszedni miatta B) A műszerfal alján, a rádió felett megy át, együtt a BC (szintén saját) kábelkötegével.

Na de nekem nem ilyen:D most már. :D Nekem is ilyen volt, plusz volt átfúrt ajtó átvezetőm. :) Most már az sincs. :(

Link to comment
Megosztás:

Ettől féltem én is, ezért most műnyomó papírral akarom kipróbálni hátha...

Esetleg van valami ami neked bevált volna?

Igazából nincs, de valami vastagabb félével próbálkozz. Műnyomót én nyák gyártásra használom, eléggé meghúzza a meleg azt is. Amit próbáltam: sima fehér másoló, fehér öntapadós, fényes fehér öntapadós, fotópapír. Egyik sem vált igazán be. Olyasmi kéne, mint a kártya alapanyaga, az a fehér vékony müanyag, de kérdés arra lehet-e nyomtatni, vagy szitázni kell.

Link to comment
Megosztás:

Igazából nincs, de valami vastagabb félével próbálkozz. Műnyomót én nyák gyártásra használom, eléggé meghúzza a meleg azt is. Amit próbáltam: sima fehér másoló, fehér öntapadós, fényes fehér öntapadós, fotópapír. Egyik sem vált igazán be. Olyasmi kéne, mint a kártya alapanyaga, az a fehér vékony müanyag, de kérdés arra lehet-e nyomtatni, vagy szitázni kell.

Hát hogy a kártya alapanyaga milyen, vagy melyikre gondolsz azt nem tudom! De nekem minden esetre van vékony műanyagom, és ez nem vált be, legalábbis egy rétegben nem!

(Felmerült bennem a gondolat hogy kinyomok mégeggyet és elé teszem mit tesz ha két rétegbe van) Egyébként Epson selyem glossy néven van.

Nyomtatni tintasugarassal tudok nyomtatni, így hő nem játszik...

Ha lesz fejlemény írok róla!

Link to comment
Megosztás:

Igazából nincs, de valami vastagabb félével próbálkozz. Műnyomót én nyák gyártásra használom, eléggé meghúzza a meleg azt is. Amit próbáltam: sima fehér másoló, fehér öntapadós, fényes fehér öntapadós, fotópapír. Egyik sem vált igazán be. Olyasmi kéne, mint a kártya alapanyaga, az a fehér vékony müanyag, de kérdés arra lehet-e nyomtatni, vagy szitázni kell.

Azért 3 db síkszitát gyártatni egy darab műszerfal számlaphoz ,kicsit sokba lenne... B)

Link to comment
Megosztás:

Fotópapír az nem a párától hullámosodik be hanem a melegtől. Én pl hozattam a sofőrrel pár db fényes felületű fotópapírt. Beletette egy zacskóba és ha már a transzporterbe nincs elég hely odadobta a szélvédő elé mire visszaért fél óra alatt nyáron a melegbe az első lap behullámosodott és még szépen be is barnúlt B) (leégett a napon :D ).

Link to comment
Megosztás:

Hát hogy a kártya alapanyaga milyen, vagy melyikre gondolsz azt nem tudom! De nekem minden esetre van vékony műanyagom, és ez nem vált be, legalábbis egy rétegben nem!

(Felmerült bennem a gondolat hogy kinyomok mégeggyet és elé teszem mit tesz ha két rétegbe van) Egyébként Epson selyem glossy néven van.

Nyomtatni tintasugarassal tudok nyomtatni, így hő nem játszik...

Ha lesz fejlemény írok róla!

Üdv.

Náluk a grafikus azt mondta hőfólia vagy vékony plexi . mondtam adjon plexit, ááá nem adott vigyem el majd ő megcsinálja mondom menyi 5000FT a három lap mondtam majd később.

Link to comment
Megosztás:

üdv

Valaki tud abba segíteni,hogy a rádió feletti kijelző(idő,dátum)vezeték színjelölését honnan lehet megtudni?

Ami egyértelmű gondolom piros B12V+,Fekete GND.Melyik szál felelős a megvilágításért?gondolom ami marad az a rádió része...vagy rosszul gondolom?(nem F astrába lesz bekötve)

Link to comment
Megosztás:

üdv

Valaki tud abba segíteni,hogy a rádió feletti kijelző(idő,dátum)vezeték színjelölését honnan lehet megtudni?

Ami egyértelmű gondolom piros B12V+,Fekete GND.Melyik szál felelős a megvilágításért?gondolom ami marad az a rádió része...vagy rosszul gondolom?(nem F astrába lesz bekötve)

Autóvillamosságban a barna a testvezeték színe.

Link to comment
Megosztás:

Ha értesz hozzá, akkor keresgess itt! http://www.vectra16v.com/slp/slp_astra_f_mj97.pdf (nekem csak bemásolva működik a link, de úgy működik!)

Vagy itt: http://www.vectra16v.com/slp/stecker_astra_f_mj97.pdf

uhh köszi.

Ha jól néztem akkor ez a komplett autó kapcs rajza.De a lényeget még nem sikerült kilesnem belőle,tehát hogy hol van a kijelző(FC) B)

De mégegyszer köszi.Jó lenne ha valakinek lenne olyan tapasztalat,aki csinált már ilyet,mert lényegében csak pár vezeték kellene nekem.Állandó táp,test,hőfok jeladó.Szerintem ennyitől már működnie kellene másik autóba is :D

Amugy ilyen kijelzőből egy fajta van az F astrákban?

Link to comment
Megosztás:

uhh köszi.

Ha jól néztem akkor ez a komplett autó kapcs rajza.De a lényeget még nem sikerült kilesnem belőle,tehát hogy hol van a kijelző(FC) B)

De mégegyszer köszi.Jó lenne ha valakinek lenne olyan tapasztalat,aki csinált már ilyet,mert lényegében csak pár vezeték kellene nekem.Állandó táp,test,hőfok jeladó.Szerintem ennyitől már működnie kellene másik autóba is :D

Amugy ilyen kijelzőből egy fajta van az F astrákban?

6. oldal. Triple Info Display.

Link to comment
Megosztás:

üdv

Valaki tud abba segíteni,hogy a rádió feletti kijelző(idő,dátum)vezeték színjelölését honnan lehet megtudni?

Ami egyértelmű gondolom piros B12V+,Fekete GND.Melyik szál felelős a megvilágításért?gondolom ami marad az a rádió része...vagy rosszul gondolom?(nem F astrába lesz bekötve)

Esetleg egy olyan, (az egész autó kapcsolási rajzának tanulmányozásához képest) túlbonyolított műveletet próbáltál már hogy kiméred az izzó foglalatától, a csatlakozóig? B) :D

Link to comment
Megosztás:

mivel holnap hozom el a kijelzőt,így valószínű,hogy nem tudom megtenni eme nemes műveletet? B)

De igen ez a rész ennyire világos nálam is.ha a kezembe lesz akkor értelem szerűen "egyszerűbb" lesz a dolog,de nem árt a háttérinfó az egyenlőre ismeretlen dolgokról. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.