Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Tisztelt cartársak!

Átestem én is a keresztségen! Szédszedtem a világításkapcsolót és nekem is szétrepültek a golyók. :smt009 Nem is találtam meg csak az egyiket, sz'al most 1el működik a kapcsolóm :roll:

Üdv.: ujjzol

Én a konyhában kaptam szét másodszor, és akkor nekem is elveszett az egyik golyóm :lol: most, hogy szétvertük a konyhát csempézés, padlólap, stb. a hűtő tetején találtam meg (170-180 cm magas).
Link to comment
Megosztás:

Én a konyhában kaptam szét másodszor, és akkor nekem is elveszett az egyik golyóm :lol: most, hogy szétvertük a konyhát csempézés, padlólap, stb. a hűtő tetején találtam meg (170-180 cm magas).

Én a teraszon szedtem szét :oops: Hallottam mikor leesett és pattogott v.merre, de hiába forogtam mint malac a karámban, nem láttam merrefelé tart! :( A másik az, h elég forgalmas a terasz, mert a 2 éves fiam mindíg ott játszik a 1,5 éves uncsitesójával, sz'al max. ők hátha +találják, mert minden kis vackot felvesznek a földről amit nem kéne :D

Remélem a fiam találja + (ha megtalálják), mert ő már nem eszi + 1ből... :)

Üdv.: ujjzol

Link to comment
Megosztás:

Szasztok

Egy kis segítséget kérek a Zopeles társadalomtól.

Na!

Vettem egy Asztrát.

A rádió azt produkálja, hogy álló helyzetben mükszik járó motornál és alaphelyzetben, de ha az autó elkezd mozogni akkor kiírja, hogy PHONE, azután elkezd szakkadozni a rádió és a magnó is.

Valaki segítsen már rajtam.

Help me Upomocs!!!!

Meg azt is írjátok már meg lécci, persze csak , ha tudjátok, hogyan lehet neki megadni a kódot. Már alig várom, hogy rádiózhassak az új verdában.

Előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Hi cukahara, üdv a Zopelesek táborában :lol:

A problémád elég érdekes, kontakthiba jellege van. A phone kiírás tudtommal a telefonnémítás funkció akarhat lenni (ha tévedek majd kijavítanak). Ha van telefontartó a kocsiban, azzal lehet valami gáz, ha nincs benne, akkor a némítás vezetéke a rádió hátuljánál néha hozzáér valamihez talán...

A kódbeírásról már volt itt szó, pár oldalt nézz vissza, le van írva.

Egyébként milyen tipusú a rádió?

És milyen járgányt sikerült venned? Írj részleteket plz!

Link to comment
Megosztás:

Szasztok

Egy kis segítséget kérek a Zopeles társadalomtól.

Na!

Vettem egy Asztrát.

A rádió azt produkálja, hogy álló helyzetben mükszik járó motornál és alaphelyzetben, de ha az autó elkezd mozogni akkor kiírja, hogy PHONE, azután elkezd szakkadozni a rádió és a magnó is.

Valaki segítsen már rajtam.

Help me Upomocs!!!!

Meg azt is írjátok már meg lécci, persze csak , ha tudjátok, hogyan lehet neki megadni a kódot. Már alig várom, hogy rádiózhassak az új verdában.

Előre is köszi

1.Az valszeg a tel.halkító jelet kapja.Gyári a rádió?Mert akkor v.hol disznóság van a csatiban, vagy nagyon félre van kötve.Egy villanyász sokat segítene.

2. A kódolásról elég sokat beszéltünk már itt, ha egy kicsit keresgélsz, biztosan megtalálod, mert sokunk küzdött a témával.

Link to comment
Megosztás:

Hello Mindenki!

Úgy látom megelőztek de hasonló a probléma....

Sajnos a kilóméterórámat cserélnem kell. (F astra 1.4-es 2001.) Eredetileg nem fordulatszámmérős.Viszont ha már cserélnem kell szeretnék bele fordulatszámmérőset! Azt szeretném megtudni, hogy a fordulatszámmérő honnan kapja a jelet (hajtást) illetve kb mi kell az órán kívül(pl: kábel???). Cserélhető-e egyáltalán fordulatszámmérősre ha eredetileg nem az?

Thanx

Link to comment
Megosztás:

Hello Mindenki!

Úgy látom megelőztek de hasonló a probléma....

Sajnos a kilóméterórámat cserélnem kell. (F astra 1.4-es 2001.) Eredetileg nem fordulatszámmérős.Viszont ha már cserélnem kell szeretnék bele fordulatszámmérőset! Azt szeretném megtudni, hogy a fordulatszámmérő honnan kapja a jelet (hajtást) illetve kb mi kell az órán kívül(pl: kábel???). Cserélhető-e egyáltalán fordulatszámmérősre ha eredetileg nem az?

Thanx

A tiédbe biztos csak valami elektromos kütyü kell,de az enyém elég öreg,abban még sztem mechanikus a fszámmérő.
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.