Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Én nemrég vettem fejegységet,és adtak hozzá Iso csatlakozót is,de amikor betettem,csak gyújtáson működött!Külön vezetéket kellett behúznom,hogy gyújtás nélkül is működjön! :) Az antenna csatlakozója is más lehet mint a gyári!

Direkt van úgy megcsinálva hogy ha ki be szálsz a kocsiból ne kelljen kapcsolgatnod a rédiót ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha leveszed a gyújtást akkor nem kell lekapcsolnia csak amikor a kulcsot is kihúzod.

De kihúzott kulccsal is megy ha ismét megnyomod a bekapcsoló gombot.

Legalább is a gyári rádió nálam így működik.

A gyári csatlakozóba be van húzva a fix pozitív, és általában a rádió nadzagját úgy csinálják, hogy csak meg kell cserélni egy vezetékpátr. Nekem a kijelző is müködik ha szól a rádió (Sony), ha van gyujtás, ha nincs. Sajnos azt nem írja ki, hogy melyik állomás szól.

Link to comment
Megosztás:

Hello

most egy autorádioval kapcsolatos kérdésem van:

szeretnék venni egy Sony MP3 -as rádiot az Astrámba,de nem tudom adnak e hozzá olyan csatlakozot,amit nem kell forrasztgatni,csak rádugom és kész...a forrasztásos megoldással rossz tapasztalataim vannak ;)

Valami ISO csatlakozo van a papirján...az nem tudom mi...(utoljára 7 éve vetem rádiot) :)

Én is nyertem/vettem a vaterán egy Sony CDX-S2200-t. Ezekhez az újakhoz adnak átalakítót ISO-DIN közé. Amúgy a beszerelési útmutatóba minden le van írva.

Szerencsémre egy autórádió szerelőtől vettem, aki már úgy kötötte, hogy gyújtástól független legyen a bekapcs. Rendes volt, mert a kocsim ISO csatlakozója még két hangszórósra volt saruzva, ezért csinált nekem két pár színkódos sarus kábelt, melyet be tudtam rakni a régi csati üres helyeire egy sárga pöcök kiszedése után ami fixálja a sarukat.

Igy szólnak a kalaptartóban lévő hangszórók is. Nagyon király a hangja még gyári hangszórókkal is.

Tényleg ha valakinek lenne v. tudna szerezni opel hangszóró csatlakozót 2 db, az privátba üzenjen.

Nagyon köszi!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Az lenne a kérdésem,hogy a hűtő ventillátor kisebb fordulatának előtét ellenállása/ ami a hűtő előtt egy kis porcelán házban van/...hol van a csatlakozoja...mert nekem a kis fordulata nem működik,és csak ez lehet a baja... kicserélném,de nem találom sehol :)

Link to comment
Megosztás:

Hiszen mindent ott gyártanak manapság. ;)

Ha tényleg GM-es a gyertya (fehér doboz, minimális jelzésekkel), akkor bízhatsz benne. :D

Fehér doboz minimális jelzésekkel egyszerű papírból ;)

A gyertyán GM festés :)

Da piszok olcsó egy "minőségi" gyertyához képest.Az nem sejtet rosszat? ;)

Link to comment
Megosztás:

Fehér doboz minimális jelzésekkel egyszerű papírból ;)

A gyertyán GM festés :)

Da piszok olcsó egy "minőségi" gyertyához képest.Az nem sejtet rosszat? ;)

Miért, ami normális árban van, az már nem is lehet jó? Fogyasztói társadalom... ;)

Hidd el, ez a legjobb bele, amit beletehetsz. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.