Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Szépnapot Mindenkinek !

Nagy kérdésem lenne hozzátok.éspedigleg az hogy a motor kontroll lámpa ha motor fékkel megyek kivillan de csak 1 bizonyos sebesség tartományból való lassítás alkalmával . lambda szondát kicseréltettem és ugy is sajnos elő jőn a problema.

X14NZ paripám van.vmi jó 5let hogy mi a csöcs lehet a baja?

:rolleyes:

Ki kell villogtatni a hibakódot. Amúgy van EGR szelep abban a motorban?

Link to comment
Megosztás:

Szépnapot Mindenkinek !

Nagy kérdésem lenne hozzátok.éspedigleg az hogy a motor kontroll lámpa ha motor fékkel megyek kivillan de csak 1 bizonyos sebesség tartományból való lassítás alkalmával . lambda szondát kicseréltettem és ugy is sajnos elő jőn a problema.

X14NZ paripám van.vmi jó 5let hogy mi a csöcs lehet a baja?

:rolleyes:

Milyen lambda került bele? Mennyibe került?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy gondom, hátha valaki okossággal szolgálhat.

A történet:

A közelmúltban lett összerakva hengerfejezés után a gép, aztán másnap x Km után elkezdett világítani a sárgalámpa.

Kivillogtatva 35-ös kód, tehát alapjárati léptetőmotorral kapcsolatos.

Így mászkáltam pár napig, aztán (volt egy kis időm és)bedobtam a polcon lévő mocit, amellyel mászkáltam hónapokat, de amikor vettem egy komlett befecskendezőt mindenestül, akkor földobtam egybe. Szóval Kb fél éve ez a komplett cucc van fönt és ezzel kezdett világítani. És a "jól bevált" régivel is ugyanezt csinálja.

Gondolom mindkettő nem lehet rossz, hiszen a régi is ment, amikor félretettem.

Tekercsek megmérve 51-52OHM minkét tekercsben, minkét motorban.

Holnap lesz egy kis időm, aztán megnézem, hogy nincs-e vezetékszakadás a csatlakozójától ecu-ig, aztán elő a szkópot, megnézem a jelalakokat, összehasonlítva a workshopdata képével.

Igazából sohasem volt ez a dolog nálam tökéletes: évek óta volt olyan, hogy megállva(pl. lámpánál) az alapjáratom 4-5-öt pumpált aztán beállt stabilan. Akkoriban kaptam kölcsön működő autóból alapjárati mocit, de azzal is csinálta.

Aztán kaptam kölcsön computert a bontóból (fogyiproblémáim is voltak akkoriban), többet is, és az egyikkel nem csinálta, ennyi volt a változás, úgyhogy visszadtam, nem vettem meg.

Aztán az is lehet, hogy a kábelem meg van törve/szakadva, csak eddig az érintkezési hibák nem voltak olyan tartósak, hogy az ecu kijelezze(ezt támasztáná alá, hogy egy ilyen nagyobb beavatkozás után jött elő a gond), talán a kábelkorbács mozgatása tette be a kaput??

Mindenesetre, ha valakinek van egyéb épkézláb ötlete a dologgal kapcsolatban, azt szívesen veszem, és előre is megköszönöm.

Holnap , mivel úgyis szabadságon vagyok, beugrok a melóba, és megvizsgálom a szakadás lehetőségét, aztán megnézek pár dolgot szkóppal(amire úgyis régen készültem:pl. lambda).

Ha van fejlemény visszajelzek.

Ha valakinek kell a 2007-es workshopdata(magyar nyelvű), az adjon egy szervertárhely hozzáférést(több, mint 1.5GB), aztán feltöltöm(, és közkinccsé tehető)

Karesz

Link to comment
Megosztás:

sziasztok...

még mindíg középkonzol... a három tekerentyűnél sincs világításom... ahhoz hogy levegyem a borítást a cd-nek ( gyári ) is ki kell jönnie?

Gyorsba,nehogy széttörd,a világitást hátulról kell szerelni,rádio ki,fehér műa.kipattint

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁÁ!

A rádiót mindenképp ki kell szedned, de ha nem akarod meghajtogatni a kezed, akkor le kel venni a konzolborítást, utána normálisan hozzáférsz a tekerentyűk összes részéhez (is). (a kormány borítással kell kezdened, utána műszeregység borítás, aztán a konzolborítás.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.