Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

többen csak a gyárira esküsznek... és volt olyan is h a pár hetes, hónapos egyéb tuning gyertya okozott bajt(fórum szerint... nekem nincs személyes tapasztalatom. gyárit használok).

Szal erre célzott gepárd.. ha ingyé volt, szvsz egy próbát megér... aztán ha vmi gond van, fullad, szaggat.nem megy..ezzel kell kezdeni :blink:

de ez csak szvsz!!

Link to comment
Megosztás:

gyertyakulcs.. egy jó tanács.. legalábbis a mi motorunknál.. ne tesco gazdaságosat vegyél.. nekem nem jött ki vele csak 2 gyertya..

aztec -nak meg kettő....... kulcs ..................................tört el... :blink:

már nem is tom mit vett.. vmi crova fejet talán.. szal vmi csökülcs szerűség rulez.. (mondjuk nekem be volt gyógyúlva egy, még a szerelőm is csak nagy nehezen tudta kiküszködni..)

Link to comment
Megosztás:

gyertyakulcs.. egy jó tanács.. legalábbis a mi motorunknál.. ne tesco gazdaságosat vegyél.. nekem nem jött ki vele csak 2 gyertya..

aztec -nak meg kettő....... kulcs ..................................tört el... :blink:

már nem is tom mit vett.. vmi crova fejet talán.. szal vmi csökülcs szerűség rulez.. (mondjuk nekem be volt gyógyúlva egy, még a szerelőm is csak nagy nehezen tudta kiküszködni..)

Akkor abba is rendszeres volt a gyertya csere :D

Lehet még az volt benne amivel "született" B)

Link to comment
Megosztás:

Nekem a sokat szidott Bosch van benne, mióta megvettem a gépet, de az eddigi kb. 3000km alatt semmi gond sincs vele :blink: Mondjuk nem tudom, mennyi idős, lehet, hogy már évek óta benne vannak B)

Egy kérdés azokhoz, akiknek gyári van: miről lehet megismerni a gyári gyertyát? Mi van ráírva magára a gyertyára (nem a dobozára)?

Link to comment
Megosztás:

Nekem a sokat szidott Bosch van benne, mióta megvettem a gépet, de az eddigi kb. 3000km alatt semmi gond sincs vele :blink: Mondjuk nem tudom, mennyi idős, lehet, hogy már évek óta benne vannak B)

Egy kérdés azokhoz, akiknek gyári van: miről lehet megismerni a gyári gyertyát? Mi van ráírva magára a gyertyára (nem a dobozára)?

http://clabedan.typepad.com/photos/uncateg..._logo_copie.jpg

ennyi van rajta :D

Link to comment
Megosztás:

nekem 10 volt 2-3 éve

de talán próbáld a keres-kinál topikokban :blink:

remélem szerencsével jársz a "jó árban" szerzett tuninggyertyával B)

de ilyenkor mindig eszembejut amikor a gsitomi autója németo.-ból hazafelé az ngk tuninggyertya miatt ugy megállt Bábolnánál, hogy vontatni kellett a 16.kerig -> az uj (gyári) gyertya után hiphop életrekelt

vagy amikor a haverom hivott az m3-ról, "hogy "Norbi nagyon rángat az autó milehet? Mit csináltál vele? Most cseréltünk gyertyát, tettünk bele NGK-t. Aham az lesz az" És lám igazam volt :D

Link to comment
Megosztás:

keresek W 1102 es fordulatszámos órát

ha tud valaki irjon már hogy mégis mennyiért !!

köszi hello

Ha most VDO órád van, akkor szerezhetsz bármilyen W-számút, mert át tudod rakni a mostani órát a fordszámos műszerfalba. Arra figyelj még, hogy a fordszámmérő része 7000-ig legyen skálázva, a 6000-es a diesel-hez való, az nálad nem fog működni.

