Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

mivel holnap hozom el a kijelzőt,így valószínű,hogy nem tudom megtenni eme nemes műveletet? B)

De igen ez a rész ennyire világos nálam is.ha a kezembe lesz akkor értelem szerűen "egyszerűbb" lesz a dolog,de nem árt a háttérinfó az egyenlőre ismeretlen dolgokról. :)

Akkor meg a f.szé' kell vakarózni, ha még nem is viszket? :D

Link to comment
Megosztás:

Régen voltam itt e problémámmal, hogy 5-be motorfék használatánál dobja a sárga lámpát. Eleinte csak gázzal csinálta.

Óra csere előtt 24-35 (néha 33) hibakódot dobott.

Cseréltem órát, de sajnos a probléma nem szűnt meg, ugyan úgy 5be motorfék esetén dobja a hibát, de mostmár benzinnel is!

Az óra fordulat mérős azt bekötöttem és megy is szépen.

Viszont most csak 24-es hibát dob.

De eddig sem éreztem alapjárati gondot, de mostmár az óra is mutatja hogy stabil nem esik le. Alap 1200 pár perc járás után rááll 800-ra a kijelző osztása szerint.

Sikerült egy rossz órát vennem vagy valami más is lehet a probléma forrása?

Link to comment
Megosztás:

Régen voltam itt e problémámmal, hogy 5-be motorfék használatánál dobja a sárga lámpát. Eleinte csak gázzal csinálta.

Óra csere előtt 24-35 (néha 33) hibakódot dobott.

Cseréltem órát, de sajnos a probléma nem szűnt meg, ugyan úgy 5be motorfék esetén dobja a hibát, de mostmár benzinnel is!

Az óra fordulat mérős azt bekötöttem és megy is szépen.

Viszont most csak 24-es hibát dob.

De eddig sem éreztem alapjárati gondot, de mostmár az óra is mutatja hogy stabil nem esik le. Alap 1200 pár perc járás után rááll 800-ra a kijelző osztása szerint.

Sikerült egy rossz órát vennem vagy valami más is lehet a probléma forrása?

24 ---> Vehicle Speed Sensor (VSS) - No speed signal or low voltage

Nekem is ilyen gondom volt,de óracserével megszűnt.A régiben hibás volt a sebességjeladó.

Lehet,hogy neked az "új" órában is rossz és a régiben is az volt.

Link to comment
Megosztás:

Hello

Lambdaszondából milyen márkát érdemes belerakni? Bosch, Hans-pries vagy NGK megfelelő? Milyet ajánlotok?

Ahogy már írták is, az eredeti gyári a legkevésbé macerás. :D

Van másik megoldás is ami jó, de ott oda kell figyelni, hogy az csak 50.e km-es szonda. ( Ilyen BOSCH van most, . és nincs vele hibakód. ) B)

Viszont ha gyorsan kell és az 50.e km alatt össze lehet gyűjteni egy gyárira (nekem 290.e-et ment el a gyári), akkor lehet alternatíva az ára miatt.

Link to comment
Megosztás:

Ahogy már írták is, az eredeti gyári a legkevésbé macerás. :D

Van másik megoldás is ami jó, de ott oda kell figyelni, hogy az csak 50.e km-es szonda. ( Ilyen BOSCH van most, . és nincs vele hibakód. ) B)

Viszont ha gyorsan kell és az 50.e km alatt össze lehet gyűjteni egy gyárira (nekem 290.e-et ment el a gyári), akkor lehet alternatíva az ára miatt.

Gyárin a GM-est érted, mert a Bosch is gyári minőségű.

Link to comment
Megosztás:

Ha már szonda, akkor ez most hogy van?

Legutolsó gyári GM

Ha gyári akkor miért fityeg a zacskón Made in Usa?

Az még oké, de a dobozán már Made in Japan van és egy Koreai forgalmazó... Minden út Rómába, vagyis manapság Kínába vezet!

A "Motor" és az "Általános műszaki problémák" topikokban épp mostanában írtunk észrevételeket ezzel kapcsolatban.

Link to comment
Megosztás:

Az még oké, de a dobozán már Made in Japan van és egy Koreai forgalmazó... Minden út Rómába, vagyis manapság Kínába vezet!

A "Motor" és az "Általános műszaki problémák" topikokban épp mostanában írtunk észrevételeket ezzel kapcsolatban.

Amit én kaptam, nem volt dobozolva, csak zacsiba volt betéve, meg lila kábeles. Semmi Made in Japan, vagy Korea (habár ha abból indulunk ki, hogy a dévú is GM, akkor lehet, hogy az sem probléma).

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Egy kis probléma:

Astra F 1992: ha bezárom az összes ajtót akkor is világit a belső világítás ha kiszedem az ajtókból a kapcsolót akkor is világit mi lehet a probléma oka riasztó nincs nem is volt. a csomagtér ajtó külön áramkörön mozog az nem kapcsolja a beltér világítást..

Segítségeteket előre is köszönöm

Adám

Link to comment
Megosztás:

nekem a rádió visít ha rajta hagyom a világítást.

Múltkor leszedtem és mind a 2 oldalt hangszóró van.Fotót küldjek?

Nem a rádió visít ha rajta hagyod a világítást, hanem a biztitáblán egy visítós dobozka. Ami a tükörháromszögben van, az a magas-hangszóró, alias csipogó, ez a rádióhoz tartozik. B)

Link to comment
Megosztás:

Nem a rádió visít ha rajta hagyod a világítást, hanem a biztitáblán egy visítós dobozka. Ami a tükörháromszögben van, az a magas-hangszóró, alias csipogó, ez a rádióhoz tartozik. B)

Na midegy nem értem de ha kihúzom a hangszórót a nekem akkor is visit. Most egyenlőre az állandó világítás problémát kell valahogy orvosolni mert folyamatos világítás van az autóba attól függetlenül be van e zárva az ajtó vagy nincs van e benne kapcsoló vagy nincs..

Link to comment
Megosztás:

Na midegy nem értem de ha kihúzom a hangszórót a nekem akkor is visit. Most egyenlőre az állandó világítás problémát kell valahogy orvosolni mert folyamatos világítás van az autóba attól függetlenül be van e zárva az ajtó vagy nincs van e benne kapcsoló vagy nincs..

Ha a fényszórót felkapcsolod, és kinyitod valamelyik első ajtót, akkor elkezd sírni? Mert ha igen, akkor a kapcsolóknak semmi baja. A tükörháromszögben levő hangszórónak köze nincs az égve felejtett lámpára figyelmeztető virnyogáshoz, az a zenéhez tartozik. Ami ajtónyitásnál elkezd visítani, az nem a rádión keresztül visít, hanem van egy külön zajforrása, a biztosítéktáblán.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.