Link to comment
Megosztás:

hát ugy látom hogy a gyertya is egy olyan terület, amit mindenki maga tapasztal ki:D

van akinek a bos is szar van akinek nem van aki ngk ra monja hogy jo van aki nem:D

szoval ha kicseréljük, akkor majd irok én is véleményt leplezettlenül:D

vdo?

és azt kivülről honnan látszik?

halovány fingom sincs róla hogy vdo vagy másik e

szétszedni meg nem akarom

amugy a keresek részbe ennyivel se jártam

szoval ott semmi reakció nem volt:D

kösz sráccok csá

Link to comment
Megosztás:

hát ugy látom hogy a gyertya is egy olyan terület, amit mindenki maga tapasztal ki:D

van akinek a bos is szar van akinek nem van aki ngk ra monja hogy jo van aki nem:D

szoval ha kicseréljük, akkor majd irok én is véleményt leplezettlenül:D

vdo?

és azt kivülről honnan látszik?

halovány fingom sincs róla hogy vdo vagy másik e

szétszedni meg nem akarom

amugy a keresek részbe ennyivel se jártam

szoval ott semmi reakció nem volt:D

kösz sráccok csá

Hali!Elméletileg a Vdo 50-et jelző piros vonala vastagabb,mint pl. a 70-es!(de olvastam már kivételről is)Valószínűleg fordszámmérősben VDO-t fogsz csak kapni,mert az sokkal gyakoribb.Próbálj meg innen

venni,biztosan odaadják postai utánvétellel is! :blink:

Link to comment
Megosztás:

gyertyakulcs.. egy jó tanács.. legalábbis a mi motorunknál.. ne tesco gazdaságosat vegyél.. nekem nem jött ki vele csak 2 gyertya..

aztec -nak meg kettő....... kulcs ..................................tört el... :blink:

már nem is tom mit vett.. vmi crova fejet talán.. szal vmi csökülcs szerűség rulez.. (mondjuk nekem be volt gyógyúlva egy, még a szerelőm is csak nagy nehezen tudta kiküszködni..)

Régi motoros lévén volt otthon gyertyakulcsom bőven amikor megvettem tavaly a verdát, de az NGK gyertyához nem találtam kulcsot csak a boltban. (Pedig a kétkerekű hondámban is 4 db NGK van de az megint más méret B) :D :D ). Szóval vettem kulcsot, kikínlódtam az NGK-kat és megnéztem a Csináld Magad-ban, hogy milyen gyertya jár még bele. A Bosch volt a legközelebbi, és gondoltam német autónak német gyertya a legjobb. Azóta is az van benne (10000 km) és eddig no problem. Azóta kaptam tanácsokat szakiktól, hogy NGK titán bevonatú a legjobb, de az ára csillagászati szóval sztem el lehet felejteni.

Kíváncsi lennék kinek mi a tapasztalata a Bosch-al?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Csak azért írok mert ma vittem a kocsimat az opel danubiába egy hiba megállapításra!!

Megígértem a srácnak aki segített hogy megdícsérem őket mert nagyon rendes és segítőkész volt! És ami a legfontosabb hogy nem kért érte semmit!! Pedig én úgy tudtam hogy ezért a hiba kiolvasásért kell tejelni!!

Szerencsére nincs komolyabb baja a gépnek csak valószínűleg a lambda szonda szórakozik néha!!

Persze előbb utóbb csere lesz belőle! :blink:

Na csak ennyi!!

Üdv minden Opelesnek!

Link to comment
Megosztás:

Üdv, a kérdés a következő lenne,hogy az első ajtóba menő gyári csatlakozóaljzatba lehet-e venni sarut mert első elektronyos ablak beszereláse előtt állok :blink: és jó lenne a gyári csatijába belekötni ha valaki ismeri a csatlakozóban lévő kábelek kiosztását vagy esetleg csinált már ilyet az ne kíméjen, irjon ide vagy dobjon egy PÜ-t.

Előreis köszi B)

Módosítva : astraf
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.